دفاع ضرغامی از «شب های برره»

دفاع ضرغامی از «شب های برره»

آفتاب- عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صدا وسیما گفت که سیاست چند صدایی را در این رسانه با قوت دنبال خواهد کرد. رئیس سازمان صدا و سیما روز سه شنبه در حاشیه نشست علنی مجلس خبرنگاران پارلمانی درباره علت حضور خود در مجلس گفت: برای دیدار و گفتگو با نمایندگان ملت و حل مشکلات صدا […]

آفتاب- عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صدا وسیما گفت که سیاست چند صدایی را در این رسانه با قوت دنبال خواهد کرد. رئیس سازمان صدا و سیما روز سه شنبه در حاشیه نشست علنی مجلس خبرنگاران پارلمانی درباره علت حضور خود در مجلس گفت: برای دیدار و گفتگو با نمایندگان ملت و حل مشکلات صدا و سیما به مجلس آمده‌ام. وی اظهار امیدواری کرد بودجه سال آینده درحد ضرورت رسانه ملی پیش بینی شود. ضرغامی در مورد پخش فراوان پیشام‌های بازرگانی در صدا و سیما گفت: اگر بودجه به ما بدهند این مشکل مرتفع خواهد شد و دیگر شاهد نخواهیم بود که لابلای پیام‌های بازرگانی سریال برای مردم پخش کنیم!رئیس سازمان صداوسیما در مورد سریال «شب‌های برره» و انتقاداتی که به آن وارد شده، گفت: برره یک مجموعه طنز موفق است که در بین مخاطبان موافق و مخالف، ظرفیت‌ها و زمینه‌های بسیاری ایجاد کرده است. ما هم بنا داریم در کنار پخش این سریال، نظرات مخالف و موافق و نظرات اصلاحی را پخش کنیم

وی درباره سیاست چندصدایی در صدا و سیما گفت: در همین راستا مهمترین تریبون برای طرح نظرات موافق و انتقادی یک برنامه تلویزیونی را خود رسانه ملی می دانیم. شما هم شاهد بودید در هنگام پخش این برنامه نظرات مردمی را پخش کردیم و این سیاست را دنبال خواهیم کرد.

ضرغامی اظهار داشت: در سریال طنز شب‌های برره از ابتدای شروع و پخش، اصلاحاتی را با توجه به نقطه نظرات صاحبنظران دلسوز انجام دادیم و در هر بخش سریال یک موضوع مهم اجتماعی مورد توجه قرار می گیرد.

رئیس سازمان صداوسیما گفت: خواهید دید هرچه جلوتر می رویم نقش وجدان ها بیشتر می شود، هم وجدان شیرفرهاد به عنوان نفس لوامه و هم وجدان دکتر کیوان به عنوان نفی اماره.

وی اضافه کرد: اگر بتوانیم تقابل نفس اماره و لوامه را خوب به تصویر بکشیم، موفق شده‌ایم و تاثیر خود را بر جای خواهد گذاشت. رئیس سازمان صداوسیما به تولیدات مشابه صداوسیما اشاره کرد و گفت: سریال طنز قند و پند در شبکه دوم هم طنز فاخری است که مضامین مختلف اعتقادی را بیان کند و دست‌اندرکاران آن هم از عوامل حرفه‌ای هستند و مخاطبین خود را دارد.

همچنین بخوانید :  تصادف سخت عوامل سریال «پایتخت۲»

ضرغامی گفت: هنگام پخش شب‌های برره و قند و پند احساس می شود برنامه‌ها دیگر و رقبای دیگر رسانه‌ای در سطح جهانی تعطیل و مقهور پخش برره می شوند و ما در آینده نزدیک یک مجموعه نظرسنجی وسیع در تهران و شهرستان انجام می دهیم و در اختیار رسانه‌ها قرار نخواهیم داد.

وی اظهار داشت: البته این مخاطبان وسیع برای یک برنامه مانع از پخش انتقادات و دیدگاه‌های مخالف و موافق دلسوزانه آن نخواهد شد و در آینده این نظرات دلسوزانه را پخش خواهیم کرد. رئیس سازمان صداوسیما در مورد بخش خبری ۳۰/۲۰ و اخبار ویژه در این رسانه گفت: سیاست چند صدایی با قوت ادامه دارد و در تمامی حوزه‌های علاوه بر معاونت سیاسی، آن را دنبال خواهیم کرد.

وی یکی از وظایف رسانه ملی را مطرح کردن فقط نظرات مخالفان و موافق در عرصه سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی عنوان کرد.

رئیس سازمان صداوسیما افزود: در بخش خبری ۳۰/۲۰ نیز قطعا سیاسی چندصدایی دنبال می شود و اگر کاستی بوجود آمده با یک نگرش جامع آن را اصلاح خواهیم کرد.

ضرغامی درباره دیدار خود و معاونانش با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دست‌اندرکاران عرصه فرهنگ و هنر کشور نفت: در این دیدار بر سیاست چند صدایی در رسانه ملی تاکید کردیم و قرار شد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم بانی برنامه‌های نفت در حوزه فرهنگ و هنر باشد و ما در رسانه‌ ملی کارهای آنها را منعکس کنیم.

دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x