عکس شیطان صفت ها:جنايت باغ شيطاني اصفهان چگونه كليد خورد؟

سرايدار باغ همسايه وقتي متوجه برپايي ميهماني در باغ مجاور شد تماس گرفت و از ما دعوت كرد براي تماشا به آنجا برويم. از آنجا كه ديوار باغ كوتاه بود به راحتي ميهمانان را مي‌ديديم. در حالي كه ساعت‌ها به تماشا نشسته بوديم ناگهان وسوسه شده و پس از زدن نقاب وارد باغ شديم. ایران: […]

عکس شیطان صفت ها:جنايت سياه باغ شيطاني اصفهان چگونه كليد خورد؟

سرايدار باغ همسايه وقتي متوجه برپايي ميهماني در باغ مجاور شد تماس گرفت و از ما دعوت كرد براي تماشا به آنجا برويم. از آنجا كه ديوار باغ كوتاه بود به راحتي ميهمانان را مي‌ديديم. در حالي كه ساعت‌ها به تماشا نشسته بوديم ناگهان وسوسه شده و پس از زدن نقاب وارد باغ شديم.

97644_351.jpg

ایران: رديابي‌هاي گسترده كارآگاهان پليس آگاهي استان اصفهان براي شناسايي و دستگيري 7 متهم فراري «باغ وحشت» در حالي ادامه دارد كه پنج تن از تبهكاران جزئيات شب حادثه را تشريح كرده‌اند.

سردار حسن كرمي – فرمانده انتظامي استان اصفهان – ديروز ضمن تشريح ماجرا گفت: براساس تحقيقات انجام شده 13 زن و مرد كه دو تن از آنها زن و شوهر، دو تن خواهر و برادر و سه تن هم اقليت مذهبي بودند از ساعت 6 بعدازظهر 3 خرداد در يكي از باغ‌هاي خميني‌شهر جشني برپا كرده و سرگرم رقص و پايكوبي بودند كه حدود ساعت يازده و نيم شب ناگهان 12 مرد نقابدار وارد باغ شدند. آنها پس از تهديد حاضران با چاقو، 7 مرد جوان را در اتاقك انتهاي باغ حبس كردند.

سپس 4 زن و دختر را سوار بر خودرو به باغي متروكه در شعاع 1500 متري همان باغ برده و 4 تن از آنها را مورد تعرض و آزار و اذيت قرار دادند. اما دو زن ديگر با ادعاي اينكه باردار هستند از گزند متجاوزان در امان ماندند.

از سوي ديگر ساعت 10 دقيقه بامداد به دنبال تماس تلفني يكي از زنان، مأموران پليس راهي محل حادثه شده و حدود شش دقيقه بعد به آنجا رسيدند. اما هر 12 شرور شيطان‌صفت گريخته بودند. با شروع تجسس‌هاي ويژه پليسي و تحقيق از شاهدان مشخص شد يكي از متهمان يك مرد سالخورده – سرايدار باغ همسايه – بوده است.

بنابراين بلافاصله او را بازداشت كردند. اما وي منكر ماجرا شد. اين در حالي بود كه يكي از شاهدان گفت:‌ ساعتي قبل همين مرد را همراه چند تن ديگر ديده كه از بالاي ديوار همسايه سرگرم تماشاي دختران و پسران حاضر در ميهماني بوده‌اند. بدين ترتيب متهم كه چاره‌اي جز بيان حقيقت نمي‌ديد لب به اعتراف گشود و هويت 11 متهم ديگر را فاش كرد.

مأموران پليس آگاهي نيز در كمتر از 24 ساعت 5 تن از متهمان را شناسايي و دستگير كردند.

يكي از آنها در تشريح ماجرا گفت: سرايدار باغ همسايه وقتي متوجه برپايي ميهماني در باغ مجاور شد تماس گرفت و از ما دعوت كرد براي تماشا به آنجا برويم. از آنجا كه ديوار باغ كوتاه بود به راحتي ميهمانان را مي‌ديديم. در حالي كه ساعت‌ها به تماشا نشسته بوديم ناگهان وسوسه شده و پس از زدن نقاب وارد باغ شديم. مردهاي حاضر در جشن كه حالت طبيعي نداشتند در برابر ما هيچ مقاومتي نكردند و…

در حال حاضر نيز تيم پليس به سرپرستي سرهنگ حسين‌زاده – رئيس پليس آگاهي استان اصفهان – در تلاش براي دستگيري 7 شيطان‌صفت فراري پرونده هستند كه به احتمال زياد از استان اصفهان گريخته‌اند. بررسي سوابق متهمان نشان مي‌دهد 10 تن از آنها سابقه‌دار هستند و سوابقي از جمله خريد و فروش مواد مخدر، مشروبات الكلي، نزاع و درگيري دارند.

فرمانده نيروي انتظامي استان اصفهان همچنين گفت: افراد در محدوده خصوصي خود آزادند و براساس قانون، كسي نمي‌تواند به رفتار مردم در حريم خصوصي آنها متعرض شود.

به گفته سردار كرمي، اين جنايت سياه سازمان يافته نبود و ميانگين سني متجاوزان هم از 25 سال به پائين است.

دكتر انصاري، رئيس كل دادگستري استان اصفهان نيز در اين باره گفت: به تمام افرادي كه به امنيت و حريم خصوصي مردم تعرض كنند، هشدار مي‌دهيم كه دستگاه قضايي به طور قاطع با آنها برخورد خواهد كرد. اين پرونده نيز به شكل ويژه و فوق‌العاده تحت رسيدگي قرار خواهد گرفت و متهمان تحت تعقيب پس از دستگيري، در دادگاه كيفري استان اصفهان محاكمه خواهند شد. طبق هماهنگي‌هاي به عمل آمده با مسئولان عالي‌رتبه قوه قضائيه، ديوان عالي كشور نيز به سرعت پرونده را رسيدگي خواهد كرد تا اهالي محل شاهد مجازات متجاوزان به نواميس مردم باشند.

گفت‌وگو با يكي از تبهكاران

علي- 45 ساله- كه از مجرمان سابقه‌دار است، گفت: من و دوستانم بعضي شب‌ها براي خوشگذراني و مصرف مشروبات الكلي به اين باغ مي‌آمديم. آن شب وقتي مرد سرايدار از ما خواست به تماشاي ميهماني باغ همسايه برويم، با ديدن وضعيت حاضران در جشن و نوع رفتار و لباس‌هايشان، وسوسه شده و يكي از دوستان پيشنهاد كرد وارد باغ شويم. البته من مخالف تجاوز به زنان بودم اما دوستم با قمه مرا نيز تهديد كرد و گفت اگر مقاومت كني، مي‌كشمت!

چرا مردها در مقابل‌تان مقاومت نكردند؟
آنها خودشان ترسيده بودند چرا كه خلاف كرده بودند، فكر مي‌كردند نبايد مقاومت كنند. البته حالت طبيعي هم نداشتند.

پشيمان نيستي؟
چرا خيلي پشيمانم ولي اسير وسوسه شيطان شديم اما وضعيت آنها نيز در تصميم ما بي‌تأثير نبود.

عکس شیطان صفت ها:جنايت باغ شيطاني اصفهان چگونه كليد خورد؟

برچسب ها:
اخبار مرتبط :
پربیننده ترین خبرها
درمان بیماری های بواسیر ، هموروئید ترومبوزه ، شقاق ، کیست مویی ، آبسه و فیستول
مروری بر گذشته

دختر عصبانی نامزد سابقش را به قتل رساند + تصاویر

دختر عصبانی نامزد سابقش را به قتل رساند + تصاویر

نوزاد تازه متولد شده روی تخت بیمارستان آتش گرفت و دچار سوختگی شد + تصاویر

نوزاد تازه متولد شده روی تخت بیمارستان آتش گرفت و دچار سوختگی شد + تصاویر

مادربزرگ 78 ساله در روز روشن مورد حمله مهاجم ناشناس قرار گرفت + تصاویر

مادربزرگ 78 ساله در روز روشن مورد حمله مهاجم ناشناس قرار گرفت + تصاویر

تکه تکه شدن پدر نگون بخت مقابل چشم پسر 4 ساله‌اش + تصاویر

تکه تکه شدن پدر نگون بخت مقابل چشم پسر 4 ساله‌اش + تصاویر

مرگ مرموز نوعروس در اتاق ۱۰۱ یک مسافر خانه در مشهد

مرگ مرموز نوعروس در اتاق ۱۰۱ یک مسافر خانه در مشهد

مرگ تلخ دختر دانشجوی مهابادی در برابر چشمان مادرش + عکس

مرگ تلخ دختر دانشجوی مهابادی در برابر چشمان مادرش + عکس

کودک بازیگوش شیرازی از میان نرده ها نجات پیدا کرد + تصاویر

کودک بازیگوش شیرازی از میان نرده ها نجات پیدا کرد + تصاویر

رفتار زننده مامور شهرداری فومن با زن جوان دستفروش + عکس

رفتار زننده مامور شهرداری فومن با زن جوان دستفروش + عکس
سایر مطالب حواث
ads-nikbrandpooshanmodiseh