قتل مرد غریبه در خانه زن متاهل

قتل مرد غریبه در خانه زن متاهل

شرق: مرد جوان وقتی فهمید همسرش با مردی رابطه دارد و او را به خانه آورده است با همدستی برادرزنش این مرد را به قتل رساند. به گزارش خبرنگار ما، متهم که یک سال قبل مرتکب این قتل شده بود برای محاکمه در دادگاه کیفری‌ استان فارس حاضر شد و جزییات این قتل را توضیح […]

شرق: مرد جوان وقتی فهمید همسرش با مردی رابطه دارد و او را به خانه آورده است با همدستی برادرزنش این مرد را به قتل رساند. به گزارش خبرنگار ما، متهم که یک سال قبل مرتکب این قتل شده بود برای محاکمه در دادگاه کیفری‌ استان فارس حاضر شد و جزییات این قتل را توضیح داد. ماموران پلیس مرودشت خرداد سال گذشته جسد مردی را پیدا کردند که دست‌وپایش بسته شده ‌و به قتل رسیده بود.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد این مرد قربانی یک قتل ناموسی شده‌ است، چراکه مقتول با زنی جوان رابطه داشت. از طرفی پزشکی قانونی اعلام کرد مقتول به دلیل وارد شدن ضربات سنگین بر قسمت‌های حساس بدن از جمله سرش دچار خونریزی شدید مغزی شده و جانش را از دست داده‌ است. همچنین پزشکی قانونی تایید کرد ضرباتی که بر مقتول وارد شده بسیار زیاد بوده و باعث از بین رفتن نسج مغزی شده و جمجمه‌اش از قسمت‌های مختلف شکسته و خرد شده ‌است. با اعلام این نظریه ظن پلیس نسبت به ناموسی بودن این قتل قوت گرفت بنابراین روابط شخصی مقتول را مورد بررسی قرار داد و مشخص شد از مدت‌ها قبل او با زن متاهلی ارتباط برقرار کرده بود و به خانه او رفت و آمد داشت. با شناسایی این زن همسر او بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد.

او در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود، گفت: مدتی بود که متوجه تغییر رفتار همسرم شده بودم اما مدرکی نداشتم که ثابت کنم زنم با کسی رابطه دارد به همین دلیل هم او را زیر نظر گرفتم. موضوع را به برادرزنم گفته بودم و او هم قبول کرده بود در صورتی که آن مرد را پیدا کردم کمکم کند او را بکشیم. روز حادثه از طریقی متوجه شدم آن مرد جوان در خانه من است. بلافاصله به سمت خانه حرکت کردم. در راه با برادرزنم تماس گرفتم و گفتم چون قول داده باید به عهدش پایبند باشد. او هم گفت خیلی زود خودش را می‌رساند. مقابل در خانه بودم که برادرزنم هم رسید. با هم وارد منزل شدیم و مردی را که با زنم رابطه داشت در یکی از اتاق‌های خانه پیدا کردیم. با کمک برادرزنم دست و پای آن مرد را بستیم و تا جایی که می‌توانستیم کتکش زدیم. من با ضربات چوب آن مرد را زدم آنقدر که دیگر نتوانست نفس بکشد و مرد. بعد با همکاری برادرزنم جسد را به بیرون از خانه بردیم و رها کردیم. البته جسد را جایی بردیم که کسی آن را پیدا نکند و نمی‌دانم پلیس چطور متوجه آن شد.

با توجه به اینکه مرد جوان اعتراف کرده بود برادرزنش در این قتل نقش داشته است او هم بازداشت شد. با تکمیل پرونده و صدور کیفرخواست متهمان برای محاکمه به دادگاه کیفری‌استان فارس فرستاده‌ شدند. در ابتدای جلسه محاکمه نماینده دادستان در دادگاه حاضر شد و درخواست صدور حکم قانونی برای هر دو متهم کرد. سپس اولیای‌دم در جایگاه حاضر شدند و آنها هم درخواست صدور حکم مرگ کردند. در ادامه متهم ردیف اول در جایگاه حاضر شد. او اتهام قتل را قبول کرد و گفت: من قصد کشتن آن مرد را نداشتم و فقط می‌خواستم تنبیه‌اش کنم اما ضربات محکم بود و او جانش را از دست داد.

متهم ادامه داد: او با زن من رابطه برقرار کرده بود و باید تاوان این کارش را پس می‌داد تا بداند نباید چشم به ناموس دیگران داشته باشد. در ادامه متهم ردیف دوم در جایگاه حاضر شد. او هم اتهام قتل را قبول کرد و گفت: اینکه مردی با خواهر من که شوهر داشت رابطه برقرار کرده بود برای فامیل ما آبروریزی بزرگی بود و باید این موضوع را حل می‌کردیم به همین دلیل هم قبول کردم با دامادمان همکاری کنم. این متهم گفت: ضربات را دامادمان وارد کرد و ضرباتی که من زدم خیلی نبود. ضمن اینکه من در بستن دست و پای او و انتقال جسد به بیرون از خانه نقش داشتم. سپس وکلای متهمان از موکلان‌شان دفاع کردند و بعد از پایان جلسه محاکمه هیات قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری‌استان فارس برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند.

دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
چرا نیوشا ضیغمی خارج از ایران فرزندش را به دنیا می آورد + فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

سامسونگآیسان پروزازقصر شیریندکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
مهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژ
عضویت در تلگرام
سامان نریمان جهان فوتبالیست سرشناس ایرانی داماد شد
سامان نریمان جهان فوتبالیست سرشناس ایرانی داماد شد
گریم دیدنی مهران مدیری برای فیلم «ما همه با هم هستیم»
گریم دیدنی مهران مدیری برای فیلم «ما همه با هم هستیم»
سعید راد بازیگر پیشکسوت در کنار همسر دومش
سعید راد بازیگر پیشکسوت در کنار همسر دومش
کتایون ریاحی و حامد همایون امشب در برنامه «دورهمی»
کتایون ریاحی و حامد همایون امشب در برنامه «دورهمی»
آغاز برنامه‌های ویژه سال تحویل ۹۷ از امشب در تلویزیون
آغاز برنامه‌های ویژه سال تحویل ۹۷ از امشب در تلویزیون
پویا امینی بازیگر خط قرمز در کنار حرم امام رضا
پویا امینی بازیگر خط قرمز در کنار حرم امام رضا
عکس های زیرخاکی از مهران مدیری در دهه شصت
عکس های زیرخاکی از مهران مدیری در دهه شصت
تصویب فیلتر دائم تلگرام در سال آینده
تصویب فیلتر دائم تلگرام در سال آینده
سامسونگآیسان پروزازقصر شیریندکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
x