ایسکانیوز ـ تعداد زیادی از بیماران سنگ کلیه معالجه با اشعه آلفا را که شانس زیادی در بهبود آنها و کمک به عبور سنگ مثانه داشته است را امتحان کردند که این مورد می تواند راهی باشد تا حدالامکان از...

ایسکانیوز ـ تعداد زیادی از بیماران سنگ کلیه معالجه با اشعه آلفا را که شانس زیادی در بهبود آنها و کمک به عبور سنگ مثانه داشته است را امتحان کردند که این مورد می تواند راهی باشد تا حدالامکان از عمل جراحی جلوگیری شود.
به گزارش سرویس علمی پژوهشی ایسکانیوز، بیماری سنگ کلیه بیماری متداولی است که حدود 13 درصد از مردان و 7 درصد از زنان در آمریکا مبتلا به این بیماری هستند.

امروزه سنگ کلیه با تکنیکهای پیشرفته ای معالجه می شود که پزشکان را امیدوار کرده است که این معالجات می تواند تاثیرگذار باشد اشعه آلفا معمولا برای منظم کردن فشار خون و بزرگ کردن پروستات استفاده می شود.
محققان مطالعاتی انجام داده اند و به این نتیجه رسیدند که با وجود موفقیت آمیز بودن تاثیر داروها بر سنگ کلیه ، اما هنوز جراحی در بعضی مواقع ضروری است محققان آزمایشهایی را بر روی 693 بیمار انجام دادند که این آزمایشها نشان داد اشعه آلفا به سهولت گذشتن سنگ کلیه کمک می کند و تاثیری مثبت بر بیمارانی داشته است که نمی توانستند از دارو استفاده کنند و همچنین معالجه پزشکی با اشعه آلفا به مراتب کمتر از معالجه با جراحی است.

ایستگاه سلامت نیک صالحی
سرگرمی
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
عکس های دیدنی
جدیدترین خبرهای امروز
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
Copyright (c) 2003-2015 Niksalehi.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق متعلق به سایت نیک صالحی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .