دیدار قذافی با دختران زیبای! ایتالیا و دعوت به اسلام! + تصاویر

بازهم دیدار قذافی با دختران زیبای! ایتالیا و دعوت به اسلام! + تصاویر       قذافی رهبر لیبی ابراز امیدواری کرد اسلام، دین کل اروپا شود. به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری ها، قذافی که به مناسبت سالگرد امضای توافقنامه دوستی میان لیبی و ایتالیا، در سفر رسمی در رم به سر می […]

بازهم دیدار قذافی با دختران زیبای! ایتالیا و دعوت به اسلام! + تصاویر      
قذافی رهبر لیبی ابراز امیدواری کرد اسلام، دین کل اروپا شود.
به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری ها، قذافی که به مناسبت سالگرد امضای توافقنامه دوستی میان لیبی و ایتالیا، در سفر رسمی در رم به سر می برد در نشستی با حضور 500 نفر از زنان ودختران جوان ایتالیایی درباره اسلام سخن گفت و نظر خود را درباره اینکه اسلام دین کل اروپا باشد؛ مطرح کرد.
این زنان و دختران جوان، توسط یک آژانس خدمات مهمانداران، انتخاب شدند و به هر کدام از آنها نیز مبلغ 80 یورو و یک جلد قرآن کریم ارائه شد.
روزنامه ایتالیایی&quot لاستامبا&quot به نقل از یکی از دختران شرکت کنندگان در این نشست نوشت که قذافی در سخنان خود گفت:&quot اسلام می بایست دین کل اروپا شود و [حضرت ] محمد (ص) خاتم الانبیاء است.&quot
یکی دیگران از دختران که 25 سال سن داشت نیز گفت: موضوع بسیار ملال آور بود . قذافی نمی دانست که قبل از این که با او دیدار کنیم ، مبالغی پول به ما پرداخت شده بود.
آژانس انتخاب کننده این دختران، از آنها خواسته بود تا لباس مناسب و باوقار بپوشند . همچنین به این دختران تاکید شده بود در صورتی که با رسانه ها مصاحبه کنند، مبلغی را دریافت نخواهند کرد.
در همین حال &quotماریا بیا کامبانیلی&quot رئیس مرکز زنان در ایتالیا دیدار قذافی و گروهی از زنان و دختران جوان را محکوم کرد و آن را نمایشی غیرقابل قبول توصیف کرد.
این زنان و دختران معیارهای گزینش را برای مشارکت در نشستی با حضور قذافی را زیبایی و ساکت بودن اعلام کرده بود.
قذافی در سفر قبلی خود به ایتالیا نیز دست به چنین اقدامی زده بود و با جمع آوری تعدادی از زنان و دختران ایتالیایی، برای آنها درباره اسلام سخنرانی کرده بود.
اظهارات قذافی درباره اسلام و اروپا، عناوین نخست روزنامه های ایتالیایی را به خود اختصاص داد. روزنامه لاریبوبلیکا در این باره نوشت:&quot اروپا باید به اسلام بگرود.&quot روزنامه لاستامبا هم این تیتر را انتخاب کرد: &quotاسلام باید به دین کل اروپا تبدیل شود.&quot
&quotکاربو جیوفاناردی&quot از مقامات ارشد کابینه ایتالیا که از افراد متعهد به مذهب کاتولیکی است تلاش کرد تا از حساسیت ها درباره اظهارات قذافی بکاهد. وی گفت: اظهارات قذافی در محفلی خاصی مطرح شد.
این در حالی است که &quotماریو بورگیزیو&quot از اعضای حزب&quot ارتباط شمال&quot از احزاب هم پیمان با سیلیو برلسکونی نخست وزیر ایتالیا از اظهارات قذافی انتقاد کرد  و گفت: این سخنان ، طرح خطرناک قذافی را برای اسلامی کردن اروپا آشکار می کند.
وی همچنین از کابینه ایتالیا خواست تا از قذافی برحذر باشد .
&quotروکو بوتیغلیونی&quot رئیس حزب دموکرات مسیحی (مخالف برلسکونی) نیز گفت که هدف از این گفته های قذافی درباره اسلام  اشاره به این مطلب است که در غرب، کرامت انسان وجود ندارد و اروپا تنها به پول اعتقاد دارد .

وی همچنین از قذافی خواست تا آزادی دین را به صورت واقعی در لیبی برقرار کند. وی تاکید کرد: اگر به طرابلس سفر کنید و مردم لیبی را به گرویدن به مسیحیت دعوت کنید فکر نمی کنم سالم برگردید.

در همین حال شعبه عفو بین الملل در ایتالیا از برلسکونی خواست تا در دیدار با قذافی به موضوع نقض خطرناک حقوق بشر در لیبی بپردازد.

قذافی همچنین دیروز افطاری را با نخست وزیر ایتالیا و در حضور 800 مهمان صرف کرد . وی قبل از این از نمایشگاهی از 30 اسب اصیل بازدید کرد. این 30 اسب به همراه سوارکاران آنها به وسیله هواپیمای ویژه از طرابلس به رم آورده شده بودند.

روزنامه های ایتالیایی همچنین به موضوع قصد لیبی برای خرید تجهیزات نظامی از ایتالیا اشاره کرده اند.
براساس توافقنامه دوستی میان طرابلس و رم، ایتالیا می بایست برای جبران دوران استعمار، مبلغ پنج میلیارد دلار در لیبی سرمایه گذاری کند که در این زمینه می توان به سرمایه گذاری ایتالیا در ساخت اتوبان ساحلی در لیبی به طول 1700 کیلومتر اشاره کرد. شرکت نفت انی ایتالیا نیز اعلام کرد که قصد دارد سرمایه گذاری به ارزش 25 میلیارد یورو در لیبی انجام دهد.

دیدار قذافی با دختران زیبای! ایتالیا و دعوت به اسلام! + تصاویر

گالری شخصی جواهرات هنرمندان
سوپرایزهای عاشقانه با ....
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
نگاه ویژه
گزارش تصویری
سوژه های خنده دار
مروری بر گذشته

سلمان خان ستاره بالیوود از شهرت و شکست گفت!

سلمان خان ستاره بالیوود از شهرت و شکست گفت!

من نفرت‌انگیز 3 در کشور چین رکورد زد!

من نفرت‌انگیز 3 در کشور چین رکورد زد!

جدیدترین تصاویر سلنا گومز خواننده مشهور آمریکایی!

جدیدترین تصاویر سلنا گومز خواننده مشهور آمریکایی!

السا مارتینلی بازیگر زن ایتالیایی و مشهور درگذشت!

السا مارتینلی بازیگر زن ایتالیایی و مشهور درگذشت!

“مایل” و ” الا ” دخترهای نانسی عجرم را ببینید!

“مایل” و ” الا ” دخترهای نانسی عجرم را ببینید!

ناتالی مینز خواننده زن امریکایی از همسرش ایرانی اش جدا میشود!

ناتالی مینز خواننده زن امریکایی از همسرش ایرانی اش جدا میشود!

انگیزه بازیگر انگلیسی که به جنگ با داعش رفته است!

انگیزه بازیگر انگلیسی که به جنگ با داعش رفته است!

نابرابری دستمزدهای بازیگران زن و مرد به گفته اما استون!

نابرابری دستمزدهای بازیگران زن و مرد به گفته اما استون!
سایر مطالب سرگرمی و خنده
Polywash