بعد از پرویز پرستویی، اکبرعبدی هم به «زیر تیغ» هنرمند

بعد از پرویز پرستویی، اکبرعبدی هم به «زیر تیغ» هنرمند

خبرگزاری انتخاب : بعد از مدت‌ها بار دیگر پرویز پرستوی و اکبر عبدی در کنار هم بازی خواهند کرد. به گزارش خبرگزاری «انتخاب»، با آغاز تولید مجموعه‌ی تلویزیونی «زیر تیغ»‌ در شبکه‌ی اول سیما، پرویز پرستویی و اکبر عبدی پس از فیلم سینمایی «آدم برفی» بار دیگر در کنار هم به ایفای نقش می‌پردازند. در […]

خبرگزاری انتخاب : بعد از مدت‌ها بار دیگر پرویز پرستوی و اکبر عبدی در کنار هم بازی خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری «انتخاب»، با آغاز تولید مجموعه‌ی تلویزیونی «زیر تیغ»‌ در شبکه‌ی اول سیما، پرویز پرستویی و اکبر عبدی پس از فیلم سینمایی «آدم برفی» بار دیگر در کنار هم به ایفای نقش می‌پردازند.

در این مجموعه که توسط محمدرضا هنرمند کارگردانی می‌شود اکبر عبدی و پرویز پرستویی نقش دو دوست قدیمی به نام محمود و جعفر را ایفا می‌کنند که محمود قصد دارد با ازدواج دخترش به نام مریم با پسر جعفر که اکبر نام دارد این دوستی را محکم‌تر کنند. محمود و جعفر هر دو یک کارخانه‌ کار می‌کنند تا اینکه محمود که انبار دار کارخانه است به اتهام دستبرد به موجودی انبار کارخانه از کار معلق می‌شود. اگرچه مدارک متعددی مبنی بر جرم بودن او وجود دارد اما محود منکر قضیه است، این در حالی است که برادر اکبر به نام قدرت که مسوول خرید کارخانه است با محمود اختلاف عمیقی دارد و ….

همچنین بخوانید :  نویسنده "قهوه تلخ"ازتغییرممیزیهادرتلویزیون میگوید

در این مجموعه علاوه بر اکبر عبدی و پرویز پرستویی، الهام حمیدی، نگار جواهریان و هوشنگ توکلی نیز جلوی دوربین مهدی وزیری در مقام مدیر تصویر برداری قرار خواهند گرفت.

این در حالی است که فاطمه معتمد آریا و مهدی پاکدل نیز به عنوان کاندیدا‌های حضور در این مجموعه مطرح شده‌اند.

در حال حاضر مجموعه‌ زیر تیغ که بر اساس نوشته‌یی از علی‌اکبر محلوجیان ساخته شده است.

دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x