دمی مور ۳ میلیون دلار به جیب زد؟!!

دمی مور ۳ میلیون دلار به جیب زد؟!!

yahoo , پنجشنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۴ بیتز در حالی که به هیچ عنوان از تصمیم مور و کاتچر اطلاعی نداشت گفت: “ما از اختصاص چنین مبلغی به افراد بی سرپرست کاملا بی‌اطلاع بوده ایم. ولی به طور قطع هر کمکی را با آغوش باز می‌پذیریم.” هموطن آنلاین – دمی مور و آشتون کاتچر که به […]

yahoo , پنجشنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۴
بیتز در حالی که به هیچ عنوان از تصمیم مور و کاتچر اطلاعی نداشت گفت: “ما از اختصاص چنین مبلغی به افراد بی سرپرست کاملا بی‌اطلاع بوده ایم. ولی به طور قطع هر کمکی را با آغوش باز می‌پذیریم.”
هموطن آنلاین – دمی مور و آشتون کاتچر که به تازگی ازدواج خود را جشن گرفته‌اند از چگونگی هزینه فروش عکس عروسی خود به مجله OK حرفی بر زبان نیاورده و تاکید نموده اند چگونگی اختصاص این مبلغ به امور خیریه تنها به این زوج مربوط است و آنها به هیچ کس جوابگو نخواهند بود.
مور و کاتچر عکس عروسی خود در ۲۴ سپتامبر در برولی هیلز کالیفرنیا را به مبلغ ۳ میلیون دلار به مجله جهانی OK فروختند.
پیشتر در جراید خبری مبنی بر اختصاص این مبلغ به سازمان “سرزمین ویژه برای انسانیت” جهت ساخت مسکن برای افراد بی‌خانمان توسط این زوج میلیونر به چاپ رسیده بود.
داون بیتز سخنگوی این سازمان مدعی است هیچ مبلغی تا به حال توسط این زوج تازه ازدواج کرده به این امر اختصاص داده نشده است. بیتز در حالی که به هیچ عنوان از تصمیم مور و کاتچر اطلاعی نداشت با تاکید فراوان گفت: “ما از اختصاص چنین مبلغی به منظور ساخت مسکن برای افراد بی سرپرست کاملا بی‌اطلاع بوده ایم. ولی به طور قطع هر کمکی را با آغوش باز می‌پذیریم.”
وکیل مور در پاسخ به شبهه ایجاد شده در مورد چگونگی هزینه این مبلغ به “اخبار روزنامه نیویورک” گفت از آنجا که مور شخص بسیار خیرخواهی است ترجیح می‌دهد مکان هزینه شده این پول را مخفی نگاه دارد.
او گفت: دمی مایل است کمکش برای همیشه مخفیانه باقی بماند و به من اجازه نداده در این مورد سخنی بر زبان بیاورم.”

همچنین بخوانید :  فيلم كوتاه «بازي نهايي» در فستيوال رم
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x