ایرنا سرگرد 'مجید جوشقانی' روز یكشنبه با بیان این مطلب افزود: با توجه به گذشت تنها 40 روز از مراسم رونمائی از این بازی رایانه ای كه با حضور رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در محل تالار غدیر این...

ایرنا سرگرد 'مجید جوشقانی' روز یكشنبه با بیان این مطلب افزود: با توجه به گذشت تنها 40 روز از مراسم رونمائی از این بازی رایانه ای كه با حضور رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در محل تالار غدیر این سازمان برگزار شد، میزان قابل توجه خرید این بازی در بازار نشان دهنده استقبال مخاطبان به بازی های اكشن و با كیفیت داخلی است كه این مسأله بیانگر فرهنگ بومی عمیق و اعتقادات دینی ما است.

جوشقانی در ادامه تصریح كرد: این استقبال غیر منتظره بدون شك مسئولیتهای ما را دو چندان می كند تا در این زمینه، فعالیتهایمان را به صورت گسترده تری دنبال نمائیم و خلاء های موجود در این حوزه را پوشش دهیم.

وی همچنین از ساخت نسخه پیشرفته و بین المللی بازی رایانه ای 'مبارزه در خلیج عدن' توسط سازمان عقیدتی سیاسی ارتش خبر داد و افزود: طی چند ماه آینده این محصول فرهنگی در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

ایستگاه سلامت نیک صالحی
سرگرمی
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
عکس های دیدنی
جدیدترین خبرهای امروز
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
Copyright (c) 2003-2015 Niksalehi.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق متعلق به سایت نیک صالحی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .
X