تهدید «جیش العدل» به کشتن گروهبان و4 سرباز ایرانی+عکس

ماجرای به گروگان گرفته شدن ۴ سرباز و یک گروهبان وظیفه در سحرگاه ۱۹ بهمن ماه سال جاری توسط نیروهای گروهک تروریستی «جیش العدل» -که با حمله به کمین‌گاه نیروهای هنگ مرزی صورت گرفت- از آنجا آغاز شد که به اعتقاد سران گروهک تکفیری –که در توئیتر منتسب به این گروهک نیز اشاره شده است-، آیت الله مصباح یزدی، طی سخنانی در موسسه امام خمینی به خلیفه سوم «عثمان بن عفان» توهین می کند. در پی همین اظهارات بود که این گروهک تصمیم به گروگان گرفتن ۵ سرباز ایرانی می کند در پی کشته شدن «علی نارویی» برادر یکی از اعضای این گروهک، .قضات شرع «جیش العدل» حکم به اعدام گروهبان ایرانی اسیر شده داده اند

در پی اعدام برادر یکی از اعضای این گروهک در توئیتر صورت گرفت؛
تهدید «جیش العدل» به کشتن ۵ سرباز ایرانی


گروهک تروریستی »جیش العدل» روز گذشته و در پی اعدام برادر یکی از اعضای این گروهک در ایران، دو پیام متفاوت در شبکه اجتماعی توئیتر منتشر کرد و طی آن تهدید کرد که 5 سرباز ایرانی را خواهد کشت.


تهدید «جیش العدل» به کشتن ۵ سرباز ایرانی!

 روز گذشته دو پیام متفاوت در توئیتر گروهک تروریستی «جیش العدل» منتشر شد که این گروه تهدید کرده که سربازان ایرانی به گروگان گرفته شده، را اعدام خواهد کرد؛ در همین زمینه حسینعلی قائم مقام وزیر و سخنگوی وزارت کشور گفته است: «ما از این موضوع اطلاعات لازم را داریم و در همین رابطه نیز در محل، اقداماتی در حال انجام است که نمی‌توان به ذکر جزئیات آن پرداخت».

تهدید «جیش العدل» به کشتن ۵ سرباز ایرانی!

 پس از پخش فیلمی از سربازان ایرانی توسط شبکه خبری العربیه و درخواست کمک سربازان از مسولان جهت آزادی خود، روز گذشته دو پیام متفاوت از سوی این گروهک تروریستی در شبکه اجتماعی توئیتر گذاشته شد. در پیام اول که به زبان فارسی بود اعلام شده است که در تلافی به اعدام یکی از افراد این گروه در زندان های ایران، قضات شرع «جیش العدل» حکم به اعدام گروهبان ایرانی اسیر شده داده اند. بعد از گذشت یک ساعت پیام دیگری بر روی توئیتر این گروهک تروریستی به زبان عربی منشر شد که در این پیام اعلام شد در پی کشته شدن «علی نارویی» برادر یکی از اعضای این گروهک، تصمیم گرفته شد علاوه بر گروهبان ایرانی ۴ سرباز ایرانی دیگر را نیز اعدام کنند. با گذشت ۱۲ ساعت از انتشار این خبر تاکنون هیچ واکنشی از سوی مقامات کشورمان ابراز نشده است.

ماجرای به گروگان گرفته شدن ۴ سرباز و یک گروهبان وظیفه در سحرگاه ۱۹ بهمن ماه سال جاری توسط نیروهای گروهک تروریستی «جیش العدل» -که با حمله به کمین‌گاه نیروهای هنگ مرزی صورت گرفت- از آنجا آغاز شد که به اعتقاد سران گروهک تکفیری –که در توئیتر منتسب به این گروهک نیز اشاره شده است-، آیت الله مصباح یزدی، طی سخنانی در موسسه امام خمینی به خلیفه سوم «عثمان بن عفان» توهین می کند. در پی همین اظهارات بود که این گروهک تصمیم به گروگان گرفتن ۵ سرباز ایرانی می کند.

گفتنی است از زمان به گروگان گرفته شدن این سربازان، تاکنون تلاش هایی توسط دستگاه دیپلماسی کشورمان صورت گرفته اما تاکنون نتیجه ای در بر نداشته است، هرچند در موازات تلاش های دولت، صدا و سیما نیز اقدام به پخش دوباره فیلم دستگیری ریگی کرد، عملی که شاید باعث تحریک بیشتر این گروهک تروریستی شده است.

عرش

درمان بیماری های بواسیر ، هموروئید ترومبوزه ، شقاق ، کیست مویی ، آبسه و فیستول
پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها