مجرمین اینترنتی، مفسدین فی الارض

كساني كه امنيت اجتماعي را از امن ترين نقطه زندگي انساني ما سلب مي كنند مفسدين فی الارض هستند و مستحق مجازات اعدام؛ و امروز متاسفانه در فضاي اينترنت مفسدين و حيواناتي در لباس انساني وجود دارند كه اين امنيت را از خلوت خانواده هاي ما مي گيرند. به گزارش بولتن نیوز، كساني كه امنيت […]

كساني كه امنيت اجتماعي را از امن ترين نقطه زندگي انساني ما سلب مي كنند مفسدين فی الارض هستند و مستحق مجازات اعدام؛ و امروز متاسفانه در فضاي اينترنت مفسدين و حيواناتي در لباس انساني وجود دارند كه اين امنيت را از خلوت خانواده هاي ما مي گيرند.

به گزارش بولتن نیوز، كساني كه امنيت اجتماعي را از امن ترين نقطه زندگي انساني ما سلب مي كنند مفسدين فی الارض هستند و مستحق مجازات اعدام؛ و امروز متاسفانه در فضاي اينترنت مفسدين و حيواناتي در لباس انساني وجود دارند كه اين امنيت را از خلوت خانواده هاي ما مي گيرند.

مديران و توليدكنندگان محتواي سايتها و بلاگهاي مستهجن خواسته و يا ناخواسته در نهايت شعور و يا بي شعوري تبديل به مفسدين مستحق اعدام شده اند .

مروري به محتواي اينگونه سايتها و وبلاگها فاجعه سلب امنيت اجتماعي را به ما نشان مي دهد موضوعات سكس بامحارم، سکس ضربدري و سکس خانوادگي امنيت يك خانواده را يعني مقدس ترين نهاد اجتماعي را در زيباترین و آرامترين خلوت انساني به مخاطره مي اندازد.

به عنوان نمونه شما فرض بفرماييد پسر نوجواني در فضاي اينترنت به طور كاملا تصادفي با يكي از اين سايتها و وبلاگها كه بر اساس خوي شيطاني مدير آن ، مديريت مي شود برخورد كند، از سر كنجكاوي به محتواي آنها نگاهي بياندازد و با مطالعه محتواي يك داستان مستهجن از روابط نامشروع و شيطاني يك جوان با مادرش دچار وسوسه هاي شيطاني شود، هدفي كه اينگونه سايتها دنبال مي كنند، و مادر از همه جا بي خبر در امن ترين محيط زندگيش در كنار فرزندي كه از او بوجود آمده، از وجود او مايه حيات يعني شير را نوشيده و رشد كرده بخواهد زندگي كند و بي توجه به نگاهي كه فرزند بر اثر مطالعه اينگونه داستانها به وي پيدا كرده زندگي كند راحت باشد، لباس راحتي بپوشد، زيرا هرگز فكر نمي كند توسط فرزندش يعني كسي كه در آغوش او رشد كرده مورد نگاه سوء واقع شود و يا مورد اذيت و آزار واقع شود.

فكرش را بكنيد اين مادر اين موجود كه خداوند به واسطه همه زجرها و اذيتهاي دوران بارداري و زحمت براي رشد فرزند و تربيت او بهشت را زير پاي او قرار داده است، امنيتش در اندروني خانه اش به خطر بيافتد.

ايا كسي كه اين انگيزه و فكر شيطاني را با توليد محتوا و داستانهاي مهيج و مستهجن در درون اين نوجوان ايجاد كرده است مفسد فی الارض نيست؟

يا خواهري را در نظر بگيريد كه در محيط خانه كه امنترين مكان برايش مي باشد توسط برادري كه توسط اين داستانها روح شيطاني پيدا كرده است مورد تعرض واقع شود آيا هرگز اين دختر احساس امنيت پيدا خواهد كرد ؟

در اينگونه سايتها صدهها داستان و حكايت از روابط نامشروع و حيواني بين محارم يعني دختر با پدر ، مادر با پسر ،برادر و خواهر ،خاله با خواهر زاده ،عمو با برادرزاده و…… وجود دارد و صدهها مورد فيلم و عكس و همه اينها براي نفوذ به درون محيط امن خانواده و با هدف از بين بردن و نابودي كانون خانواده است آيا مديران و توليدكنندگان اينگونه سايتها و وبلاگها مفسد فی الارض در روي زمين خدا نيستند؟

وحشتناك است، تصور چنين جامعه بي بندوبار و لجام گسيخته اي كه دشمنان انسانيت براي ما مي خواهند رقم بزنند نيز ترسناك و باور نكردني است، اما آنها همه تلاش خويش را مي كنند آمارهاي بسياري از اينگونه روابط نامشروع بر اثر تلقين اينگونه سايتها وجود دارد كه زنگ خطر را براي جامعه ارزشي ما به صدا در مي آورد.

مسلم است اينگونه سايتها و بلاگها از يك جا و از يك مجموعه شيطاني مديريت مي شوند. شايد عده كمي خود جوش و از سر ناداني و حماقت اينگونه سايتها را مديريت كنند ولي اكثر سايتها و وبلاگهاي مطرح در فضاي اينترنت كه به اين موضوعات مي پردازند از يك جا مديريت مي شوند.

آنها خوب فهميده اند و مي دانند انسان مومن ، انساني كه ارزشهاي ديني و خانوادگي را حفظ مي كند ، انساني كه حريم انساني را پاس مي دارد ، از بدي و فساد و از ظلم و جنايت بيزار است و در مقابل ظلم و بيداد ، چپاول فساد سكوت نمي كند پس براي اينكه بتوان ظلم و جنايت را انجام داد و فريادي از اين انسان بلند نشود بايد او را فاسد كرد. بايد كاري كرد كه او با فرو رفتن در منجلاب فساد و بي بندوباري و آلوده شدن به بدترين گناهان روي زمين ديگر هويتي نداشته باشد و برايش هيچ فرقي نكند كه كجاست ، چگونه زندگي مي كند و كي بر او حكومت مي كند.

آيا اينها كه با اين هدف جامعه ما را مورد تهاجم قرار داده اند مفسد فی الارض نيستند؟

ما گروهي از وبلاگ نويسان مسلمان، با همه توان در جهت افشاي جنايت و فساد اينگونه سايتها بپا خواسته ايم و از همه وبلاگ نويسان از هر دين و مذهبي مي خواهيم به نهضت مقابله با اينگونه سايتها و وبلاگها پيوسته و با افشاگري و روشن سازي نسل جوان و ارزشمند ما خانواده ها و با اعلام خطر به مسئولين كشور در اين جهاد كه ما آن را جهاد اكبرش مي ناميم جامعه و خانواده اشان را از گزند تهاجم دشمن حفظ نمايند و با نوشتن مقالات و تحليلها و درخواستها ، براي اينگونه مديران و توليدكنندگان سايتهاي مستهجن تقاضاي اشد مجازات يعني اعدام را بكنند تا ريشه اينگونه افراد در فضاي اين كشور خشكانده شود.

خدايا خود مي داني ما براي حفظ دين تو و كيان خانواده و عزت كشورمان قيام كرده ايم و از تو مي خواهيم در اين راه به ما قدرت استقامت و تحليل قوي و بصيرتي نافذ عنايت فرمايي. آمين

مجرمین اینترنتی، مفسدین فی الارض

سوپرایزهای عاشقانه با ....
دندانهای افراد مشهور قبلا چگونه بود ؟!! + تصاویر
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
نگاه ویژه
گزارش تصویری
سوژه های خنده دار
مروری بر گذشته

نکته آموزشی در رابطه با نزدیکی در ماه آخر بارداری!

نکته آموزشی در رابطه با نزدیکی در ماه آخر بارداری!

ساعت هایی که بگو مگو با همسر به زندگی خدشه وارد میکند!

ساعت هایی که بگو مگو با همسر به زندگی خدشه وارد میکند!

مش کردن مو در حاملگی امکان پذیر است؟!

مش کردن مو در حاملگی امکان پذیر است؟!

رابطه زناشویی در دوران نامزدی چه خطرهایی دارد؟!

رابطه زناشویی در دوران نامزدی چه خطرهایی دارد؟!

آیا عکسبرداری در ماه اول بارداری برای جنین خطرناک است؟!

آیا عکسبرداری در ماه اول بارداری برای جنین خطرناک است؟!

یکی از دلایل کم شدن میل جنسی که مربوط به خانم هاست!

یکی از دلایل کم شدن میل جنسی که مربوط به خانم هاست!

دلایل سقط جنین در ماه اول حاملگی چیست؟!

دلایل سقط جنین در ماه اول حاملگی چیست؟!

ازدواج با فردی که قبلا ازدواج‌ کرده ، اتفاق مثبتی است یا خیر؟

ازدواج با فردی که قبلا ازدواج‌ کرده ، اتفاق مثبتی است یا خیر؟
سایر مطالب زناشویی و همسرداری
Polywash