کفاشیان: قرارداد ۶ میلیون دلاری دروغ است

کفاشیان: قرارداد ۶ میلیون دلاری دروغ است

پیشنهاد شش میلیون دلار برای سه سال توسط کرش را تکذیب می‌کنم و صحبت هایی که ما در این زمینه با او داشتیم ارتباطی به این مسائل ندارد. ایسنا: رییس فدراسیون فوتبال گفت: منتظر پاسخ نهایی کرش هستیم اما در عین حال مطالعه درباره‌ی گزینه‌های دیگر سرمربی گری تیم ملی ایران ادامه دارد. علی کفاشیان […]

پیشنهاد شش میلیون دلار برای سه سال توسط کرش را تکذیب می‌کنم و صحبت هایی که ما در این زمینه با او داشتیم ارتباطی به این مسائل ندارد.
ایسنا: رییس فدراسیون فوتبال گفت: منتظر پاسخ نهایی کرش هستیم اما در عین حال مطالعه درباره‌ی گزینه‌های دیگر سرمربی گری تیم ملی ایران ادامه دارد.

علی کفاشیان درباره پیروزی تیم ملی فوتبال ایران بر تیم روسیه اظهار کرد: به هر صورت تیم ایران بار دیگر یکی از بازی‌های بزرگ و سخت را برد. بازیکنان ما فوتبال قابل قبولی را برابر روسیه به نمایش گذاشتند و نشان دادند که چه توانایی‌هایی دارند. این تیمی که مقابل روسیه قرار گرفت تیمی بود که ما در بازی با امارات و کره شمالی در جام ملت‌های آسیا از آن بیشتر استفاده کرده بودیم.

وی افزود: نتیجه بدست آمده و ساخته شدن چنین تیمی حاصل کار یک سال اخیر است. به هر صورت تیم ما نتوانست در بازی با کره جنوبی پیروز شود، حال ممکن است هر دلیلی داشته باشد، همه ما معتقدیم در آن مسابقه خوب ظاهر نشدیم حالا به دلایل تاکتیکی بود یا بازیکنان خوب کار نکردند یا هر مساله دیگر اما اکنون می‌بینیم همان تیم ملی مقابل روسیه نتیجه خوبی می‌گیرد.

کفاشیان گفت: ما به این نتیجه رسیدیم که اگر این تیم را تقویت کنیم می‌توانیم آینده خوبی را برای تیم ملی شاهد باشیم. معتقدم کادر فنی قوی، برنامه ریزی مناسب و بازی‌های تدارکاتی خوب سه عامل مهمی هستند که باعث پیشرفت تیم ملی ایران خواهند شد. فدراسیون فوتبال بنا دارد که این هر سه عامل در بهترین شرایط وجود داشته باشد.

وی اضافه کرد: ما پس از آنکه کادر فنی قوی را در تیم ملی بکار گماردیم، با یک برنامه ریزی برای آینده سعی می‌کنیم بازی‌های تدارکاتی زیادی هم داشته باشیم که بیشتر با قدرت‌های بزرگ دنیا باشد. بازی با تیم‌های بزرگ باعث می‌شود بازیکنان ما در مسابقه‌های رسمی استرس نداشته باشند و ترسی از شکست در وجودشان نباشد. خیلی ها می‌گفتند بازی با روسیه در این مقطع چه فایده‌ای دارد اما ما معتقدیم همواره باید در زمان‌های فیفا‌دی با تیم‌های قوی بازی تدارکاتی بگذاریم تا آنها همیشه آماده باشند.

رییس فدراسیون فوتبال درباره‌ی حضور کارلوس کرش و اینکه چه زمان فدراسیون با او به توافق نهایی خواهد رسید؟ گفت: کرش مربی توانمند، خوش سابقه و معتبری است که می‌تواند به فوتبال ما کمک کند. برآیند نظرها، بررسی‌ها و کارشناسی‌های لازم منجر به مذاکره با او شد. کرش به ایران آمد و تمام امکانات ما نظیر آکادمی و کمپ ملی فوتبال ایران و همچنین وضعیت تیم ایران را دید. او از تمام شرایط خوشش آمد و هیچ ایرادی نتوانست از وضعیت موجود در ایران بگیرد. لذا فکر می‌کنم سریعا نظرش را اعلام کند.

کفاشیان با بیان اینکه مطالعه درباره‌ی گزینه‌های دیگر برای سرمربیگری تیم ملی ایران را همچنان ادامه دارد، به ایسنا گفت: ما منتظر پاسخ کرش هستیم و اگر او نظر نهایی‌اش را اعلام کند قرارداد امضا خواهد شد اما در این بین کار مطالعه درباره‌ی گزینه‌های دیگرمان را قطع نمی‌کنیم. ما مصمم هستیم تا مربیان معتبر و خوبی هدایت تیم ملی را برعهده بگیرند لذا با جدیت به این کار ادامه می‌دهیم تا به نتیجه نهایی برسد.

وی با تکذیب ارقام منتشر شده درباره‌ی قرارداد پیشنهادی کرش گفت: پیشنهاد شش میلیون دلار برای سه سال توسط کرش را تکذیب می‌کنم و صحبت هایی که ما در این زمینه با او داشتیم ارتباطی به این مسائل ندارد. این ارقام صحیح نیست و ما تا رسیدن به توافق نهایی و عقد قرارداد با مبلغی مشخص هنوز کمی فاصله داریم که این مساله با مذاکرات و رایزنی‌های کمیته بین الملل و در مقابل نظرات کارلوس کرش به نتیجه می‌رسد. اما مدت قرارداد پیشنهادی ما به تا پایان جام جهانی ۲۰۱۴ است.

بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگآژانس کاتریناتاژآیسان پروزازقصر شیرین
دکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدی
عضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
زندگی فرزندان میلیاردرهای دنیا چگونه است؟+تصاویر
زندگی فرزندان میلیاردرهای دنیا چگونه است؟+تصاویر
مجلس جزییات افزایش حقوق کارکنان دولت را تصویب کرد
مجلس جزییات افزایش حقوق کارکنان دولت را تصویب کرد
لاشه‌ی هواپیمای یاسوج در کوه های دنا
لاشه‌ی هواپیمای یاسوج در کوه های دنا
دلایل اخراج سرمربی الهلال عربستان چه بود؟
دلایل اخراج سرمربی الهلال عربستان چه بود؟
بلندترین درخت زنده زمین ۱۱۵ متر ارتفاع دارد
بلندترین درخت زنده زمین ۱۱۵ متر ارتفاع دارد
مهم‌ترین راز «صدام» فاش شد!
مهم‌ترین راز «صدام» فاش شد!
مسابقه آشپزی سعید عبدولی و احسان روزبهانی دو ورزشکار جهانی
مسابقه آشپزی سعید عبدولی و احسان روزبهانی دو ورزشکار جهانی
عکس یادگاری امدادگران هواپیمای یاسوج پس از پایین آوردن پیکرها
عکس یادگاری امدادگران هواپیمای یاسوج پس از پایین آوردن پیکرها
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگآژانس کاتریناتاژآیسان پروزازقصر شیریندکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
x