ازدواج کنید تا سیگار نکشید

ازدواج کنید تا سیگار نکشید

هموطن سلام , دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴ – ساعت ۱۸:۰۵ اگر چه می گویند دوست ناباب، ذغال مرغوب و … عامل ابتلای افراد به سیگار و عواملی از این قبیل است، آمریکایی ها می گویند همسران مهم ترین افرادی هستند که می توانند در این زمینه تاثیر بگذارند. نتایج یک بررسی نشان داد همسران، به […]

هموطن سلام , دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴ – ساعت ۱۸:۰۵
اگر چه می گویند دوست ناباب، ذغال مرغوب و … عامل ابتلای افراد به سیگار و عواملی از این قبیل است، آمریکایی ها می گویند همسران مهم ترین افرادی هستند که می توانند در این زمینه تاثیر بگذارند.
نتایج یک بررسی نشان داد همسران، به خصوص آن هایی که در سنین جوانی به سر می برند می توانند بیشترین تاثیر را در زمینه سیگاری شدن و یا ترک سیگار بر روی شریک زندگی خود بگذارند.
این طور که گفته می شود، اگر زنان سیگاری در سن ۲۰ سالگی ازدواج کنند، احتمال اینکه بیشتر از گذشته سیگار بکشند افزایش می یابد. این در حالیست که زنان غیر سیگاری ۲۰ ساله با ازدواج کردن، با این کار خود احتمال سیگار کشیدن را در خود کاهش می دهند.
اگر چه زنان و مردان می توانند در مورد سیگار کشیدن بر روی یکدیگر تاثیر بگذارند، اما لازم نیست که نگران باشید، چون این تاثیرات فقط در سال اول و دوم زندگی بروز می کند و موجب می شود طی این مدت، همسران جوان تمایل خود را برای استعمال دخانیات کاهش دهند.
مردانی که در سال اول زندگی مشترک خود به سر می برند، تمایلشان برای سیگار کشیدن از ۲۵ درصد به ۲۱ درصد کاهش می یابد و در این میان خانم ها نیز اقبالشان به سیگار کشیدن از از ۲۰ درصد به ۱۴ درصد کم می شود.

همچنین بخوانید :  حسام نواب صفوی :هیچ وقت از سیاست خوشم نیامده!
بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x