باز هم یک اقدام خلاف عرف از یک مقام آمریکایی؛ منبعی که نخواست نامش فاش شود به خبرنگار القدس العربی گفته که وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا این کار را 'بسیار لذت بخش' توصیف کرده است! به گزارش سرویس...

باز هم یک اقدام خلاف عرف از یک مقام آمریکایی؛

منبعی که نخواست نامش فاش شود به خبرنگار القدس العربی گفته که وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا این کار را 'بسیار لذت بخش' توصیف کرده است!
رقاصی هیلاری کلینتون در کافه شبانه + عکس

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز به نقل از خبری که دوشنبه 28فروردین (April.16) در روزنامه "القدس العربی" (AlqudsAlarabi) منتشر شد، «هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه آمریکا، پس از نشست سران کشورهای آمریکایی در کلمبیا، با حضور در یکی از کافه های شبانه پایتخت این کشور به رقص و میگساری پرداخت.
القدس العربی نوشت: «کلینتون پس از یک روز سخت کاری، به کافه هاوانا در بوگوتا رفت و برای استراحت، رقصید و نوشید. منبعی که نخواست نامش فاش شود به خبرنگار ما گفته که وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا این کار را "بسیار لذت بخش" توصیف کرده است.»
بر پایه گزارش تکمیلی جام نیوز، روزنامه انگلیسی "ایندیپندنت" (Independent) نیز در این باره نوشت: «هیلاری کلینتون در سفر به کلمبیا، فرصت یافت تا گوشه ای از حرکات اصلی خود [!] را به نمایش بگذارد.»

گفتنی است در جریان همین نشست، تعدادی از محافظان رئیس جمهور آمریکا به دلیل برقراری رابطه با یک زن بدکاره، از کلمبیا اخراج شدند.
پیش از این نیز تصاویر آوازه خوانی و رقص مستانه وزرا و رؤسای جمهور فعلی و پیشین ایالات متحده آمریکا در رسانه ها منتشر شده بود.

ایستگاه سلامت نیک صالحی
سرگرمی
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
عکس های دیدنی
جدیدترین خبرهای امروز
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
Copyright (c) 2003-2015 Niksalehi.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق متعلق به سایت نیک صالحی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .