هورمون روده، درمانی جدید برای چاقی

هورمون روده، درمانی جدید برای چاقی

هموطن آنلاین , سه شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۴ – ساعت ۱۷:۱۹ نوعی هورمون روده با افزایش بی اشتهایی در بین مردم، تمایل آن ها را به مصرف کالری بیشتر را کاهش داده و آن ها را لاغر می کند. هموطن آنلاین_ گروهی از محققان ادعا می کنند، تزریق نوعی هومون روده که بی اشتهایی را […]

هموطن آنلاین , سه شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۴ – ساعت ۱۷:۱۹
نوعی هورمون روده با افزایش بی اشتهایی در بین مردم، تمایل آن ها را به مصرف کالری بیشتر را کاهش داده و آن ها را لاغر می کند.
هموطن آنلاین_ گروهی از محققان ادعا می کنند، تزریق نوعی هومون روده که بی اشتهایی را به دنبال دارد، می تواند چاقی را در بین افراد کاهش دهد.
محققان بریتانیایی بر پایه مطالعات جدید خود دریافته اند نوعی هورمون روده موسوم به اکسینتو مودلین، با افزایش بی اشتهایی در بین مردم، تمایل آن ها را به مصرف کالری بیشتر کاهش داده و آن ها را لاغر می کند.
این هورمون که پس از صرف غذا به طور طبیعی در داخل روده کوچک ترشح می شود، از ارسال دستورات مغز برای گرسنگی جلوگیری می کند.
مدیر این تحقیقات گفت: استفاده از این روش که هیچ گونه عوارض جانبی را در پی نخواهد داشت، می تواند به عنوان روشی مفید و کارآمد برای درمان چاقی و اضافه وزن مورد استفاده قرار گیرد.
به گفته محققان، تزریق این هورمون به شرکت کنندگان در این بررسی ها موجب شد که وزن آن ها طی ۴ هفته به میزان ۳/۲ کیلوگرم کاهش یابد.

همچنین بخوانید :  گزارش فروش هفته دوم فروردین
بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x