جیمزباند سفیر صلح یونیسف شد

جیمزباند سفیر صلح یونیسف شد

مرجع : خبرگزاری فارس آفتاب : راجر مور، جیمز باند اسبق، با عنوان سفیر صلح سازمان یونیسف به منظور تبلیغ مصرف نمک یددار برای مبارزه با بیماری‌های مختلف به جایپور، در هند سفر کرد. این بازیگر مشهور هالیوود که پیش از این در نقش مامور ۰۰۷ در فیلم‌های «جاسوسی که عاشق من بود»، «مونراکر» و […]

مرجع : خبرگزاری فارس
آفتاب : راجر مور، جیمز باند اسبق، با عنوان سفیر صلح سازمان یونیسف به منظور تبلیغ مصرف نمک یددار برای مبارزه با بیماری‌های مختلف به جایپور، در هند سفر کرد.
این بازیگر مشهور هالیوود که پیش از این در نقش مامور ۰۰۷ در فیلم‌های «جاسوسی که عاشق من بود»، «مونراکر» و «اوکتوپاسی» ایفای نقش کرده است، اکنون به عنوان سفیر صلح سازمان یونیسف به هند سفر کرد.

«مور» در این سفر همچنین با مقامات دولتی ایالت راجستان ملاقات کرده و پیرامون اجرای طرح جهانی «یددار کردن» نمک مصرفی با هدف ریشه کن کردن بیماری‌های ناشی از کمبود ید به گفتگو و تبادل نظر پرداخت و این مقامات درباره اقداماتی که تاکنون در این زمینه تاکنون در این ایالت انجام شده است به او توضیح دادند.

پس از این دیدار، «مور» به همراه همسرش، «کریستینا مور» از سازمان خصوصی «آکشایا پاترا» دیدن کرد. این سازمان در حال حاضر تامین کننده غذای نیمروزی بیش از ۳۵ هزار کودکی است که در مدارس دولتی ایالت راجستان مشغول به تحصیل هستند.

همچنین بخوانید :  بریتنی اسپیرز تارک دنیا شد

این بازیگر هالیوودی گفت: «آدری هیپبورن» چهره شاخص سینمای هالیوود، عامل اصلی تشویق من برای انجام فعالیت‌‌های بشر دوستانه بوده است.

وی افزود: در زمینه موضوعات بشر دوستانه باید جلسات و مراسم بیشتر و بیشتری تشکیل شود.

این بازیگر ۷۹ ساله که یک دهه پیش از این نیز برای بازی در فیلم جیمزباندی «اوکتوپاسی» به ایالت راجستان سفر کرده بود، نسبت به آینده چنین فعالیت‌های بشر دوستانه اظهار امیدواری کرد.

بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x