عکس:علت مرگ عسل بديعي مشخص شد+جزئيات اهدا عضو

باشگاه خبرنگاران، عسل بدیعی بازیگر سینما و تلویزیون صبح روز يكشنبه يازدهم فروردين ماه در بیمارستان لقمان بستری شد. این بازیگر جوان سینمای کشور به دلیل مسمومیت دارویی از روز یکشنبه در بیمارستان لقمان تهران بستری بوده است که به علت وخامت حال وی و به گفته پزشکان دچار مرگ مغزی شده است. عسل بدیعی […]

باشگاه خبرنگاران، عسل بدیعی بازیگر سینما و تلویزیون صبح روز يكشنبه يازدهم فروردين ماه در بیمارستان لقمان بستری شد.
این بازیگر جوان سینمای کشور به دلیل مسمومیت دارویی از روز یکشنبه در بیمارستان لقمان تهران بستری بوده است که به علت وخامت حال وی و به گفته پزشکان دچار مرگ مغزی شده است.

عسل بدیعی متولد سال 1356 در تهران است و بازیگری را از سال 75 با بازی در «بودن یا نبودن» ساخته کیانوش عیاری فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
بنابر این گزارش، بدیعی در فیلم‌هایی از جمله: (1378) دست‌های آلوده (سیروس الوند)، (1379) هفت پرده (فرزاد مؤتمن)، (1379) از صمیم قلب (بهرام کاظمی)، (1382) شمعی در باد (پوران درخشنده)، (1384) پروانه‌ای در مه (محمدجواد کاسه‌ساز)، (1385) سربلند (سعید تهرانی) و (1387) روز هشتم ایفای نقش کرده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ عسل بدیعی (زاده ۱۳۵۶ تهران) بازیگر ایرانی است. او از سال ۱۳۷۵ به سینما راه یافت و با فیلم بودن یا نبودن فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرد. عسل بدیعی دانش‌آموخته علوم تغذیه ازدانشگاه آزاد است. فریبرز عرب‌نیا بازیگر ایرانی همسر اوست.

سینما

(۱۳۷۶) بودن یا نبودن (کیانوش عیاری) بازیگر
(۱۳۷۸) دست‌های آلوده (سیروس الوند)، بازیگر
(۱۳۷۹) هفت پرده (فرزاد مؤتمن)، بازیگر
(۱۳۷۹) از صمیم قلب (بهرام کاظمی)، بازیگر
(۱۳۸۲) شمعی در باد (پوران درخشنده)، بازیگر
(۱۳۸۴) پروانه‌ای در مه (محمدجواد کاسه‌ساز)، بازیگر
(۱۳۸۵) سربلند (سعید تهرانی)، بازیگر
(۱۳۸۷) روز هشتم

تلویزیون

ششمین نفر (۱۳۹۰)
زمین انسان ها (۱۳۸۹)

رفتن به کما

عسل بدیعی روز یازده فروردین ۱۳۹۲ بر اثر ابتلا به نوعی مسمومیت شدید توسط بستگان به بیمارستان منتقل و معالجات از سوی پزشکان روی او آغاز می شود.در پی انجام مداواها این بازیگر جوان دچار ضایعه مغزی شده و به حالت اغما فرو می رود هم اکنون درمان برای بازگرداندن وی به شرایط طبیعی ادامه دارد.
یکی از نزدیکان این بازیگر با تایید خبر فوق گفت:متاسفانه خانم بدیعی دچار نوعی مسمومیت دارویی شدید شد که با مراجعه به بیمارستان و طولانی شدن روند احیا توسط پرستار کشیک وی به حالت کما می رود.با این حال قصد داریم او را به بیمارستان لقمان تهران منتقل کنیم تا جریان درمان به شکل تخصصی تری روی او ادامه پیدا کند.
به گفته وی، وزارت ارشاد نیز همکاریهای لازم را برای پیگیری هرچه سریعتر پروسه درمانی این بازیگر در دستور کار دارد وگویا شخص وزیر دراین باره توصیه های لازم را انجام داده است.
زهرا داوودنژاد بازيگر و يكي از اقوام “عسل بديعي” پس از شنيدن خبر بستري شدن “عسل بديعي” در گفتگو با خبرنگار ما، درخصوص وضعيت جسماني “عسل بديعي” گفت: هم اكنون در سفر شمال به سر مي برم، اما طبق شنيده ها وي دچار مرگ مغزي شده است. من از شنيدن اين اتفاق در شوك هستم.
وي افزود: بستگان وي به دليل وضعيت وخيم عسل در شرايط پاسخگويي نيستند.
همچنين شاهين شادنيا رييس بخش مسمويت بيمارستان لقمان به خبرنگار ما گفت: “عسل بديعي” شب گذشته از مركز درماني ديگري با احتمال مسموميت به بيمارستان لقمان حكيم تهران منتقل شده است و شرايط و علايم بيمار، مطرح كننده مسموميت بوده است كه متاسفانه پس از انتقال به بيمارستان دچار مرگ مغزي شده است.

سوپروايزر بيمارستان لقمان خبر داد: اهداي اعضاي بدن “عسل بديعي”

زهرا قيومي گفت: با تاييد مرگ مغزي و رضايت خانواده “عسل بديعي” اعضاي بدن اين هنرمند به بيماران نيازمند اهدا مي شود.
زهرا قيومي سوپروايزر بيمارستان لقمان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: با تاييد مرگ مغزي و رضايت خانواده “عسل بديعي” اعضاي بدن اين هنرمند به بيماران نيازمند اهدا مي شود.
وي افزود: براي انجام كارهاي اهداي عضو “عسل بديعي” به بيمارستان مسيح دانشوري منتقل مي شود.
همچنين اميدوار رضايي رييس بيمارستان لقمان گفت: شنبه شب گذشته “عسل بديعي” را به بيمارستان كيان منتقل مي كنند و در آنجا ايست قلبي و حتي به كما مي رود و از آنجا بيمار را به خاطر مسموميت دارويي به بيمارستان تخصصي مسموميت هاي لقمان مي آورند كه طبق ويزيتي كه من امروز صبح از بيمار داشتم سطح هوشياري نزديك به 3 بوده كه كمترين سطح هوشياري به شمار مي آيد.
گفتني است، عمل جراحي اهداي عضو چهارشنبه در بيمارستان مسيح دانشوري انجام مي‌شود.

امیر محمد زند:”بدیعی” یکی از بهترین همكاران من بود

امیر محمد زند بازیگر تلویزیون در خصوص فوت عسل بدیعی و همکاریش با وی به خبرنگار حوزه راديو تلویزیون باشگاه خبرنگاران گفت: واقعاً نمی دانم باید چه بگویم از شنیدن این خبر بسیار شوکه شدم و از صمیم قلب با خانواده محترمش همدردی می کنم.
وی افزود: بدیعی یکی از بهترین همكارانم در بازیگری بود. مجموعه تلویزیونی سرزمین انسان ها آخرین همکاری من با وی بود و مدت 6 ماهی که با همدیگر همکاری داشتیم یکی از بهترین و بی نظیرترین خاطرات همکاریم با وی بود.
وی خاطرنشان کرد: امیدوارم روحش قرین رحمت باشد و از خداوند برایش طلب آمرزش و آرامش را دارم.

ماهايا پطروسیان :شنیدن خبر فوت “عسل بدیعی” شوکه ام کرد

ماهايا پطروسیان بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت “عسل بدیعی” هنرمند کشورمان در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون باشگاه خبرنگاران گفت: چند روز قبل از عید عسل بدیعی را دیدم و حالش بسیار خوب بود ولی از شنیدن این خبر خیلی شوکه شدم.
وی افزود: این خبر آنقدر ناگهانی بود که نمی توانم خاطره خاصی را بر زبان بیاورم چراکه بسیار متاثر هستم.
پطروسیان ادامه داد: او مادر یک بچه کوچک بود و متاسفم که در سن جوانی از دنیا رفت عسل بدیعی داشتنی بود که صفات یک زن خوب را داشت.

امین زندگانی:”عسل بدیعی” با اهدای اعضایش جنس دیگری از ماهیت بازیگران را به نمایش گذاشت

امین زندگانی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص فوت بازیگر جوان عرصه هنر به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: باور این موضوع برایم بسیار سخت و طاقت فرسا است. متاسفانه یکی از عادت های ما انسان ها شده که همیشه با رفتن عزیزمان از آنها تعریف کنیم اما “عسل بدیعی” یکی از دوستان و همکاران خوب من در عرصه هنر بوده و همکاری من با وی سر پروژه تا صبح یکی از خاطرسه انگیزترین کارهایم بود.
وی در خصوص مطبوعات اظهار داشت: شغل مطبوعات شغل بسیار شریفی است و خداوند در قرآن به قلم قسم یاد کرده اما نمی دانم چرا برخی از مطبوعات از این قلم در جهت آزار دیگران استفاده می کنند.
وی افزود: متاسفانه رسانه ها خبر فوت “عسل بدیعی” را قبل از فوت وی در سایتها منتشر کردند که این حرکت غیر انسانی و غيرحرفه ای است.
زندگانی ادامه داد: خانواده در چنین شرایط سختی حتی به دعای کودکی محتاج است و این گونه شایعه پراکنی ها دور از انصاف است که تنها برای جذب کردن مخاطبان چنین پیامی را منتشر کنند.
بازیگران میراث فرهنگی زنده کشورمان هستند که متاسفانه کوچکترین توجهی به آنان نمی شود.
وی تصریح کرد: “عسل بدیعی” در عمر کوتاهی که داشت در عرصه هنر خوش درخشید و زمانی که سر صحنه بود بسیار صمیمانه و با عشق کار می کرد.

فرزاد موتمن: “بودن یا نبودن” منجر به اهدای اعضاي بدیعی شد

فرزاد موتمن کارگردان فیلم سینمایی ” هفت پرده” در خصوص فوق عسل بدیعی و همکاریش با وی به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: این ضایعه اتفاق بسیار باور نکردنی بود که در ابتدای سال 92 رخ، بدیعی برای رفتن بسیار جوان بود من از زمانی که این خبر را شنیدم هنوز در شوک هستم.
وی افزود: “عسل بدیعی” یکی از آشنایان دور همسر سابق یکی از دوستان بسیار صمیمی من در عرصه هنر بود و تحمل این درد برایم بسیار بزرگ است.

“ششمين نفر” آخرين سريال عسل بديعي

سریال «ششمین نفر» به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه‌کنندگی کاشفی با حضور پولاد کیمیایی ، نرگس محمدی و عسل بديعي در دهه فجر سال 90 به روي آنتن شبكه سه سيما رفت.
بنابراين گزارش در خلاصه داستان سریال “ششمین نفر” آمده است: در پی قتل پدر سرگرد آسایش که از افسران بلند پایه ارتش بوده، داود برادر همسرش دستگیر می شود و این سرآغاز روشن شدن ماجراهای پنهان دیگری است.

اهدا عضو، آخرين سكانس؛

 عسل بديعي

صحبت‌هاي شنيدني رضا داودنژاد در مورد “اهداي اعضاي عسل بديعي”

رضا داود نژاد گفت: حال كه خانواده اين قدرت را براي بخشندگي پيدا كرده بايد مراحل را آسانتر بكنند زيرا ما دراين مدت مجبور شديم پدر خانم بديعي را براي نامه نگاري به پزشك قانوني ونيروي انتظامي ببريم.
رضا داود نژاد بازيگر سينما و تلويزيون در گفتگو با خبرنگار حوزه سينما باشگاه خبرنگاران گفت: به هر حال با توجه به اين اتفاقي كه براي من در سال گذشته رخ داد و همه ي خانواده اين موضوع را از نزديك احساس كردند قدر اهدا عضو را همه ي ما از جمله خود من به خوبي مي دانيم به قول خود آقاي بديعي پدر عسل كه پارسال در جشن نفس از خانواده كاكاوند تشكر كردند و گفتند عطيه ي بخشيدن را خدا به اين خانواده داده است.
وي ادامه داد :حال اين موضوع براي خود خانواده ي بديعي اتفاق افتاده به هر حال به طور حتم حكمتي دراين ماجراست و اين موضوع كه خود خانم بديعي در سينما كار خود را با فيلم “بودن يا نبودن” كه پيرامون اين موضوع است شروع كردند وحال امروز اين اتفاق طوري رقم مي خورد كه اعضايش را با رضايت خود و رضايت كامل خانواده اهدا كرد قلب وي را خود دكتر ماندگار كه در فيلم پيوند را انجام دادند پيوند مي زند.

اين بازيگر عنوان كرد‌: اين رضايت، رضايت سختي براي خانواده اهدا كننده و گيرنده است من خود يك گيرنده ام براي من هم به شخص سختي هاي خودش را دارد و به طور قطع كساني كه گيرنده هستند قدر خيلي از مسائل را مي دانند چون به هرحال اين موضوع اززندگي گيرنده ها و خانواده هايشان حذف نمي شود.

داود نژاد اظهار داشت :اين تصميم يك تصميم سخت و اين حركت يك كار بزرگ است و نمونه ي بارز آن خود من هستم كه اكنون با شما صحبت مي كنم در صورت نبود بخشيدگي يك خانواده اكنون من هم اين جا نبودم اين فرهنگ بزرگ در حال جا افتادن براي خانواده هاست.

وي افزود: هنگامي كه چنين موضوع بزرگي برا ي يك خانواده اتفاق مي افتد و چنين تصميم بزرگي گرفته مي شود خواهش من از سازمان پيوند اعضا آسان كردن مراحل اين داستان است من گيرنده بودم و اين موضوع را نمي دانستم اما اكنون كه خودمان دهنده هستيم مي فهمم كه بعد از رضايت يك خانواده براي پيوند اعضا و قرار گرفتن در چنين شرايط حساسي فرد برعهده دارنده كفالت بايد برا ي انجام مراحل با وجود داغ به پزشك قانوني ونيروي انتظامي برود.

اين بازيگر بيان كرد : بهترين حالت براي اين سيستم بعد از دادن رضايت اين است كه همه ي كارها دراين جا انجام شود و خانواده پيكر عزيز خود را از همين جا دريافت كند وخواهش من از مسئولان برا ي جا افتادن اين فرهنگ راحت تر كردن مراحل اين كار است.

داود نژاد تصريح كرد: حال كه خانواده اين قدرت را براي بخشندگي پيدا كرده بايد مراحل را آسانتر بكنند زيرا ما دراين مدت مجبور شديم پدر خانم بديعي را براي نامه نگاري به پزشك قانوني ونيروي انتظامي ببريم در عين حال از همه ي مردم به خاطر حمايتشان از خانواده ي بديعي دراين مدت تشكر مي كنم.

وي ادامه داد : با كساني كه در اين مدت حرف هاي نامربوط زدند صحبت خاصي ندارم چراكه خدا پس از دادن درد صبرآن را هم مي دهد اين خانواده نيز با اين صبر تاكنون تحمل كرده است اما براي اين دسته از افراد متاسفم ولي هيچ گاه آرزو نمي كنم كه چنين داستاني براي آن ها رخ دهد فقط به آن ها پيشنهاد به جلوي آيينه رفتن و اين موقعيت را تصور كردن را مي كنم.

اين بازيگر گفت : يك آرامش خاص براي خانواده هايي كه اين رضايت را مي دهند وجود دارد و به علت رضايت كامل همه ي اعضا قابل استفاده براي آدم هاي دچار مشكل استفاده مي شود و به واسطه ي عسل افرادي توان ادامه ي زندگي را خواهند داشت و تمام اعضا كبد، ريه، قلب، كليه و قرنيه ها نيز اهدا خواهد شد.

وي ادامه داد :حال اين موضوع براي خود خانواده ي بديعي اتفاق افتاده به هر حال به طور حتم حكمتي دراين ماجراست و اين موضوع كه خود خانم بديعي در سينما كار خود را با فيلم “بودن يا نبودن” كه پيرامون اين موضوع است شروع كردند وحال امروز اين اتفاق طوري رقم مي خورد كه اعضايش را با رضايت خود و رضايت كامل خانواده اهدا كرد قلب وي را خود دكتر ماندگار كه در فيلم پيوند را انجام دادند پيوند مي زند.
اين بازيگر عنوان كرد‌: اين رضايت، رضايت سختي براي خانواده اهدا كننده و گيرنده است من خود يك گيرنده ام براي من هم به شخص سختي هاي خودش را دارد و به طور قطع كساني كه گيرنده هستند قدر خيلي از مسائل را مي دانند چون به هرحال اين موضوع اززندگي گيرنده ها و خانواده هايشان حذف نمي شود.

داود نژاد اظهار داشت :اين تصميم يك تصميم سخت و اين حركت يك كار بزرگ است و نمونه ي بارز آن خود من هستم كه اكنون با شما صحبت مي كنم در صورت نبود بخشيدگي يك خانواده اكنون من هم اين جا نبودم اين فرهنگ بزرگ در حال جا افتادن براي خانواده هاست.

وي افزود: هنگامي كه چنين موضوع بزرگي برا ي يك خانواده اتفاق مي افتد و چنين تصميم بزرگي گرفته مي شود خواهش من از سازمان پيوند اعضا آسان كردن مراحل اين داستان است من گيرنده بودم و اين موضوع را نمي دانستم اما اكنون كه خودمان دهنده هستيم مي فهمم كه بعد از رضايت يك خانواده براي پيوند اعضا و قرار گرفتن در چنين شرايط حساسي فرد برعهده دارنده كفالت بايد برا ي انجام مراحل با وجود داغ به پزشك قانوني ونيروي انتظامي برود.

اين بازيگر بيان كرد : بهترين حالت براي اين سيستم بعد از دادن رضايت اين است كه همه ي كارها دراين جا انجام شود و خانواده پيكر عزيز خود را از همين جا دريافت كند وخواهش من از مسئولان برا ي جا افتادن اين فرهنگ راحت تر كردن مراحل اين كار است.

داود نژاد تصريح كرد : حال كه خانواده اين قدرت را براي بخشندگي پيدا كرده بايد مراحل را آسانتر بكنند زيرا ما دراين مدت مجبور شديم پدر خانم بديعي را براي نامه نگاري به پزشك قانوني ونيروي انتظامي ببريم در عين حال از همه ي مردم به خاطر حمايتشان از خانواده ي بديعي دراين مدت تشكر مي كنم.

وي ادامه داد : با كساني كه در اين مدت حرف هاي نامربوط زدند صحبت خاصي ندارم چراكه خدا پس از دادن درد صبرآن را هم مي دهد اين خانواده نيز با اين صبر تاكنون تحمل كرده است اما براي اين دسته از افراد متاسفم ولي هيچ گاه آرزو نمي كنم كه چنين داستاني براي آن ها رخ دهد فقط به آن ها پيشنهاد به جلوي آيينه رفتن و اين موقعيت را تصور كردن را مي كنم.

اين بازيگر گفت : يك آرامش خاص براي خانواده هايي كه اين رضايت را مي دهند وجود دارد و به علت رضايت كامل همه ي اعضا قابل استفاده براي آدم هاي دچار مشكل استفاده مي شود و به واسطه ي عسل افرادي توان ادامه ي زندگي را خواهند داشت و تمام اعضا “كبد”، “ريه”، “قلب”، “كليه”، “پانكراس” و “قرنيه ها” نيز اهدا خواهد شد.

“عسل بديعي” به همراه فرزندش

 فرزندش
” />

عکس:علت مرگ عسل بديعي مشخص شد+جزئيات اهدا عضو

دندانهای افراد مشهور قبلا چگونه بود ؟!! + تصاویر
سوپرایزهای عاشقانه با ....
اخبار مرتبط :
نگاه ویژه
گزارش تصویری
سوژه های خنده دار
مروری بر گذشته

تصاویری از ماریا شاراپووا شیک‌ترین ورزشکار جهان

تصاویری از ماریا شاراپووا شیک‌ترین ورزشکار جهان

مستند غم انگیز و دردناک آتنا فرشته مغان + فیلم

مستند غم انگیز و دردناک آتنا فرشته مغان + فیلم

ماجرای پیدا شدن زوج کوهنورد پس از ۷۵ سال

ماجرای پیدا شدن زوج کوهنورد پس از ۷۵ سال

عمو پورنگ در آن سر دنیا ژیان را پیدا کرد!

عمو پورنگ در آن سر دنیا ژیان را پیدا کرد!

حمله وحشتناک خرس به یک دامدار در مازندران

حمله وحشتناک خرس به یک دامدار در مازندران

فست‌فودهای اروپایی که پشت دروازه‌‌های ایران صف کشیده اند

فست‌فودهای اروپایی که پشت دروازه‌‌های ایران صف کشیده اند

آخرین وضعیت شیوع تب کریمه کنگو | جگر خام نخورید

آخرین وضعیت شیوع تب کریمه کنگو | جگر خام نخورید

خوشحالی مریم رجوی از اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران

خوشحالی مریم رجوی از اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران
Polywash