پخش فیلم سینمایی به جای پربیننده ‌ترین برنامه تلویزیون

پخش فیلم سینمایی به جای پربیننده ‌ترین برنامه تلویزیون

آخرین نیوز: عادل فردوسی‌پور چند هفته قبل چالش بزرگی با نمایندگان مجلس داشت. مسیر آن برنامه درنهایت به سمتی پیش رفت که اصطکاک فراوانی را میان اهالی این دو حوزه به وجود آورد. در این میان، سیاسیون از به چالش کشیده شدن تصمیم شان توسط یک مجری به زعم آنها ساده، به شدت عصبی و […]

آخرین نیوز: عادل فردوسی‌پور چند هفته قبل چالش بزرگی با نمایندگان مجلس داشت. مسیر آن برنامه درنهایت به سمتی پیش رفت که اصطکاک فراوانی را میان اهالی این دو حوزه به وجود آورد. در این میان، سیاسیون از به چالش کشیده شدن تصمیم شان توسط یک مجری به زعم آنها ساده، به شدت عصبی و ناراضی به نظر می‌رسیدند. از آن پس بود که شایعات بسیاری در رابطه با به مشکل خوردن پخش این برنامه پربیننده دهان به دهان چرخید

روزنامه تهران امروز نوشت: عبور چندباره عادل فردوسی‌پور از خط قرمزهای سازمان صدا و سیما در برنامه ۹۰، شرایط این برنامه پرماجرا را در وضعیتی قرار داده که بر سر پخش شدن یا نشدن آن هرهفته حرف و حدیث‌های زیادی ایجاد می‌شود. کار حتی به جایی رسیده که دیگر نمی‌توان از روی آنتن رفتن این برنامه حتی در هفته آینده هم مطمئن بود. شاید تا یک ماه قبل این تردید تنها در مورد مردم عادی صدق می‌کرد و حداقل عادل و همکارانش می‌دانستند ۹۰ هر دوشنبه روی آنتن خواهد رفت یا نه، اما این روزها کار به جایی رسیده که حتی فردوسی‌پور هم نمی‌داند چه سرنوشتی انتظار برنامه پربیننده‌اش را می‌کشد.

در اینکه قرار بوده برنامه ۹۰، دوشنبه شب این هفته روی آنتن برود کوچک‌ترین تردیدی وجود ندارد. اولین دلیل این ماجرا، اعلام نشدن عدم پخش این برنامه در طول هفته بود. عادل فردوسی‌پور بدون استثنا و در تمام سال‌هایی که از پخش ۹۰ می‌گذرد، هرگونه تغییر در کنداکتور پخش این برنامه را از یک هفته قبل به اطلاع بینندگان می‌رساند. در این شرایط جالب است که برخی از مدیران سیما اینطور وانمود کنند که اصلا قرار به پخش این برنامه در دوشنبه شبی که گذشت نبوده است.

در این میان، مرور محتوای برنامه‌ای که پخش نشد می‌تواند ماجرا را روشن تر کند. عادل فردوسی‌پور چند هفته قبل چالش بزرگی با نمایندگان مجلس داشت. مسیر آن برنامه درنهایت به سمتی پیش رفت که اصطکاک فراوانی را میان اهالی این دو حوزه به وجود آورد. در این میان، سیاسیون از به چالش کشیده شدن تصمیم شان توسط یک مجری به زعم آنها ساده، به شدت عصبی و ناراضی به نظر می‌رسیدند. از آن پس بود که شایعات بسیاری در رابطه با به مشکل خوردن پخش این برنامه پربیننده دهان به دهان چرخید. این شایعات آن‌قدر پررنگ شدند که اگر واقعا قصدی هم برای جلوگیری از پخش ۹۰ به وجود آمده بود، لااقل تا مدتی قابل اجرا به نظر نمی‌رسید اما حالا که لیگ تعطیل شده و بازی‌های تیم ملی در جام ملت‌های آسیا هم در ویژه برنامه‌ای مجزا کاملا مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهد گرفت، گویا دیگر نیازی به وجود ۹۰ از نگاه مدیران تصمیم گیرنده احساس نمی‌شود! آنچه علی اصغر پورمحمدی و حسین آقازمانی، مدیرشبکه و مدیرگروه ورزش شبکه ۳ هم به آن اشاره می‌کنند. آنها در اظهارنظری مشترک به یک نکته خاص اشاره می‌کنند:« دلیل پخش نشدن برنامه نود در دوشنبه شب گذشته خیلی ساده تر از این حرف هاست. لیگ تعطیل است و مسابقه‌ای برای تحلیل وجود ندارد. در این شرایط ۹۰ پخش نمی‌شود و با از سر گیری دوباره این رقابت‌ها طبق روال همیشگی روی آنتن خواهد رفت. بنابراین بهتر است ماجرا را پیچ در پیچ نکنید.»

مدیران ارشد شبکه سه سیما در حالی ماجرا را بسیار ساده تر از شبهات ایجاد شده می‌دانند که در بی‌خبر بودن خود فردوسی‌پور از پخش نشدن برنامه‌اش هم تردیدی وجود ندارد. او طبق روال همیشه آیتم‌های برنامه‌اش را سازماندهی کرده بود و قصد داشت در برنامه این هفته به بررسی وضعیت تیم ملی در آستانه برگزاری جام ملت‌ها بپردازد. ضمن آنکه هفته گذشته اعلام کرده بود قصد دارد در برنامه‌ای ویژه با حضور نمایندگان موافق و مخالف، طرح انتقال تیم‌های تهرانی به شهرستان‌ها را به بحث بگذارد. این در شرایطی بود که گروه سازنده نود تمایل داشتند در طول جام ملت‌ها به تحلیل بازی‌های تیم ملی بپردازند اما درنهایت دیروز اعلام شد نود نه فقط این دوشنبه که در طول جام ملت‌ها هم روی آنتن نخواهد رفت. عادل فردوسی‌پور حتی به عنوان گزارشگر اعزامی به جام ملت‌ها هم انتخاب نشده و جواد خیابانی این تورنمنت را برای صدا و سیما از دوحه گزارش خواهد کرد تا مجری و تهیه‌کننده ۹۰ تا پایان جام ملت‌ها هیچ تریبونی برای اظهارنظر درباره تیم ملی در اختیار نداشته باشد.

حاشیه های بازیگر زن سینمای ایران فیلم
آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
سامسونگپک ضد ریزش مودکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری

مهر پروازعضویت در تلگرام
خوشگذرانی بازیگر گلشیفته در شهر فرنگ
خوشگذرانی بازیگر گلشیفته در شهر فرنگ
سلفی سحر قریشی در داخل ماشین در پیج شخصی اش
سلفی سحر قریشی در داخل ماشین در پیج شخصی اش
محمد بن سلمان ولیعهد آل صعود در انظار عمومی ظاهر شد
محمد بن سلمان ولیعهد آل صعود در انظار عمومی ظاهر شد
با این علائم ساده متوجه می شود چربی خون‌ شما بالاست
با این علائم ساده متوجه می شود چربی خون‌ شما بالاست
«ویشکا آسایش» را در حال تفریحات و ورزش های صبحگاهی ببینید
«ویشکا آسایش» را در حال تفریحات و ورزش های صبحگاهی ببینید
بهداشت خواب در ایام ماه رمضان/ دانستنی های خواب در این ماه
بهداشت خواب در ایام ماه رمضان/ دانستنی های خواب در این ماه
تاثیر ماه رمضان بر فینال لیگ قهرمانان اروپا !
تاثیر ماه رمضان بر فینال لیگ قهرمانان اروپا !
تصویری از خاص‌ترین و زیباترین مرسدس بنز تهران !
تصویری از خاص‌ترین و زیباترین مرسدس بنز تهران !
سامسونگپک ضد ریزش مودکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرام