گوجه ‌فرنگی ۱۰۰۰تومانی آمد

گوجه ‌فرنگی ۱۰۰۰تومانی آمد

آخرین نیوز: اگرچه در هفته گذشته قیمت برخی صیفی جات در بازار به دلیل عدم عرضه محصولات نیمکره شمالی کشور با نوساناتی در قیمت مواجه شد اما هم اکنون با ورود محصول جنوب کشور، تب قیمت ها فروکش کرده است.     به گزارش مهر ، اگرچه در هفته گذشته قیمت برخی صیفی جات در […]

آخرین نیوز: اگرچه در هفته گذشته قیمت برخی صیفی جات در بازار به دلیل عدم عرضه محصولات نیمکره شمالی کشور با نوساناتی در قیمت مواجه شد اما هم اکنون با ورود محصول جنوب کشور، تب قیمت ها فروکش کرده است.
 
 

به گزارش مهر ، اگرچه در هفته گذشته قیمت برخی صیفی جات در بازار به دلیل عدم عرضه محصولات نیم کره شمالی کشور با نوساناتی در قیمت مواجه شده بود، اما با ورود محصول جنوب کشور در روزهای اخیر، قیمتها فروکش کرده، این درحالی است که قیمت اقلام پروتئینی نیز همچنان روند نزولی دارد.

گزارش میدانی از سطح شهر نشانگر این است که قیمت صیفی جات از جمله گوجه فرنگی ، سیب زمینی و پیاز نسبت به هفته گذشته کاهش را نشان می دهد. در همین حال، گوجه فرنگی‌های ۱۰۰۰ تومانی که اخیرا از جنوب کشور به پایتخت وارد شده، در بازار عرضه شده است.

چرخی در میادین تره بار حاکی از آن است که در حال حاضر هر کیلوگرم گوجه فرنگی بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان، سیب زمینی ۴۵۰ تومان، پیاز ۵۵۰ تومان، کاهو ۳۵۰ تومان، انواع سبزی ۳۰۰ تومان، کلم قرمز ۲۹۰ تومان، کلم سفید ۲۸۰ تومان، لیموترش ۶۰۰ تومان، هویج ۳۲۰ تومان، نارنج ۳۵۰، چغندر ۳۵۰ تومان، شلغم ۲۵۰ تومان و کدو مسما ۴۹۰ تومان عرضه می شود.

قیمت میوه نیز در برخی اقلام ثابت و در برخی اقلام کاهش را نشان می دهد؛ به نحوی که هم اکنون موز با قیمت ۱۱۳۰ تومان، پرتغال ۷۰۰ تومان، پرتغال تامسون درجه یک ۱۵۵۰ تومان، لیموشیرین ۶۸۰ تومان، انگور ۸۵۰ تومان، نارنگی۶۰۰ تومان، کیوی ۸۰۰ تومان، خیار ۷۹۰ تومان، سیب زرد ۸۷۰ و انار ۱۱۳۰ تومان عرضه می شود.

اما کالاهای اساسی و ضروری مورد نیاز مردم نیز بدون تغییر قیمت باقی مانده و حتی در اقلامی نظیر گوشت مرغ، کاهش ۱۰۰ تومانی قیمت در بازار را شاهد هستیم، به نحوی که هر کیلوگرم مرغ تازه در هفته های گذشته با قیمت ۲۸۵۰ تومان عرضه می شد که هم اکنون به ۲۷۵۰ تومان رسیده است، قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ نیز ۱۵۲۰ تومان است.

در حال حاضر، قیمت برنج هندی ۱۹۵۰ تومان، قیمت برنج دودی ۱۹۰۰ تومان، برنج طارم ۲۵۰۰ تومان، برنج هاشمی ۲۲۵۰ تومان، صدری ۲۲۵۰ تومان، خزر ۱۶۵۰ تومان در بازار مشاهده می شود، ضمن اینکه قیمت روغن ۵ کیلویی نیز ۱۰ هزار و ۲۰۰ تومان، تن ماهی ۱۹۰۰ تومان، یک قوطی رب ۱۷۰۰ تومان، یک کیلوگرم قند شکسته ۱۳۸۰ تومان و روغن یک لیتری مایع ۱۸۵۰ تومان است.

گوشت نیز بدون نوسان در بازار هم اکنون عرضه می شود، به نحوی که قیمت هر کیلوگرم چرخ کرده ۸ هزار تومان، مخلوط گوساله ۹۹۵۰ تومان، سردست گوساله ۳۸۸۰ تومان، ران گوسفندی ۱۵۹۸۰ تومان، ران گوساله ۱۱۵۵۰ تومان، سردست گوسفند ۱۲۱۶۵ تومان، خورشتی گوسفندی ممتاز ۱۸۷۰۰ تومان است.

قیمت محصولات لبنی نیز که در هفته های گذشته به دلیل افزایش غیرقانونی از سوی برخی برندها، با افزایش قیمت روبرو شده بود، به حالت عادی برگشته و هم اکنون هر لیتر شیر غیریارانه ای ۸۵۰ تومان و یک عدد شیر یارانه ای ۳۵۰ تومان همانند سابق عرضه می شود؛ ضمن اینکه هر خامه ۲۰۰ گرمی نیز به قیمت ۶۲۰ تومان در بازار وجود دارد.

دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگآژانس کاتریناتاژآیسان پروزازقصر شیرین
دکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدی
عضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
علت و چگونگی شهادت حضرت فاطمه (س)
علت و چگونگی شهادت حضرت فاطمه (س)
کشف پیکر چند جوان بحرینی در خلیج فارس
کشف پیکر چند جوان بحرینی در خلیج فارس
حضور بدون تشریفات سردار قاسم سلیمانی در هواپیما
حضور بدون تشریفات سردار قاسم سلیمانی در هواپیما
تیپ خاص مژده لواسانی مجری مشهور در یک مراسم
تیپ خاص مژده لواسانی مجری مشهور در یک مراسم
نیکی کریمی در کنار کیک تولدش
نیکی کریمی در کنار کیک تولدش
عاقبت صدف طاهریان پس از کشف حجاب در خارج ایران
عاقبت صدف طاهریان پس از کشف حجاب در خارج ایران
پای پسر کریس رونالدو هم به دنیای مُد باز شد!
پای پسر کریس رونالدو هم به دنیای مُد باز شد!
آخرین عکس کاپیتان فولاد در کنار هواپیمای مرگ
آخرین عکس کاپیتان فولاد در کنار هواپیمای مرگ
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگآژانس کاتریناتاژآیسان پروزازقصر شیریندکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
x