تصاویر:حاشيه هاي اعدام و آخرين صحبت«عقرب سياه»کنارچوبه دار

پرونده زندگی متجاوز 32 ساله معروف به عقرب سیاه ساعت 6 و 4 دقیقه صبح امروز در چهاراه نظام آباد با حاشیه هایی برای همیشه بسته شد. ضلع شرقی چهارراه نظام آباد از شامگاه دیروز حصار کشی شده بود. در میان حصار سکوئی آماده شده بود تا حکم مرد متجاوز در بالای آن اجرا شود. […]

پرونده زندگی متجاوز 32 ساله معروف به عقرب سیاه ساعت 6 و 4 دقیقه صبح امروز در چهاراه نظام آباد با حاشیه هایی برای همیشه بسته شد.

ضلع شرقی چهارراه نظام آباد از شامگاه دیروز حصار کشی شده بود. در میان حصار سکوئی آماده شده بود تا حکم مرد متجاوز در بالای آن اجرا شود.

در بنر نصب شده در محل، زمان اجرای حکم ساعت پنج صبح اعلام شده بود و از ساعت پنج جمعیت زیادی در محل جمع شده بودند که هر لحظه بر تعداد آنها افزوده می شد.

شاکیان پرونده و آشنایان صادق مرادی در میان جمعیت حضور داشتند و گاهی درگیری لفظی میان آنها رخ می داد که با اجرا حکم این درگیری شدت یافت.

ساعت 5 و 50 دقیقه صبح خودروی قاضی امیرآبادی –سرپرست دادسرای جنایی- وارد محوطه اجرای حکم شد. دقیقه ای بعد هم مرد متجاوز با یک دستگاه خودروی حمل مجرمان پلیس آگاهی از زندان اوین به محوطه منتقل شد. دو دستگاه بنز پلیس نیز خودروی حامل مرد اعدامی را اسکورت می کردند.

یکی از بستگان مرد اعدامی که در محل اجرای حکم حاضر شده بود مدعی شد دو ماه است با صادق ملاقات نداشته اند و دیروز هم مراجعه آنها به زندان بی نتیجه بوده است.

قاضی اجرای احکام طناب قرمز رنگ را به قلاب جرثقیلی که در محوطه منتظر اجرای حکم بود آویخت و مقدمات اجرای حکم انجام شد.

سرانجام ساعت 6 و 2 دقیقه مرد اعدامی را از خودروی حمل زندانیان خارج کرده و پای چوبه دار بردند. صادق مرادی سعی می کرد با خنده هایی تلخ خود را خونسرد نشان دهد.
مهر

یکی از مسوولان اجرای حکم سپس پشت تریبون قرار گرفت و گفت : صادق مرادی 32 ساله اقدام به سرقت زیورآلات زنان و تجاوز به چهارتن از قربانیان خود کرده است. او پس از محاکمه در دادگاه کیفری استان تهران به اعدام در ملاءعام محکوم که رای صادره در دیوان عالی کشور تائید شد.

عقربه های ساعت 6 و 4 دقیقه صبح سه شنبه 21 شهریور را نشان می داد که قاضی اجرای احکام دستور اجرای حکم اعدام را صادر کرد و عقرب سیاه به دار مجازات آویخته شد.

پس از اجرای حکم برخی آشنایان مرد اعدامی با یکی از شاکیان درگیری پیدا کردند که با دخالت پلیس پایان یافت.

یکی دیگر از قربانیان عقرب سیاه که در دادگاه پیگیر ماجرا بود نیز در گوشه ای از محوطه روی زمین نشسته و نظاره گر مرگ او بالای طناب دار بود.

افراد حاضر در محل نیز خواستار برخورد قاطع قوه قضائیه با متجاوزان به عنف شدند. زن جوانی که در محل اجرای حکم حاضر بود به خبرنگار مهر گفت : من هر روز صبح زود به سر کار می روم. همیشه با ترس و دلهره سوار ماشین می شوم. این متجاوزان اعدام می شوند اما هنوز در صفحه های حوادث شاهد دستگیری و جنایت های سیاه آنها هستیم. اعدام این مجرمان در ملاءعام می تواند باعث درس عبرت برای دیگر مجرمان باشد.

یکی از قربانیان نیز پس از اجرای حکم در جمع خبرنگاران گفت : عقرب سیاه پس از آزار و اذیت مرا به داخل چاهی انداخت که پس از حدود یک ساعت خود را بیرون کشیدم. او نباید به این راحتی می مرد. او را باید می سپردند دست من تا هر روز قسمتی از بدنش را قطع کنم. او باید قبل از مرگ به ما التماس می کرد. التماس های قربانیانش را فراموش کرده است. بعد از این ماجرا من در بیمارستان از افرادی که به عیادتم می آمدند خجالت می کشیدم.

سرانجام ساعت 6 و 18 دقیقه جنازه مرد متجاوز پائین کشیده شد و با تائید مرگش از سوی دکتر حاضر در محل جسدش به پزشکی قانونی منتقل شد.

جمشیدی قاضی اجرای احکام دادسرای جنائی تهران پس از اجرای حکم گفت : مرد اعدامی قبل از اعدام وصیت نامه خود را نوشت و در آن از کارهای خود ابراز پشیمانی کرده بود.

ماموران انتظامی همکاری خوبی با عکاسان و خبرنگاران حاضر در محل اجرای حکم داشتند.

با پایان یافتن مراسم اعدام افراد حاضر در محل متفرق شدند و ماموران بلافاصله داربست های نصب در محل را جمع کردند.

آخرين اظهار نظر عقرب سياه قبل از اعدام

متجاوز معروف به «عقرب سیاه» آخرین اظهارات خود را قبل از اجرای حکم اعدام بیان کرد.

صادق مرادی بعد از خروج از خودروی حمل زندانیان پیش از انتقال به سکوی اجرای حکم در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: من بی‌گناه هستم.

وی ادامه داد: من فقط به خاطر روزنامه‌ها اعدام می‌شوم. 4 قاضی مرا تبرئه کرده بودند.

خبرنگار فارس به وی گفت: 10 قاضی در دادگاه کیفری و چند قاضی هم در دیوان عالی کشور حکم به اعدام شما داده بودند؛ حکم تبرئه هم در دیوان عالی کشور نقض شد.

عقرب سیاه همچنین در پاسخ به سوال فارس مبنی بر اینکه از کارهای خود ابراز پشیمانی کردی یا خیر گفت: خیر من پشیمان نیستم.

برادر صادق مرادی هم حدود 2 ساعت قبل از اجرای حکم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: از یک ماه قبل دیگر صادق را ندیدیم. او بی‌گناه است و هیچ کار خلافی انجام نداده است. ادعای شاکیان دروغ است.

این فرد از یک سو مدعی بود که برادرش تجاوزی مرتکب نشده است و از سوی دیگر می‌گفت پرونده دیگر شاکی ندارد و همه رضایت داده‌اند.

این اظهارات متهم و برادرش، پیش از این در دادگاه هم تکرار شده بود اما قضات دادگاه با بررسی مدارک موجود در پرونده، اظهارات شاکیان و متهم، حکم به اعدام «عقرب سیاه» دادند.SiteRooz.com

SiteRooz.com

SiteRooz.com

SiteRooz.com

تصاویر:حاشيه هاي اعدام و آخرين صحبت«عقرب سياه»کنارچوبه دار

گالری شخصی جواهرات هنرمندان
دندانهای افراد مشهور قبلا چگونه بود ؟!! + تصاویر
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
نگاه ویژه
گزارش تصویری
سوژه های خنده دار
مروری بر گذشته

آثار عجیب و وحشتناک بارش شدید تگرگ در اسپانیا

آثار عجیب و وحشتناک بارش شدید تگرگ در اسپانیا

انتشار عکس دوقلوهای بیانسه پس از 30 روز!

انتشار عکس دوقلوهای بیانسه پس از 30 روز!

تعطیلات تابستانه روشنک عجمیان در کانادا

تعطیلات تابستانه روشنک عجمیان در کانادا

نماهنگ طنز «فرزاد فرزین» برای پیمان سریال «عاشقانه» +فیلم

نماهنگ طنز «فرزاد فرزین» برای پیمان سریال «عاشقانه» +فیلم

واکنش مسعود ده نمکی به درگذشت حبیب الله کاسه ساز

واکنش مسعود ده نمکی به درگذشت حبیب الله کاسه ساز

«نرگس محمدی» و همسرش در کنار سلطان طنز

«نرگس محمدی» و همسرش در کنار سلطان طنز

ضیافت شام نجومی ترامپ و ماکرون در برج ایفل!

ضیافت شام نجومی ترامپ و ماکرون در برج ایفل!

بازیگر «شهرزاد» در بیمارستان بستری شد!

بازیگر «شهرزاد» در بیمارستان بستری شد!
Polywash