فهرست قیمت جدید مسکن در پایتخت

فهرست قیمت جدید مسکن در پایتخت

خانه های بالاتر از ۷۰ متر نسبت به آپارتمانهای کوچک خریدار کمتری دارند؛ در واقع خریداران آپارتمانهایی با متراژ بالاتر اغلب کسانی هستند که واحد مسکونی خود را برای خرید واحدی بزرگتر به فروش می رسانند. مهر: در حالی که خرید و فروش آپارتمانهای بیش از ۷۰ متر در شمال تهران رونق دارد اما در […]

خانه های بالاتر از ۷۰ متر نسبت به آپارتمانهای کوچک خریدار کمتری دارند؛ در واقع خریداران آپارتمانهایی با متراژ بالاتر اغلب کسانی هستند که واحد مسکونی خود را برای خرید واحدی بزرگتر به فروش می رسانند.
مهر: در حالی که خرید و فروش آپارتمانهای بیش از ۷۰ متر در شمال تهران رونق دارد اما در مناطق میانی و جنوب پایتخت، متراژ خانه‌های نوساز به سمت کوچکتر شدن پیش می‌رود.

بازار کنونی مسکن شرایط مناسبی برای خریداران آپارتمانهایی با متراژ بزرگ محسوب نمی شود زیرا با کاهش نقدینگی در میان خریداران و عدم ارایه تسهیلات از سوی بانکها مسیر خانه دار شدن در شهرهای بزرگ با مشکل مواجه شده است.

به همین دلیل، خانه های بالاتر از ۷۰ متر نسبت به آپارتمانهای کوچک خریدار کمتری دارند؛ در واقع خریداران آپارتمانهایی با متراژ بالاتر اغلب کسانی هستند که واحد مسکونی خود را برای خرید واحدی بزرگتر به فروش می رسانند.

رونق خرید و فروش واحدهای بزرگ در شمال

گرچه خرید و فروش این املاک در شمال تهران همچنان ادامه دارد و خریداران خردتر این مناطق به زندگی در این واحدها تمایل دارند؛ اما متراژ خانه ها در بخشهای میانی و جنوب شهر تهران به سمت کوچکتر شدن پیش می رود.

براساس این گزارش ، قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در تهران باوجود کاهش خرید و فروش همچنان برای اقشار آسیب پذیر به راحتی ممکن نیست؛ به همین جهت اغلب اقشار متوسط جامعه توان خرید واحدهای بیش از ۷۰ متر را ندارند.

آپارتمانهای ۷۰ تا ۸۰ متری

براساس این گزارش، قیمت هر متر مربع واحد مسکونی ۷۲ متری در نازی آباد بدون پارکینگ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است و آپارتمانی ۷۳٫۵ متری در حوالی مترو دانشگاه صنعتی شریف با قیمت ۹۳ میلیون تومان به فروش می رسد.

همچنین واحد ۷۲ متری ۲ خوابه با ۴ سال ساخت در بهار شمالی با قیمت ۱۴۷ میلیون تومان به فروش گذاشته شده که این قیمت از سوی مالک این واحد مسکونی یک قیمت استثنایی اعلام شده است.

برای واحدی ۷۵ متری در بلوار آیت الله کاشانی هم با عمر ۱۰ ساله ۱۱۸ میلیون تومان قیمت تعیین شده است و ۷۵ متری تکواحدی در خیابان سبلان با قیمت ۶۰ میلیون تومان به فروش می رسد.

آپارتمانهای ۸۰ تا ۹۰ متری

واحدی ۷۸٫۵ متری در خیابان پیروزی ۱۰ سال ساخت هم با پارکینگ ۱۲۵ میلیون تومان و بدون پارکینگ با قیمت ۱۱۷ میلیون تومان به فروش می رسد.

۸۵ متری درجنت آباد شمالی با امکانات ویژه با ۱۸۰ میلیون نقد و ۱۰ میلیون وام مسکن به فروش می رسد همچنین ۸۱ متری بدون انباری در خیابان فاطمی به قیمت هر متر مربع ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

۸۲ متری در محدوده خیابان جشنواره هم با قیمت ۷۹ میلیون تومان برای فروش قیمت گذاری شده است. درخیابان اشرفی اصفهانی یک واحد ۸۳ متری ۸ سال ساخت هم با قیمت ۱۳۰ میلیون تومان به فروش می رسد.

واحدی ۸۸ متری در خیابان دریان نو هم به قیمت ۱۵۵ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

آپارتمانهای ۹۰ تا ۱۰۰ متری

۹۰ متری در بلوار آیت الله کاشانی فول امکانات با قیمت ۲۰۷ میلیون تومان به فروش می رسد، از سویی ۸۸ متری در خیابان جردن با عمر ۸ساله هم با قیمت ۲۷۰ میلیون تومان عرضه می شود.

در محدوده یوسف آباد هم یک آپارتمان ۹۰ متری ۲۹۲ میلیون تومان و ۹۹ متری در شمس آباد باقیمت۲۰۵ میلیون تومان عرضه می شود. ۱۰۰ متری در خیابان امیرآباد با عمر ۲۵ ساله هم ۱۸۵ میلیون تومان قیمت گذاری شده است. در محدوده شهرک غرب هم واحدی ۹۰ متری با قیمت ۲۲۰ میلیون و ۱۱۰ متری باقیمت ۲۳۰ میلیون تومان به فروش می رسد.

چرا نیوشا ضیغمی خارج از ایران فرزندش را به دنیا می آورد + فیلم
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

سامسونگآژانس کاتریناتاژآیسان پروزازقصر شیریندکتر تاجبخش
دکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرام
شارژعضویت در تلگرام
پلیس: کشف حجاب، ۲ ماه حبس دارد
پلیس: کشف حجاب، ۲ ماه حبس دارد
مدل موی عجیب محسن مسلمان بازیکن پرسروصدای پرسپولیس
مدل موی عجیب محسن مسلمان بازیکن پرسروصدای پرسپولیس
۱۰ کوله از بقایای اجساد جان باختگان هواپیمای آسمان منتقل شد!
۱۰ کوله از بقایای اجساد جان باختگان هواپیمای آسمان منتقل شد!
تصویری از آزاده نامداری در جشن تولد خودمانی همسرش!
تصویری از آزاده نامداری در جشن تولد خودمانی همسرش!
تهدید استاد بزرگ شطرنج بجای «میترا حجار»!
تهدید استاد بزرگ شطرنج بجای «میترا حجار»!
اینم جدیدترین رکورد زنان ایرانی!
اینم جدیدترین رکورد زنان ایرانی!
شش محور کشور تا اطلاع ثانوی مسدود است
شش محور کشور تا اطلاع ثانوی مسدود است
تصویری از فریبا نادری پس از زایمان در کانادا
تصویری از فریبا نادری پس از زایمان در کانادا
سامسونگآژانس کاتریناتاژآیسان پروزازقصر شیریندکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
x