شايع ترين تومورهاي خوش خيم سينه در 20 سالگي مشاهده مي شود ايسنا، علوم پزشکي ايران - فيبروآدنوما، شايع ترين تومور خوش خيم سينه در زنان، اغلب در سن 20 سالگي مشاهده مي شود. دکتر " سارا احمدي " متخصص...

شايع ترين تومورهاي خوش خيم سينه در 20 سالگي مشاهده مي شود
ايسنا، علوم پزشکي ايران - فيبروآدنوما، شايع ترين تومور خوش خيم سينه در زنان، اغلب در سن 20 سالگي مشاهده مي شود.

دکتر " سارا احمدي " متخصص زنان و زايمان در اين باره به خبرنگار ايسنا، واحد علوم پزشکي ايران گفت : در تومورهاي خوش خيم سينه، يک يا چند تومور بدون احساس درد و سوزش در فرد مشاهده مي شود.
وي افزود : با ماموگرافي و انجام نمونه برداري، نوع تومور به راحتي قابل تشخيص است و به اين ترتيب، مي توان تومورهاي سفت و غير سرطاني را با يک جراحي ساده و بدون نياز به داروي خاصي از بدن خارج کرد.
دکتر احمدي تغييرات هورموني زنان را عامل اصلي بروز تومورهاي خوش خيم دانست و تصريح کرد : به زنان توصيه مي شود با مشاهده تغيير در سينه دچار نگراني نشوند، چرا که با ادامه معاينات تخصصي توسط پزشک مي توانند به درمان مناسب برسند.
وي در پايان خاطر نشان کرد : انجام معاينات باليني هر شش ماه به ويژه در زناني که سابقه فاميلي تومورهاي سينه دارند، ضروري ست.

ایستگاه سلامت نیک صالحی
سرگرمی
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
عکس های دیدنی
جدیدترین خبرهای امروز
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
Copyright (c) 2003-2015 Niksalehi.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق متعلق به سایت نیک صالحی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .