ده عكس از حيات وحش آفريقا

جام جم آنلاين ـ قاره آفريقا از طبيعت و حيات وحش بسيار متنوع و خارق العاده‌اي برخوردار است. بسيار از گونه‌هايي كه در معرض خطر انقراض قرار دارند به ويژه در آفريقاي جنوب صحرا زندگي مي‌كنند. افزايش جمعيت، بي‌توجهي دولت‌ها به مسائل حفظ محيط زيست، شكارچيان غيرقانوني و به ويژه درگيري‌هاي مختلف ميان شورشيان و […]

جام جم آنلاين ـ قاره آفريقا از طبيعت و حيات وحش بسيار متنوع و خارق العاده‌اي برخوردار است. بسيار از گونه‌هايي كه در معرض خطر انقراض قرار دارند به ويژه در آفريقاي جنوب صحرا زندگي مي‌كنند. افزايش جمعيت، بي‌توجهي دولت‌ها به مسائل حفظ محيط زيست، شكارچيان غيرقانوني و به ويژه درگيري‌هاي مختلف ميان شورشيان و نيروهاي دولتي كشورهاي اين قاره روند نابودي حيات وحش و جنگل‌هاي انبوه استوايي را سرعت بخشيده و درعين حال، آلودگي‌هاي ناشي از فعاليت‌هاي انساني به وخامت شرايط زيست محيطي آفريقا دامن زده است. با اين حال هنوز مي‌توان شاهد حيات وحش بي‌نظير به ويژه در پارك‌هاي حفاظت شده كشورهاي آفريقاي جنوبي، كنيا و تانزانيا بود. منبع: مگزين نتور.


تصوير ديدني يك شير نر بالغ كه توسط دو ماده شير احاطه شده در بيشه زارهاي دوبا در منطقه مائون در بوتسووانا.اين پلنگ در پارك سرنگتي در تانزانيا طعمه‌اش را يافته و آهسته به آن نزديك مي‌شود.يك زرافه برگهاي نورس درخت آكاسيا غذاي مورد علاقه‌اش را در پارك نگورونگورو در تانزانيا مي‌خورد.تصوير ديدني دو فيل با يك بوفالو به روي جزيره‌ كوچكي در رودخانه زامبزي در زامبيا.منظره گستره دشتي در پارك ماسايي مارا در كنيا يك گله شامل ويلدبيس‌ها و گور‌خرها و گله‌اي فيل كه در دورتر مشاهده مي‌شود.يك كرگدن سفيد در بيشه‌زاري در پارك كروگر در منطقه مپومالانگا در آفريقاي جنوبي.يك گله اسب آبي در رودخانه‌اي كم عمق در نزديكي دوربان در آفريقاي جنوبي حمام آفتاب مي‌گيرند.يك يوزپلنگ از ميان علفهاي بلند در پارك ماسايي‌مارا در كنيا كورس خود را به سوي شكارش آغاز مي‌كند.مبارزه دو ويلدبيس نر در پارك سرنگتي در تانزانيا در حالي كه گله‌اي گور‌خر در حال چرا هستند.چهره يك بابون نر در پارك ماسايي مارا در كنيا.
گالری شخصی جواهرات هنرمندان
خلاص شدن از دردهای نشیمنگاهی تصاویر
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
جواهر بازارپنجاه چهلآیسان پروازسامسونگ
5040 -2دکتر طاهریدکتر تاجبخشمهرپرواز
جواهر بازارپنجاه چهلآیسان پروازسامسونگ5040 -2دکتر طاهریدکتر تاجبخشمهرپرواز