علیرضا دبیر به واشنگتن رفت

علیرضا دبیر به واشنگتن رفت

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: علیرضا دبیر عضو هیئت رئیسه شورای شهر به نمایندگی از شهرداری تهران برای دریافت جایزه بین‌المللی حمل‌ونقل عمومی به واشنگتن رفت. به گزارش فارس، خسرو دانش بعد از سیصدوچهلمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران حضور یافت و در پاسخ به این سؤال خبرنگار فارس مبنی براینکه […]

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: علیرضا دبیر عضو هیئت رئیسه شورای شهر به نمایندگی از شهرداری تهران برای دریافت جایزه بین‌المللی حمل‌ونقل عمومی به واشنگتن رفت.

به گزارش فارس، خسرو دانش بعد از سیصدوچهلمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران حضور یافت و در پاسخ به این سؤال خبرنگار فارس مبنی براینکه آیا با اعزام یک نماینده از طرف شهرداری واشنگتن برای دریافت جایزه بین‌المللی حمل‌ونقل عمومی موافقت شده یا خیر و آیا علیرضا دبیر به این سفر اعزام شده است؟ اظهار داشت: آنچه در شورای شهر جمع‌بندی شده این بود که چمران به عنوان رئیس شورا این موضوع را مورد پیگیری قرار دهد که یک فرد به نمایندگی از شهرداری به واشنگتن سفر کند که این پیگیری‌ها با کسب موافقت همراه بود.

وی افزود: اما علیرضا دبیر عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی تهران برای این منظور به این سفر انتخاب شد که در حال حاضر در آنجا حضور دارد ولی وی به نمایندگی از شورای شهر نرفته است و با همکاری شهرداری سفر کرده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: مبنای انتخاب یک شهر برتر از نظر حمل‌ونقل عمومی میزان پیشرفت آن در طول چند سال است و وضعیت کنونی آن را مورد بررسی قرار نمی‌دهند؛ در واقع میزان پیشرفت یک شهر را مبنای انتخاب خود قرار داده‌اند.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه شنیده‌ها حاکی از این است که وزارت امور خارجه با اعزام یک نماینده به واشنگتن مخالفت کرده، چگونه علیرضا دبیر به این سفر اعزام شده است؟ گفت: بنده اطلاعی در این موضوع ندارم .

دانشجو در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران درباره وضعیت کنونی مهدی چمران رئیس شورا که در بستر بیماری بود، گفت: چمران به دلیل بیماری قلبی در بخش سی‌سی‌یو بیمارستان چمران بستری شده بود که تحت عمل قرار گرفت.

وی ادامه داد: امروز اطلاع دادند که مهدی چمران ترخیص شده ولی براساس توصیه پزشکان همچنان باید استراحت کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه چمران چه زمانی امر پیگیری برای اعزام یک نماینده به واشنگتن را انجام داد؟ گفت: روز سه‌شنبه حسن بیادی نایب رئیس شورای شهر به یکی از اعضای شورا گفت که چمران پیش از بیمار شدن خود پیگیری‌های لازم را انجام داده بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به نامگذاری میدان حق‌شناس به نام نهم دی اشاره کرد و گفت: این خیابان با پیشنهاد شورای شهر برای در نظر گرفتن معبد یا میدانی به نام نهم دی شناسایی و انتخاب شد همچنین میدان دانشگاه واقع در منطقه یک شهرداری نیز به نام مجید شهریاری(استاد شهید هسته‌ای) نامگذاری می شود.

دانشجو در بخش دیگری از سخنان خود به تصویب یک فوریت لایحه شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: یک فوریت لایحه پیشنهاد و معرفی یکی از کارکنان شهرداری به عنوان قائم‌مقام ذیحساب در شرکت «یادمان سازه» به تصویب رسید.

وی ادامه داد: همچنین در این جلسه، بررسی لایحه آیین‌نامه تعیین صلاحیت و رتبه‌بندی شرکت‌های ارائه دهنده خدمات ایمنی و آتش‌نشانی نیز صورت گرفت؛ بر این اساس شرکت‌هایی که تنها بر اساس ثبت شرکتی شماره دریافت می‌کنند مجاز به فعالیت نبوده و باید بررسی شود که متولیان این شرکت‌ها تخصص کافی در زمینه ایمنی تجهیزات اطفای حریق دارند یا خیر.

دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
چرا نیوشا ضیغمی خارج از ایران فرزندش را به دنیا می آورد + فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگآژانس کاتریناتاژآیسان پروزازقصر شیرین
دکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدی
عضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
رژیم اتکینز، معروف ترین رژیم لاغری برای کاهش وزن چیست؟
رژیم اتکینز، معروف ترین رژیم لاغری برای کاهش وزن چیست؟
کارخانه ۲ هزار متری آتش گرفت
کارخانه ۲ هزار متری آتش گرفت
پُست کنایه آمیز زائری درباره دختران خیابان انقلاب
پُست کنایه آمیز زائری درباره دختران خیابان انقلاب
جامعه مدرسین خواستار برخورد قاطع با آشوب‌طلبان خیابان پاسداران شد
جامعه مدرسین خواستار برخورد قاطع با آشوب‌طلبان خیابان پاسداران شد
تبلیغ بهنوش بختیاری برای یک مرکز اکستنشن مو
تبلیغ بهنوش بختیاری برای یک مرکز اکستنشن مو
پرواز هواپیما‌های ATR۷۲ تا اطلاع ثانوی لغو شد
پرواز هواپیما‌های ATR۷۲ تا اطلاع ثانوی لغو شد
پخش سری جدید «کلاه قرمزی» در نوروز ۹۷
پخش سری جدید «کلاه قرمزی» در نوروز ۹۷
سامان احتشامی مهمان امشب دورهمی
سامان احتشامی مهمان امشب دورهمی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگآژانس کاتریناتاژآیسان پروزازقصر شیریندکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
x