تصاویر خبری/ از مارموست پیگمه تا کبوتران کبوترباز لبنانی

تصاویر خبری/ از مارموست پیگمه تا کبوتران کبوترباز لبنانی

 در ۲۴ ساعت گذشته وقایع گوناگونی در گوشه و کنار جهان رخ داده اند. عکس های خبری بخشی جذاب و مهم از اخبار را به خود اختصاص می دهند. نگاهی کوتاه به عکس های خبری جذاب۲۴ ساعت گذشته شبکه بی بی سی . ۳۰ مهر ۸۹ .   منبع: بی بی سی   تصویری دیدنی […]

 در ۲۴ ساعت گذشته وقایع گوناگونی در گوشه و کنار جهان رخ داده اند. عکس های خبری بخشی جذاب و مهم از اخبار را به خود اختصاص می دهند. نگاهی کوتاه به عکس های خبری جذاب۲۴ ساعت گذشته شبکه بی بی سی . ۳۰ مهر ۸۹ .
 
منبع: بی بی سی
 

تصویری دیدنی از ماموران پلیس هند در شهر حیدرآباد که در روز گرامیداشت پلیس هند برای همکاران از دست رفته خود ادای احترام می‌کنند. ظاهرا اسبها نیز از ماموران پلیس هند تقلید کرده‌اند.
 

چهره دیدنی یک مارموست پیگمه کوچولوی ۲ ماهه در پشت پدرش در باغ وحش رویف روچی در شهر کراسنویارسک در سیبری روسیه.
 

چشم‌انداز زیبای جنگل کوهستانی در باواریا واقع در جنوب آلمان که از برف پوشیده شده است. در این فصل از سال بارش برف و هوای سرد در ایالت باواریا نادر است.
 

گیلرمو فاریناس مخالف کوبایی که برنده جایزه حقوق بشر آندره ای ساخاروف شده است در مقابل در خانه‌اش در شهر سانتاکلارا در کوبا ایستاده است.
 

منظره‌ای دیدنی از نوآموزان هنرهای رزمی در فستیوال بین‌المللی ژنگژو شائولین ووشو در معبد شائولین در شهر دنگفنگ در استان هنان چین.
 

توریست‌های خندان در واگن قطاری در کامبوج که به تازگی خط آهن آن بین شهر کونمینگ در چین به سنگاپور گشوده شده و این قطار پان آسیا از کشورهای زیادی از جمله کامبوج عبور می‌کند.
 

تصویر درگیری معترضان ایتالیایی با ماموران پلیس در محله ترزینیو در حومه شهر ناپولی و در اعتراض به انبوه شدن دوباره زباله در این بندر ایتالیا.
 

یک گاوسوار در مسابقات بوفالو سواری در تایلند بوفالوی خود را تشویق می‌کند تا زودتر به خط پایان برسد.
 

منظره بخشی از خط راه‌آهن در مرکز کشور ویتنام که بر اثر سیلابهای اخیر ویران شده است.
 

یک کبوترباز لبنانی در کبوترخانه‌اش را که به روی بام خانه‌اش در بیروت قرار دارد باز کرده تا کبوتران به پرواز درآیند.

همچنین بخوانید :  عکس/ مرد شماره یک زیر چتر المپیک
بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x