دارویی جدید برای درمان بیماری ایدز

دارویی جدید برای درمان بیماری ایدز

هموطن آنلاین , چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۴ – ساعت ۱۶:۵۱ آمریکایی ها به دنبال آخرین بررسی های خود دارویی ساخته اند که می تواند به عنوان روش درمانی جدید برای جلوگیری از انتشار ویروس ایدز در بدن محسوب شود. هموطن آنلاین_آمریکایی ها به دنبال آخرین بررسی های خود دارویی ساخته اند که می تواند به […]

هموطن آنلاین , چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۴ – ساعت ۱۶:۵۱
آمریکایی ها به دنبال آخرین بررسی های خود دارویی ساخته اند که می تواند به عنوان روش درمانی جدید برای جلوگیری از انتشار ویروس ایدز در بدن محسوب شود.
هموطن آنلاین_آمریکایی ها به دنبال آخرین بررسی های خود دارویی ساخته اند که می تواند به عنوان روش درمانی جدید برای جلوگیری از انتشار ویروس ایدز در بدن محسوب شود.
گزارشات منتشر شده در نشریه Wall Street نشان می دهد داروی جدید که محققان آمریکایی ساخته اند می تواند با ویروس ایدز در بدن مبارزه کند.
بیماران ایدزی که تا به حال ازاین دارو استفاده کرده اند، طی ۱۰ روز درمان به میزان ۹۸ درصد بهبود یافته اند.
گفتنی است موسسه پزشکی Glaxo با ارائه مجوز رسمی، استفاده از این دارو را برای مراکز پزشکی سراسر دنیا قانونی اعلام کرده است.
این دارو که از ادغام داروهای موجود به دست آمده است، قادر است با مکانیسم درونی خود امکان انتشار ویروس ایدز در بدن را غیر ممکن کند.

همچنین بخوانید :  بازیگران مشهور بیکار در حال اعتراض اند + تصاویر
بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x