اسامی نامزد‌های بخش ویدیویی جشنواره دفاع مقدس اعلام شد

اسامی نامزد‌های دریافت جایزه بخش ویدیویی، کوتاه و مستند جشنواره فیلم مقاومت و دفاع مقدس اعلام شد. سینمایی فارس، در آستانه آغاز دوازدهمین جشنواره فیلم مقاومت و دفاع مقدس، اسامی نامزد‌های دریافت جایزه بخش ویدیویی، کوتاه و مستند جشنواره فیلم مقاومت و دفاع مقدس اعلام شد. اسامی کاندیداهای دریافت جایزه این سه بخش به شرح […]

اسامی نامزد‌های دریافت جایزه بخش ویدیویی، کوتاه و مستند جشنواره فیلم مقاومت و دفاع مقدس اعلام شد.
سینمایی فارس، در آستانه آغاز دوازدهمین جشنواره فیلم مقاومت و دفاع مقدس، اسامی نامزد‌های دریافت جایزه بخش ویدیویی، کوتاه و مستند جشنواره فیلم مقاومت و دفاع مقدس اعلام شد.

اسامی کاندیداهای دریافت جایزه این سه بخش به شرح زیر است:

نامزدهای بهترین فیلم کوتاه داستانی:

1- بوی بودنت نباشه… اثری از سیف‌الله یزدانی

2- گلدان اثری از وحید بمانی

3- سکوت برکه‌ها اثری از فاطمه دست مرد

4- روزی که مدرسه می‌رفتیم اثری از اسماعیل میرزایی

5- آیرلیق اثری از نادر ساعی‌ور

6- هرگز فراموش مکن اثری از علیرضا فرد

7- نشانی اثری از سیامک کاشف آذر

8- پایانی بر هبوط اثری از میلاد حسینی

نامزدهای بهترین فیلم مستند:

1- بهترین مجسمه دنیا اثری از حبیب احمد‌زاده

2- جنایت در سکوت اثری از بهروز نورانی‌پور

3- پانزده 59 اثری از مه‌لقا جعفری

4- شاه رخ اثری از وحید زارع‌زاده

5- ستاره‌ها (آب، آتش، پرواز) اثری از بابک کلانتری

6- لالایی جنگ اثری از حبیب باوی‌ساجد

7- سنگ مزاری برای برادر شهیدم اثری از رحیم ذبیحی

نامزدهای فیلم‌های سینمایی ویدویی

– نامزد بهترین فیلمنامه

1- احسان عبدی‌پور برای همسنگار

2- سید محمد بهشتی برای ترم زمستانی

3- محمدحسین زینالی برای دست‌ها نگاه می‌کنند

4- آرش برهانی برای پلاک 7 کوچه پاییز

5- نسرین صالحی برای عصر بارانی

– نامزد بهترین کارگردانی

1- علی شاه‌حاتمی برای ژنرال

2- احسان عبدی‌پور برای همسنگار

3- رضا بهشتی برای ترم زمستانی

4- ابراهیم شیبانی برای دست‌ها نگاه می‌کنند

5- مرجان اشرفی‌زاده برای عصر بارانی

– نامزد بهترین بازیگر مرد

1- سعید پورصمیمی برای دست‌ها نگاه می‌کنند

2- هومن سیدی برای ترم زمستانی

3- شهرام حقیقت‌دوست برای لانه‌های سوخته

4- میلاد کی‌مرام برای ژنرال

5- حمید باغکی برای همسنگار

نامزد بهترین بازیگر زن

1- فاطمه گودرزی برای گنگ خوابدیده

2- حدیث امیرامینی برای مدیون

3- رویا افشار برای عصر بارانی

4- مهتاب صداقت برای همسنگار

5- شیرین بینا برای شهربانو

– نامزد بهترین فیلم

1- هومن کبیری برای همسنگار

2- علیرضا ابوالقاسمی‌نژاد برای عصر بارانی

3- حبیب اسماعیلی و محمد کشاورز برای ترم زمستانی

4- سعید سعدی برای دست‌ها نگاه می‌کنند

5- سیدجلال چاوشیان برای ژنرال

اسامی نامزد‌های بخش ویدیویی جشنواره دفاع مقدس اعلام شد

سوپرایزهای عاشقانه با ....
دندانهای افراد مشهور قبلا چگونه بود ؟!! + تصاویر
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
نگاه ویژه
گزارش تصویری
سوژه های خنده دار
مروری بر گذشته

اکران فیلم زیر سقف دودی همراه با بچه های طاقت اصفهان!

اکران فیلم زیر سقف دودی همراه با بچه های طاقت اصفهان!

جشن تولدهای گوناگون فاطمه گودرزی در یک روز!

جشن تولدهای گوناگون فاطمه گودرزی در یک روز!

مهناز افشار بازیگر سینمای ایران در کنار کودکان بدسرپرست!

مهناز افشار بازیگر سینمای ایران در کنار کودکان بدسرپرست!

اکران کارگر ساده نیازمندیم با حضور نازنین بیاتی!

اکران کارگر ساده نیازمندیم با حضور نازنین بیاتی!

شراره رخام در مراسم سالروز افتتاح رستوران مورانو!

شراره رخام در مراسم سالروز افتتاح رستوران مورانو!

«صابر ابر» رازهای زندگی و تصاویر“ صابر ابر ”

«صابر ابر» رازهای زندگی و تصاویر“ صابر ابر ”

عکسهای دیدنی از الهه حصاری و مادرش!

عکسهای دیدنی از الهه حصاری و مادرش!

اميرحسين رستمى و الهام پاوه نژاد در “سیستم گرون هلم”!

اميرحسين رستمى و الهام پاوه نژاد در “سیستم گرون هلم”!
سایر مطالب سینما
Polywash