کنسرت علیرضا عصار و مهران مدیری و…

کنسرت علیرضا عصار و مهران مدیری و…

کنسرت موسیقی علیرضا عصار، مهران مدیری، مانی رهنما و رضا یزدانی همزمان با برگزاری جشنواره‌ی فرهنگی ایدز که توسط سازمان ملل برگزار می‌شود، هفدهم تا بیست‌ودوم آبان‌ماه درتالار بزرگ وزارت کشور برپا خواهد شد. به گزارش خبرنگار بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) شجاعی نماینده‌ی موسسه‌ فرهنگی هنری «گلچین آوای شرق» که امور اجرایی این […]

کنسرت موسیقی علیرضا عصار، مهران مدیری، مانی رهنما و رضا یزدانی همزمان با برگزاری جشنواره‌ی فرهنگی ایدز که توسط سازمان ملل برگزار می‌شود، هفدهم تا بیست‌ودوم آبان‌ماه درتالار بزرگ وزارت کشور برپا خواهد شد. به گزارش خبرنگار بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) شجاعی نماینده‌ی موسسه‌ فرهنگی هنری «گلچین آوای شرق» که امور اجرایی این کنسرت را برعهده دارد درجمع خبرنگاران با بیان این مطلب گفت: این کنسرت به تهیه‌کنندگی دفتر یونیسف ایران برگزار می‌شود و انتخاب این هنرمندان براساس میزان محبوبیت و شناخته‌شدن آنان و همین‌طور سطح هنری آثارشان است. به گفته‌ی او این برنامه در دوبخش اجرا می‌شود که در بخش نخست مانی رهنما و رضا یزدانی به اجرای برنامه می‌پردازند و در بخش دوم مهران مدیری و علیرضا عصار قطعات خود را اجرا خواهند کرد.

شجاعی درباره‌ی حضور محمدرضا فروتن و نیکی کریمی به‌عنوان مجریان این برنامه توضیح داد: محدودیت زمانی اجازه نمی‌دهد که برنامه مجری داشته باشد، بنابراین این برنامه صرفا با حضور دوستان خواننده و گرو‌ه‌های موسیقی برگزار می‌شود و محمدرضا فروتن و نیکی کریمی در آن شرکت ندارند.

به گفته‌ی او این برنامه از ساعت ۱۹ تا ۲۳ روزهای یاد شده اجرا خواهد شد.

در بخش دیگری از این نشست امید زمانی مسوول ارتباطات برنامه‌های یونیسف در ایران طی سخنانی گفت: هرساله با همکاری سازمان‌های وابسته به سازمان ملل برنامه‌هایی به مناسبت روز جهانی ایدز برگزار می‌کنیم و برای امسال مجریان طرح پیشنهاد دادند کنسرت موسیقی برگزار شود که انتخاب این هنرمندان نیز برعهده‌ی مجریان طرح بود، اما قطعا این انتخاب در برنامه‌های فرهنگی ما موثر بوده است.

سپس رضا یزدانی درپاسخ به پرسشی درباره‌ی احتمال اجرای قطعه‌ای ویژه‌ی روز جهانی ایدز گفت: چنین قطعه‌ای را اجرا نمی‌کنم، چون برای برگزاری این برنامه زمان بسیار کوتاهی داشتیم و نمی‌توانستم چنین قطعه‌ای را آماده کنم. اما قطعاتی از دو آلبوم «هیس» و «پرنده‌پرنده» را همراه با دو آهنگ از آلبوم جدیدم اجرا می‌کنم.

سپس مانی رهنما درباره‌ی حضور کمرنگ‌اش در این سال‌ها توضیح داد: در این چندساله آنچه را که توانسته‌ام انجام داده‌ام با درنظر گرفتن شرایط موسیقی و با دقت بیشتری باید دراین بازاری که پدید آمده کار کرد. البته درحال انتشار آلبوم پیانو هستم و که بعد از این اجرا قطعات آن را می‌خوانم و روی دو آلبوم دیگر نیز کار می‌کنم.

او مطرح کرد: در این کنسرت چند قطعه‌ی جدید اجرا می‌کنم که امیدوارم مورد پسند واقع شود و درکنار این قطعات جدید که از اشعار افشین مقدم و آهنگسازی فرزین قره‌گزلوییان استفاده می‌کنم که در کنار این قطعات جدید گزیده‌ای از کارهای قبلی‌ام هم اجرا می‌کنم.

به گزارش ایسنا، در بخش دیگری از این نشست حبیب صبوری مدیر برنامه‌های علیرضا عصار، علت عدم حضور این هنرمند را در این نشست، سرماخوردگی دانست، عذرخواهی کرد و گفت: البته در حال حاضر مشغول ضبط یک آلبوم جدید هستیم که تا زمان برگزاری این کنسرت آماده نمی‌شود، اما تلاش می‌کنیم قطعات مورد علاقه‌ی دوستان را اجرا کنیم.

به گفته‌ی او آلبوم جدید عصار با همکاری فواد حجازی آماده می‌شود.

او درادامه حضور عصار دراین برنامه و همین‌طور احتمال برگزاری یک کنسرت مستقل توسط این خواننده پاسخ داد: عصار علاقه‌مند است دراین کارخیر همکاری داشته باشد و در عین حال در تدارک برگزاری کنسرت خود هستیم اما باید شرایط اجرای آن فراهم شود.

او به جای مهران مدیری که به‌دلیل حضور دریک پروژه‌ی تصویری نتوانسته بود، دراین برنامه شرکت کند توضیح داد: مهران مدیری با همراهی گروه «دارکوب» قطعاتی را اجرا می‌کند.

دراین نشست شجاعی درباره‌ی شیوه‌ی فروش بلیت این کنسرت توضیح داد: پیش‌فروش آغاز شده است و برای توزیع بلیت این کنسرت سه‌شیوه انتخاب شده است که آسانترین آن خریداری بلیت از طریق اینترنت است و در کنار آن دیگر بلیت‌ها توسط دوازده مرکز در سطح شهر تهران و همین‌طور توسط موسسه‌ی گلچین آوای شرق به علاقه‌مندان عرضه خواهد شد.

هم‌چنین زمانی درباره‌ی اختصاص عواید مالی این کنسرت گفت: پس از کسر هزینه‌های اجرای کنسرت بخشی از عواید آن صرف برنامه‌ی ۵ ساله‌ی پیشگیری از اشاعه‌ی ایدز در میان جوانان، کودکان و زنان می‌شود و بخش دیگری نیز به اطلاع‌رسانی درخصوص این برنامه و آموزش نوجوانان و جوانان و گسترش سلامت و بهداشت آنان اختصاص پیدا می‌کند.

او با اشاره به شعار جهانی روز جهانی ایدز یادآور شد: همه باید برای پیشگیری از این بیماری پیشگام شویم و امیدواریم همکاری جامعه‌ی هنری نیز گسترده‌تر شود.

به گزارش ایسنا، این نشست با ۴۵ دقیقه تاخیر برگزار شد، شجاعی نماینده‌ی موسسه‌ی فرهنگی گلچین آوای شرق بسیاری از پرسش‌هایی را که توسط خبرنگاران حاضر در برنامه مطرح می‌شد کنترل کرد که این موضوع باعث اعتراض برخی از خبرنگاران شد.

او در پاسخ به پرسشی که از رضا یزدانی درخصوص مجوز اجرای آثارش ارائه شد به این پرسش اجازه‌ی پاسخگویی نداد.

هم‌چنین درباره‌ی پرسش دیگری مبنی‌بر حضور نیکی کریمی درخانه هنرمندان و شایعه‌ی همکاری او با این کنسرت توضیح داد: خانم کریمی به‌دلیل دیگری امروز درخانه‌ی هنرمندان حاضر شده است و با این پروژه همکاری ندارد.

او هم‌چنین درباره‌ی برخی از پرسش‌ها که درخصوص مسائل مالی مطرح شده بود، سکوت کرد.

بلیت‌های این کنسرت از ۱۵ هزار تومان تا ۴۰ هزار تومان و یکسری بلیت ویژه به مبلغ ۵۰ هزار تومان عرضه می‌شود. آدرس سایت پیش‌فروش GOLCHEEN. NET اعلام شد.

آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
حاشیه های بازیگر زن سینمای ایران فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
سامسونگکفش پاشنه مخفیدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز

اکران فیلم سینمایی دشمن زن در پردیس باغ کتاب تهران!
اکران فیلم سینمایی دشمن زن در پردیس باغ کتاب تهران!
اکران فیلم سینمایی در وجه حامل با حضور رعنا آزادی ور و محمدرضا غفاری!
اکران فیلم سینمایی در وجه حامل با حضور رعنا آزادی ور و محمدرضا غفاری!
اکران اینترنتی مستند «توران خانم» در موزه سینما!
اکران اینترنتی مستند «توران خانم» در موزه سینما!
هجده نکته درباره مهران مدیری که در خندوانه فاش شد!
هجده نکته درباره مهران مدیری که در خندوانه فاش شد!
مراسم تماشای فوتبال ایران و مراکش با حضور چهره های مشهور!
مراسم تماشای فوتبال ایران و مراکش با حضور چهره های مشهور!
اکران فیلم سینمایی دشمن زن در پردیس کوروش!
اکران فیلم سینمایی دشمن زن در پردیس کوروش!
گفتگویی خواندنی با امین حیایی یکی از با استعداد‌ترین بازیگران سینما!
گفتگویی خواندنی با امین حیایی یکی از با استعداد‌ترین بازیگران سینما!
مراسم خصوصی چهلمین روز درگذشت ناصر چشم آذر!
مراسم خصوصی چهلمین روز درگذشت ناصر چشم آذر!
سامسونگکفش پاشنه مخفیدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز