سینماگران ایران روی صحنه جشن بزرگ سینما چه گفتند؟

سینماگران ایران روی صحنه جشن بزرگ سینما چه گفتند؟

سینمای ما- مراسم چهاردهمین جشن خانه سینما شامگاه گذشته ـ ۲۵ شهریور ماه ـ در تالار همایش‌های «برج میلاد» برگزار شد.این مراسم که بیش از ۴ ساعت طول کشید با سخنرانی‌های پیرامون بحث امنیت شغلی، وضعیت بودجه‌ی خانه سینما و دغدغه‌های هنرمندان سپری شد. اجرای برنامه‌ ـ که دکور آن ماکت ساختمان خانه سینما (در […]

سینمای ما- مراسم چهاردهمین جشن خانه سینما شامگاه گذشته ـ ۲۵ شهریور ماه ـ در تالار همایش‌های «برج میلاد» برگزار شد.این مراسم که بیش از ۴ ساعت طول کشید با سخنرانی‌های پیرامون بحث امنیت شغلی، وضعیت بودجه‌ی خانه سینما و دغدغه‌های هنرمندان سپری شد. اجرای برنامه‌ ـ که دکور آن ماکت ساختمان خانه سینما (در خیابان بهار) بود ـ را فرهاد آییش و مائده طهماسبی برعهده داشتند و مهران رجبی نیز در طول برنامه‌ در قالب شخصیتهای مختلف به روی صحنه می‌آمد و تک پرده‌های نمایشی را با همراهی آییش و مائده طهماسبی پیرامون مسایل و دغدغه‌های سینماگران اجرا می‌کرد.

گلایه‌های گلمکانی:سینمای اکران تناسبی با کیفیت واقعی سینمای ایران ندارد

هوشنگ گلمکانی با همراهی حامد بهداد که برای اهدای دیپلم افتخار بهترین کارگردانی اول به مجید برزگر برای فیلم «فصل‌ باران‌های موسمی» به‌ روی صحنه آمده بودند در سخنانی روز ملی سینما را تبریک گفت.
گلمکانی در ادامه یادآور شد:چند روز پیش یادداشتی با محوریت به استقبال روز ملی سینما می‌رویم نوشتم و در آن یادداشت مطرح کردم که سینمای ایران با سینمای اکران متفاوت شده است. اینجا از اهل سینما و خانه سینما تقاضا دارم که در حد توانشان فکری به حال سینمای اکران که دارد آبروی سینمای ایران را از بین می‌برد بکنند. سینمای اکران تناسبی با کیفیت واقعی سینمای ایران ندارد. وی ادامه داد:در آن مطلب هم اشاره کردم بیش از ۲۰۰ فیلم در ده سال گذشته امکان نمایش پیدا نکردند. می‌دانم خانه سینما گرفتاری‌های زیادی دارد، اما مطمئن هستم که در خطر بودن آبرو و اعتبار سینمای ایران مشکل کوچکی نیست.

بهداد: هنرمند راه خودش را پیدا می‌کند

حامد بهداد نیز با اظهار خرسندی برای حضور در مراسم چهاردهمین جشن خانه سینما گفت:خوب است که برای یکدیگر کف می‌زنیم. عرصه اگر تنگ‌تر هم شود، هنرمند ایرانی راه خودش را پیدا می‌کند.

دلپاک از اصغر شاهوردی یاد کرد

محمدرضا دلپاک که برای اهدای جایزه‌ی بهترین صداگذاری برای فیلم «کودک و فرشته» به محسن روشن به روی صحنه آمده بود از اصغر شاهوردی صدابردار حادثه دیده‌ی سینما (که در مراسم حاضر بود) اشاره کرد و گفت: او در سکوت به سر می‌برد و در ادامه‌ از زنده‌یاد فریدون خوشابافرد نیز سخن گفت. دلپاک همچنین گفت: این جشن رقابت هم هست اما بیشتر رفاقت است.

ترانه علیدوستی هم که محمدرضا دلپاک را همراهی می‌کرد،در سخنان کوتاهی گفت: گلایه دارم، ما فقط وقتی به این مراسم دعوت می‌شویم که می‌خواهیم جایزه بگیریم یا کاندیدا شویم. لطفا ما را همیشه دعوت کنید.

نظام‌الدین‌ کیایی نیز در سخنانی از سابقه بحث صدا در ایران گفت و این‌که اولین صدابرداری متعلق به ابوالقاسم فردوسی است.

جهانگیر کوثری نیز که برای اهدای جایزه به روی سن آمده بود به هوشنگ گلمکانی درود فرستاد که درباره‌ی وضعیت اکران سینماها صحبت کرده است.

در ادامه فرهاد توحیدی دبیر چهاردهمین جشن سینما گزارشی را قرائت کرد و عبدالحمید قدیریان هتک حرمت به قرآن کریم را محکوم کرد عبدالحمید قدیریان که دو بار برای دریافت دو تندیس شایستگی برای طراحی‌صحنه و لباس «ملک سلیمان» به روی صحنه آمده بود، در سخنانی گفت:این جایزه برای من با تمام جوایز دیگر فرق می‌کند. این حس دانشجویی که دارم در شروع کارم و انشاء‌الله پیشرفت کنم و من خودم را پا به پای سینما برسانم. وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش هتک حرمت به قرآن کریم را محکوم کرد و گفت: باورم این است که ما بچه‌های فرهنگ و هنر این بی‌حرمتی را باید با فرهنگ و هنر پاسخ بدهیم. من از ملت ایران و امام زمان(عج )‌ عذرخواهی می‌کنم بابت این کم‌کاری‌ها.

جمشید گرگین که برای اهدای جایزه‌ی قدیریان به روی سن آمده بود روز ملی سینما را تبریک گفت و ادامه داد: این مراسم برای مشتاقان سینمای ایران خوب است. جا دارد از فرهاد توحیدی و بیژن میرباقری کارگردان این مراسم تشکر کنم و از حاضران بخواهم برای آنها کف بزنند.

علیرضا خمسه هم که برای اهدای جایزه‌ی طراحی صحنه به روی سن آمده بود با تبریک روز ملی سینما در سخنانی گفت: ماجراهای خانه سینما را می‌توان به گاو مش‌حسن تشبیه کرد. از مش حسن پرسیدند گاوت شیر می‌دهد گفت: گاوم شیر نمی‌دهد اما ماشاء‌الله تولیدات و عوارض جانبی‌ زیادی دارد.

در ادامه دکتر محمد سریر که برای اهدای جایزه‌ی بخش موسیقی حاضر شد در سخنانی گفت:موسیقی فیلم مثل خون در بدن سینماست و هرجا که حضور دارد حیات می‌بخشد. امیدوارم به جایگاه موسیقی توجه خاصی شود. موسیقی فیلم باید به جایگاه مناسبش برسد.

محمدرضا موئینی که برای اهدای جایزه‌ی تدوین به روی صحنه آمده بود نیز در سخنانی کوتاه گفت: فقدان امنیت شغلی و کوشش علیه ایجاد امنیت سینماگران سوگند چه کسانی است.؟!

صفی‌یاری: مفتخرم که در «درباره الی» همکاری کردم

هایده‌صفی‌یاری نیز که تندیس بهترین تدوین را برای «درباره‌ی الی» دریافت کرد،گفت: خیلی افتخار می‌کنم که با گروه «درباره‌ی الی» همکاری داشتم و تلاش فوق‌العاده‌ی این گروه باعث شد که کار من هم دیده شود.

وی در ادامه از تدوین‌گران زنی که آغازگر حضور جدی زنان تدوینگر در عرصه‌ی سینما بودند همچون ژیلا اپکیچی، معصومه شاه‌نظری و… یاد کرد و به جوانانی که پا به عرصه گذاشته‌اند،خوش‌آمد گفت.

میرکریمی: متشکرم که علی‌رغم محاصره اقتصادی جشن پابرجاست

رضا میر‌کریمی کارگردان سینما هم که برای اهدای جایزه‌ی بهترین فیلمبرداری حاضر شد، گفت: تشکر می‌کنم از فرهاد توحیدی و محمدمهدی عسگر‌پور و هیات مدیره خانه سینما که چراغ این جشن را روشن نگه داشتند که علی رغم محاصره اقتصادی پابرجاست.

وی که تندیس بهترین فیلمبرداری را به خضوعی‌ابیانه اهدا کرد، ادامه داد:خیلی خوشحالم که جایزه کسی را می‌دهم که سالها قبل با هم فیلمسازی را شروع کردیم. رفیق خیلی خوبی است اما هیچ وقتی را برای رفاقت نمی‌گذارد.

محمدرضا سکوت فیلمبردار سینمای ایران که میرکریمی را همراهی می‌کرد،گفت: من عضو خانه سینما هستم مثل فرهاد توحیدی راست‌قامت، که توانسته این جشن را به خوبی برگزار کند.

سید‌غلامرضا موسوی تهیه‌کننده که برای تندیس نقش مکمل مرد به صابر ابر حاضر شده بود به سخنان هوشنگ گلمکانی اشاره کرد و ادامه داد: ما به دوهزار سالن نیاز داریم که بتوانیم به اکران مناسب برسیم نه خانه سینما و نه هیچ کارشناسی نمی‌تواند در زمینه‌ی اکران کاری بکند تا این شرایط فراهم نشود.

امیرشهاب رضویان هم به اجرای گروه موسیقی «رستاک» در این برنامه اشاره کرد و افزود: این گروه با اقوام و ملیت‌های مختلف ایرانی موسیقی‌های محلی را اجرا کردند، سینما هم شکل همین قومیت‌ها را دارد و یک دشمن بزرگ داریم همان چیزی که آقای گلمکانی اشاره داشتند.

صابر ابر هم که تندیس‌اش را دریافت کرد از اصغر فرهادی کارگردان «درباره الی» و از تک‌تک کسانی که در آن فیلم در کنارش بودند تشکر کرد و گفت:خواهش می‌کنم از هر مادر ایرانی که برای تمام جوانان ایران از ته دلش دعا بکند.

ملیکا زارعی (خاله شادونه ) که به نمایندگی از خواهرش مریلا زارعی تندیس بهترین بازیگر مکمل زن را دریافت کرد، از طرف مریلا زارعی که به دلیل اجرای تئاتر نتوانسته بود خودش را به برنامه برساند، متنی را قرائت کرد و به عنوان سفیر «مهرآفرین» خواست که از نیازمندان و کودکان کار حمایت شود.

طائرپور: سینمای ایران ارزان و آسان بدست نیامده است

فرشته طائرپور تهیه‌کننده سینما که برای اهدای جایزه‌ی مریلا زارعی به روی صحنه آمده بود،در سخنانی گفت: سینمای ایران ارزان و آسان به دست نیامده که آن را ارزان و آسان از دست بدهیم. همت مدیران بسیاری، عزت فیلم‌ها و غیرت فیلمسازان بسیاری ما را امروز به این دستاورد رسانده است.

ما وحدت داریم از دل برخواسته و بی‌نیاز از فرمایش‌ها و اگر از دل خانه سینما برنخیزد به اتمام نمی‌رسد. به حرمت عدد ۱۴ و چهاردهمین جشن به هم تبریک می‌گوییم و برای بقای سینمای ایران می‌خوانیم فاللهُ خیر حافظاً وهو أرحمُ الراحمین طائرپور در پایان گفت: ما همیشه همه سینماگران و همت بلندشان ـ نه قد بلندشان ـ را ارج می‌نهیم.

اسعدیان: ما قطعا به روز سینما معنا خواهیم داد

همایون اسعدیان کارگردان که برای اهدای جایزه نگار جواهریان برای بازیگری نقش اول حاضر شد،گفت: داوران خانه سینما انتخاب هیچ مقام دولتی نیستند. منتخب صنوف هستند من به آنها احترام می‌گذارم. ممکن است هر قضاوتی مورد پسند نباشد، اما من به شما و خودم با احترام به قضاوت آنها احترام می‌گذارم. وی ادامه داد:یکی از دوستان در مصاحبه‌ای گفته بود بی‌معنی‌ترین روز در تقویم روز سینماست، اما ما نمی‌دانیم چه بگوییم همه از غیر می‌نالند، ما از دوست. من و شما قطعا به این روز معنا خواهیم داد.
اسعدیان گفت: به دبیر کوچک جشن اما بزرگوار احترام می‌گذارم و با این کار به شما و خودم احترام می‌گذارم. چرا که من عضو خانه سینما هستم.

نگار جواهریان نیز پس از دریافت جایزه‌ی بهترین بازیگر اول زن جایزه‌اش را به پدر و مادرش تقدیم کرد.

باران کوثری هم که برای اهدای جایزه‌ی نگار جواهریان به روی صحنه آمده بود،گفت: نگار بهترین دوست دنیاست.

در ادامه حسین ترابی تندیس بهترین فیلم‌نامه را به جلیل سامان اهدا ‌کرد و به بازتاب سخنانش طی چند روز گذشته اشاره کرد و افزود: این‌بار می‌خواهم بدون مشورت با آقای توحیدی بگویم،هرکس به چیزی نازد ما فیلمنامه‌نویسان هم به قلم و دوات‌مان.

صدرعاملی: سینمای ایران به چیزی جزء همدلی نیاز ندارد

رسول صدر عاملی هم که حسین ترابی را همراهی می‌کرد به هیات مدیره، مدیرعامل خانه سینما و فرهاد توحیدی خسته نباشید،گفت و ادامه داد:جشن چهاردهم نقطه عطفی درجهت بقا و همیشه ماندگاری سینما است. از این پس با هم بودن و در کنار هم بودن و خوبی‌های یکدیگر را دیدن، ما را از هر نوع حمایت کلانی بی‌نیاز می‌کند و ما یاد می‌گیریم سینمای ایران به چیزی جز همدلی نیاز ندارد.

جلیل سامان کارگردان «وقت بودن» (زندگی) نیز از موضوع فیلم‌اش که ماجرای زن طلاق در سیستان‌وبلوچستان است یاد کرد و جایزه‌اش را به همسرش که ۲۰ سال همراهش بوده است، تقدیم کرد.

بنی‌اعتماد: مهم این است که ما خانواده سینما اینجا هستیم

در ادامه رخشان بنی‌اعتماد که برای اهدای تندیس بهترین کارگردانی به اصغر فرهادی حاضر شد، در سخنانی مطرح کرد:بی مقدمه من عضو خانه خود خانه سینما هستم. ما عضو خانه خود، خانه سینما هستیم.
وی ادامه داد: از هیات مدیره خانه سینما که پس از روزهای ابری، باران طراوتی با این جشن بوجود آورند تشکر می‌کنم و همچنین از تلاش‌هایشان و مقاومت‌هایشان که پیرامون بحث امنیت شغلی انجام دادند.تاریخ شاهد و ناظر است که هیات مدیره‌ی خانه سینما در وانفسای شرایط حاضر چقدر در رابطه با امنیت شغلی تلاش کرد و چقدر سد و مانع وجود دارد اما مهم این است که ما خانواده سینما اینجا هستیم.

سیروس الوند هم که برای اهدای جایزه‌ی اصغر فرهادی به روی صحنه آمده بود،گفت: وقتی «درباره الی» را دیدم به شدت دلم می‌خواست فیلم بسازم و همیشه آرزو داشتم این افتخار را در جایی داشته باشم که جایزه‌ای به کارگردانش بدهم.

فرهادی: امیدوارم به زودی وضع،وضع بهتری باشد

اصغر فرهادی هم که برای تندیس بهترین کارگردانی به روی صحنه آمده بود از گروه همکارانش در فیلم «درباره‌ی الی» تشکر کرد و افزود: امیدوارم وضع مملکت طوری شود که گلشیفته بتواند برگردد، امیدوارم بهرام بیضایی برگردد. امیر نادری بتواند در ایران فیلم بسازد و امیدوارم جعفر پناهی هم بتوان در ایران فیلم بسازد و امیدوارم سال‌های آینده مجبور نباشیم اعلام کنیم که ما عضوی از خانه سینما هستیم و به زودی وضع، وضع بهتری باشد.

عسگرپور: کم کم داریم یاد می‌گیریم که بدون حمایت زندگی کنیم

محمد مهدی عسگر‌پور مدیر عامل خانه سینما که برای اهدای تندیس شایستگی بهترین فیلم «درباره الی» به روی صحنه آمده بود، در ابتدا گفت: دعوت می‌کنم از فرد بلند قد و بسیار دوست‌داشتنی که زحمت زیادی برای این جشن کشیدند آقای فرهاد توحیدی.
وی ادامه داد:زحماتی که ایشان کشیدند خیلی روشن است. او از هیچ جا دستور نگرفته بود و نه به قیافه ما می‌خورد که برانداز باشیم. آقای توحیدی در ماه‌های اخیر به دلیل اینکه من درگیر ساخت سریال بودم زحمت‌های زیادی کشیدند و تلاش مضاعفی کردند.
عسگرپور تصریح کرد: مدیران فرهنگی لطف کردند که ما را در محاصره‌ی اقتصادی قرار دادند، چون کم‌کم داریم یاد می‌گیریم که بدون حمایت دولت زندگی کنیم و حسن بزرگ دیگرش این بود که در تاریخ خانه سینما اتحاد بین صنوف اینقدر نبود و تقریبا همه صنوف فعال، پشتیبانی خوبی از مجموعه سینما داشتند.

مدیر عامل خانه سینما تاکید کرد:اگر هیات مدیره تنها بود، اتفاقات ناگواری برای سینما می‌افتاد. تشکر می‌کنم از تمام صنوف حاضر در خانه سینما. انصافا در دوره‌ای که کار صنفی کردن خیلی سخت شده است و برآوردن توقعات سخت‌تر، از اینکه اصناف و مردم در این روزها ما را تشویق می‌کنند و با دست خالی کارمان را پیش بردیم، تشکر می‌کنم.

گزیده حرف‌های اهدا کنندگان تندیس‌ها و برگزیدگان روی صحنه‌ی چهاردهمین جشن بزرگ سینمای ایران را این‌جا بخوانید:

– هوشنگ گلمکانی: من از این فرصت می‌خواهم استفاده کنم و یک نکته‌ای را به اهالی سینما بگویم. چند روز قبل یادداشتی را نوشتم که به استقبال سینمای ملی ایران می‌رویم و دلیل آن این است که سینمای ملی ایران با سینمای اکران خیلی متفاوت است و می‌خواهم از خانه سینما در حد توان‌شان یک فکری برای حل این موضوع بکنند. سینمای اکران دارد آبروی سینمای ایران را از بین می‌برد و تناسبی با سینمای واقعی ایران ندارد در ۱۰ سال اخیر نزدیک به ۲۰۰ فیلم فرصت اکران را پیدا نکردند که این رقم با تعداد فیلم‌های مستند، کوتاه و انیمیشن بیشتر می‌شود و تقاضا دارم در کنار فیل هوا کردن جشن بزرگ سینمای ایران، خانه سینما و اهل سینما به فکر آبرو و اعتبار سینمای ایران هم باشند. من می‌دانم که خانه سینما در حال حاضر مشکلات زیادی دارد، اما خطر از بین رفتن آبروی سینمای ایران هم مشکل کوچکی نیست.

– حامد بهداد: در جشن سینما در کنار همدیگر هستیم و برای همدیگر دست می‌زنیم و هورا می‌کشیم و چه چیزی از این زیباتر. عرصه اگر تنگ است، هنرمند ایرانی با هوش خود راه خودش را پیدا می‌کند.

– ترانه علیدوستی: از جشن یک انتقادی دارم. چرا ما وقتی فقط کاندیدا هستیم، دعوت‌مان می‌کنند و بدون مشکل وارد می‌شویم اما امروز خیلی معطل شدیم! خواهش می‌کنم ما را در سال‌های آینده حتی اگر کاندیدا هم نبودیم، باز هم دعوت کنید.

– علیرضا خمسه: من یک دختر ۳ ساله دارم که اتفاقاً اولین حضورش در همین جشن سینما، ۳ سال قبل بود. او نکاتی را در خصوص خانه سینما و مشکلات سینما گفت که با واکنش‌های مختلفی مواجه شد اما ماجرای سینما و خانه سینما مثل ماجرای گاو مش حسن است چون از مش حسن پرسیدند گاوت چقدر شیر می‌دهد و او گفت شیر نمی‌دهد، ولی ماشاالله به تولیداتش!

– عبدالحمید قدیریان: با تمام شادی‌ای دارم و آن را با دوستان تقسیم می‌کنم، اما ته دلم یک غصه‌ای دارم و آن، فاجعه بزرگی است که رخ داده و دل همه مسلمانان را به درد آورده است. باورم این است که کار ما اهالی فرهنگ و هنر این است که جواب این بی‌حرمتی را با هنر بدهیم و فکر می‌کنم ما در خانه سینما و همه اهالی سینما که همه به دنبال تعالی بیشتر هستند وظیفه داریم دست به دست هم بدهیم و بتوانیم این فاجعه را که شاید ثمره کم‌کاری ما است، در قالب کار خود، جبران کنیم. من به نیابت از همکاران، بابت این همکاری در عرصه فرهنگ و هنر که منجر به این توهین از طریق کار فرهنگی شد از همه شما عذرخواهی می‌کنم.

– رسول صدرعاملی : من به ناگه اینجا هستم. قرار بود جای دیگری قرار بگیرم و مثل همیشه دیر رسیدم. یک فرصتی دست داد تا کنار حسین ترابی قرار گیرم. هیئت مدیره عسگرپور و فرهاد توحیدی خسته نباشند و همه باید بدانیم که جشن چهارده، نقطه عطفی در جشن‌های خانه سینما خواهد بود و به ما می‌آموزد که در کنار هم بودن و خوب بودن، ما را بی‌نیاز از کمک‌های پرطمطراق می‌کند و ما یاد می‌گیریم به کمک هیچ‌کس جز خودمان، نیاز نداریم.

– جلیل سامان : من سال‌ها پیش، دستیاری یک فیلم سینمایی را در سیستان و بلوچستان داشتم و همانجا با موضوعی به نام «زن ‌طلاق» مواجه شدم که مردان بلوچ بر روی یک موضوعی شرط می‌بندند و اگر آن موضوع نشد همه زن خود را به خود حرام اعلام می‌کنند. سال‌ها طول کشید تا این عقده‌ای را که در من وجود داشت بیرون ریخته شود و تبدیل شود به این فیلم و فیلمنامه. به خودم رجوع می‌کنم می‌بینم ۲۰ سال است که همراهی دارم که هیچ‌وقت مرا تنها نگذاشته است و من او را تنها گذاشته‌ام و به همین دلیل جایزه‌ام را به همسرم تقدیم می‌کنم.

– رخشان بنی‌اعتماد: من عضو خانه خود «خانه سینما» هستم. ما عضو خانه خود خانه سینما هستیم. تشکر می‌کنم از هیئت مدیره برای همه تلاش‌ها و مقاومت‌های‌شان. برای به کرسی نشاندن منطق صحبت‌هایشان درباره عدم امنیت شغلی ما خانواده سینما و امیدوارم تاریخ، شاهد باشد تلاش‌هایی که این هیئت مدیره کردند و هرآنچه در مقابل‌شان بود، سد بود و مانع…

– سیروس الوند : یک روز مرحوم علی حاتمی به من گفت اگر فیلمی دیدی و خواستی پس از آن فیلم بسازی، آن فیلم خوب بوده است و من وقتی «درباره الی…» را دیدم دو چیز در من شکل گرفت؛ اول این که فیلم خوبی بود و دوم اینکه ای کاش هرجایی که سازنده آن جایزه می‌گیرد من جای او باشم؛ او در ادامه نام اصغر فرهادی را به عنوان کارگردان برگزیده خواند.

– اصغر فرهادی‌: جا دارد تشکر کنم از گروه خودم و می‌خواستم بگوییم جای گلشیفته خالی است که قبل از من گفتند و امیدوارم وضع مملکت طوری شود که گلشیفته بتواند برگردد، امیدوارم وضع مملکت طوری شود که بهرام بیضایی برگردد، امیدوارم وضع مملکت طوری شود که امیر نادری برگردد، امیدوارم وضع مملکت طوری شود که محسن مخملباف برگردد و امیدوارم وضع مملکت طوری شود که جعفر پناهی فیلم بسازد. امیدوارم وضع به این گونه نماند و به‌زودی وضع بهتری را شاهد باشیم.

منبع : ایسنا – فارس – خبر – سینمای ما

حاشیه های بازیگر زن سینمای ایران فیلم
آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
سامسونگکفش پاشنه مخفیدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز

اکران فیلم سینمایی دشمن زن در پردیس باغ کتاب تهران!
اکران فیلم سینمایی دشمن زن در پردیس باغ کتاب تهران!
اکران فیلم سینمایی در وجه حامل با حضور رعنا آزادی ور و محمدرضا غفاری!
اکران فیلم سینمایی در وجه حامل با حضور رعنا آزادی ور و محمدرضا غفاری!
اکران اینترنتی مستند «توران خانم» در موزه سینما!
اکران اینترنتی مستند «توران خانم» در موزه سینما!
هجده نکته درباره مهران مدیری که در خندوانه فاش شد!
هجده نکته درباره مهران مدیری که در خندوانه فاش شد!
مراسم تماشای فوتبال ایران و مراکش با حضور چهره های مشهور!
مراسم تماشای فوتبال ایران و مراکش با حضور چهره های مشهور!
اکران فیلم سینمایی دشمن زن در پردیس کوروش!
اکران فیلم سینمایی دشمن زن در پردیس کوروش!
گفتگویی خواندنی با امین حیایی یکی از با استعداد‌ترین بازیگران سینما!
گفتگویی خواندنی با امین حیایی یکی از با استعداد‌ترین بازیگران سینما!
مراسم خصوصی چهلمین روز درگذشت ناصر چشم آذر!
مراسم خصوصی چهلمین روز درگذشت ناصر چشم آذر!
سامسونگکفش پاشنه مخفیدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز