آیا راهکار تازه‌ای برای درمان سرطان لوزالمعده وجود دارد؟! ایسکانیوز ـ محققان آمریکایی موفق شدند روش جدیدی برای درمان سرطان لوزالمعده بیابند. به گزارش سرویس علمی پژوهشی ایسکانیوز، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، این واکسن برخلاف واکسن‌های بیماری‌های عفونی برای...

آیا راهکار تازه‌ای برای درمان سرطان لوزالمعده وجود دارد؟!
ایسکانیوز ـ محققان آمریکایی موفق شدند روش جدیدی برای درمان سرطان لوزالمعده بیابند.

به گزارش سرویس علمی پژوهشی ایسکانیوز، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، این واکسن برخلاف واکسن‌های بیماری‌های عفونی برای پیشگیری به کار نمی‌رود بلکه کاربرد درمانی دارد. این واکسن برای درمان سرطان غده پانکراس به کار می رود.
نمونه اولیه این واکسن از نوعی پروتئین درست شده است که خود از توموریک بیمار تهیه شده است به صورت مستقیم سرطان را از بین می برد. به عبارتی این واکسن از تومورهای بدخیم عامل سرطان ساخته می‌شود و به این دلیل اکثر بیماران که با این واکسن تحت درمان قرار گرفته بودند، سلامتی خود را به دست آوردند.
به عقیده پژوهشگران، سرطان لوزالمعده از جمله سرطان‌های کشنده است که اغلب مبتلایان به ویژه در موارد درگیری اجزای داخلی شکم در سال اول پس از تشخیص بیماری فوت می‌کنند. از این رو یافتن راه درمانی مناسب جان بسیاری از بیماران را نجات می‌دهد.نویسنده: آذرشکیب

ایستگاه سلامت نیک صالحی
سرگرمی
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
عکس های دیدنی
جدیدترین خبرهای امروز
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
Copyright (c) 2003-2015 Niksalehi.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق متعلق به سایت نیک صالحی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .
X