آموزش روش صحيح کتک زدن زن!

هموطن-تلويزيون عربستان سعودي طرز صحيح کتک زدن زنان را به شوهران انها اموزش مي دهد. يک شخصيت مذهبي معروف عربستاني به نام محمد العارفي در برنامه اي که در عربستان و کويت پخش شد در خصوص کتک زدن صحيح همسر...

هموطن-تلويزيون عربستان سعودي طرز صحيح کتک زدن زنان را به شوهران انها اموزش مي دهد.
يک شخصيت مذهبي معروف عربستاني به نام محمد العارفي در برنامه اي که در عربستان و کويت پخش شد در خصوص کتک زدن صحيح همسر در صورت لزوم به يک مرد جوان اموزش داد.
به گفته وي مرد بايد به قسمتهايي از بدن زن ضربه وارد کند که اثري روي ان باقي نماند و بهتر است هيچ ضربه اي به دستان وي وارد نکند. علاوه بر اين شوهر نبايد از روش کتک زدن حيوانات يا کودکان براي کتک زدن زن استفاده کند و ضمنا ضربه زدن به صورت حتي در مورد حيوانات هم ممنوع است.

وي تاکيد کرده که حتي در زمان واداشتن شتر يا الاغ به راه رفتن ضربه زدن به صورت هيچ تاثيري ندارد و تاثير ان در مورد انسان بدتر هم هست.
وي ياداور شده که متاسفانه بسياري از مردان تنها زماني که خشمگين هستند زنان خود را کتک مي زنند و اين کار را به طرز کاملا نادرستي انجام مي دهند يعني علاه بر دست از پا نيز براي ضربه زدن استفاده و فراموش مي کنند که در حال زدن يک موجود زنده هستند.درمان بیماری های بواسیر ، هموروئید ترومبوزه ، شقاق ، کیست مویی ، آبسه و فیستول
پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
سایر مطالب این بخش