استقبال بی نظیرنوجوانان ایرانی از بازی رایانه ای'مبارزه درخلیج عدن'

ایرنا سرگرد 'مجید جوشقانی' روز یكشنبه با بیان این مطلب افزود: با توجه به گذشت تنها 40 روز از مراسم رونمائی از این بازی رایانه ای كه با حضور رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در محل تالار غدیر این...

ایرنا سرگرد 'مجید جوشقانی' روز یكشنبه با بیان این مطلب افزود: با توجه به گذشت تنها 40 روز از مراسم رونمائی از این بازی رایانه ای كه با حضور رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در محل تالار غدیر این سازمان برگزار شد، میزان قابل توجه خرید این بازی در بازار نشان دهنده استقبال مخاطبان به بازی های اكشن و با كیفیت داخلی است كه این مسأله بیانگر فرهنگ بومی عمیق و اعتقادات دینی ما است.

جوشقانی در ادامه تصریح كرد: این استقبال غیر منتظره بدون شك مسئولیتهای ما را دو چندان می كند تا در این زمینه، فعالیتهایمان را به صورت گسترده تری دنبال نمائیم و خلاء های موجود در این حوزه را پوشش دهیم.

وی همچنین از ساخت نسخه پیشرفته و بین المللی بازی رایانه ای 'مبارزه در خلیج عدن' توسط سازمان عقیدتی سیاسی ارتش خبر داد و افزود: طی چند ماه آینده این محصول فرهنگی در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

ایستگاه سلامت نیک صالحی

تازه های سینما

    بازیگران ایرانیِ مشهور عاشق پرورش و تناسب اندام

    بازیگران ایرانیِ عاشق پرورش و تناسب اندام + تصاویر

    میل به داشتن اندامی مناسب برای بیشتر مردم واکنشی طبیعی است و هیچ کس از داشتن بدنی زیبا دوری نمی کند. اکثر مردم چه عادی و چه بدن ساز، بدن کلاسیک بدنی است چهارشانه با شانه ها و زیربغل های پهن که البته بالای زیر بغل از پایین آن مهم تر است.

پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
درمان بیماری های بواسیر ، هموروئید ترومبوزه ، شقاق ، کیست مویی ، آبسه و فیستول
X