امروز سه شنبه ، 11-1-94 کارت شارژ شارژ مستقیم همراه اول RSS تماس با ما تبلیغات در سایت آگهی رایگان تالارگفتمان صفحه اصلی
زناشویی همسرداری سبک زندگی روانشناسی دین و احکام استخاره پزشکی و سلامت تغذیه و سلامت خانمها آقایان کودکانه خانه داری زیبایی و آرایش آموزش آشپزی داستانهای کوتاه مطالب اختصاصی
اخبار ایران و جهان اخبار ورزشی اخبار حوادث اخبار اجتماعی اخبار اقتصادی اخبار فرهنگی فرهنگ و هنر سینما سرگرمی انواع فال طالع بینی گوناگون تصویری جالب اس ام اس خنده دار
وبگردی
سمبل ماه نام ماه فال سه شنبه چهارم فروردین ماه سال 1394
فروردين در يك رقابت به خصوص در رابطه با آرزوهايتان موفق هستيد. متوجه مي شويد كه اگر بخواهيد هر كاري را مي توانيد انجام دهيد. سعي كنيد عقايد منطقي تري داشته باشيد تا ديگران هم شما را دوست داشته باشند.
ارديبهشت در شرایطی نیستید که تمام مسائل مربوط به سرمایه گزاری را متوجه شوید اما خوب است که اکنون شروع کنید و به دیگران بفهمانید که شما به جای این که بنشینید وکاری انجام ندهید در حال فعالیت هستید و دست به کاری زده اید . با این کار هر روز قسمتی از این معما را حل می کنید تا در نهایت به جواب کلی دست پیدا کنید.
خرداد اگر فكر مي كنيد يكي از همكاران نزديك يا همسرتان به دليلي شما را معطل مي كند، اين درك شما درست است. به جاي اين كه دعوا كنيد، كمي صبر كنيد تا در آينده اي نه چندان دور بدانيد چه طور آنها را مجبور كنيد رهبرشان، شما باشيد.
تير امروز همه دوست دارند به شما کمک کنند و اگر به چیزی احتیاج دارید کافی است آن را بخواهید.اخیراً که در حال پیشرفت بوده اید کمی تنها بوده اید.بنابراین امروز تغییراتی در این تنهایی رخ می دهد.فرصتی پیدا می کنید تا با همکاران دور هم جمع شوید از معاشرت با آنها و کمی استراحت لذت می برید.
مرداد امرورز روزي است كه بايد سلول هاي خاكستري تان را به كار وادار كنيد. مغز شما واقعاً عالي كار مي كند و باعث مي شود كه شما بسيار منطقي و عاقلانه رفتار كنيد. از هر نوع مطالعه اي، لذت خواهيد برد. اگر بتوانيد وقت بگذاريد از يك رمان پليسي لذت خواهيد برد چرا كه در حالتي به سر مي بريد كه مي توانيد چندين مشكل را حل كنيد.
شهريور پلوتون در برج کماندار پس روی می کند.و در چند هفته آینده تاثیر زیادی بر زندگی تان می گذارد گاهی پیش می آید که نمی توانید روش خودتان را پیش بگیرید و یا شرایط از کنترل شما خارج می شود.اگر به فکر تغییر خانه هستید بهتر است بار دیگر این موضوع را بررسی کنید.
مهر امروز پلوتون در علامت آتشین اسب یا سیمای انسانی وارد سیر بازگشتی می شود و این معنا را می دهد که فعالیت های خانگی،وقایعی که در همسایگی رخ می دهد و روابط نزدیکان همیشه آرام و بی صدا نخواهد بود.اگر می خواهید که در یکی از این موارد زندگی تان تغییری بدهید،این زمان مناسبی نیست و بهتر است صبر کنید تا چراغ سبز شروع به شما نشان داده شود نفس تان را در سینه حبس نکنید چرا که باید هفته ها صبر کنید.
آبان امروز روبط گسترده می شوند و بیشتر از گذشته مفید هستند.تمایل دارید که با دیگران هماهنگ شوید و رفتار خوبی را داشته باشید.بنابراین بی وقفه برای بهبود روابط تان تلاش می کنید.اگر به عنوان یکی از افراد گروهی هستید خبر خوبی برای تان دارم:در رابطه کاری رابطه بسیار خوبی با دیگران برقرار می کنید.بسیار عاشقانه و رمانتک هستید.کمی آزادانه و بی احتیاط رفتار کنید.یعنی کمی زندگی کنید!
آذر قطعاً امروز روز لذت بردن شماست و انجام آنچه طبيعتاً و خودبخود پيش مي آيد.قدرت مثبت انديشي را امروز درك مي كنيد چون هر چه خوش بين تريد، اتفاقات بهتري مي افتد. بهترين چيز اين است كه شما قادريد به ديگران الهام بدهيد و نگرش مثبت شما در زندگي روي ديگران نيز تاثير ميگذارد و با كمال تعجب خودشان آنها را بطرف عملكرد هل مي دهد. و اين اتفاقي است كه امروز خواهد افتاد.
دي امروز از جايي كه انتظارش را نداريد كمك دريافت مي كنيد. ولي شما امروز آن قدر مشغول و نگران مسئوليت هايتان هستيد كه توجهي به اين مطلب مثبت نمي كنيد. احتمالاً حالا وقت آن رسيده است كه دست از كار زياد و سخت كشيده و فرد به خصوصي را شاد كنيد.
بهمن ستارگان به صمیمیت خانوادگی و شاید صمیمیت منزلتان رنگ تازه ای می دهند و آنرا جانی دوباره می بخشند . احتمالاً‌ در آینده امنیت شخصی خود را در یک رقابت بدست می آورید و این زمانی است که می توانید به خاطر کارهایی که در گذشته انجام داده اید آرامش بگیرید. اگر با نزدیکان تان در مورد کارها نظر خواهی کنید این کار برایتان مفید خواهد بود.
اسفند همه امروز آنقدر جذاب و مودب به نظر می آیند که هر چه انجام می دهید لذت بخش به نظر می آید . شما ممکن است تعجب کنید که چرا بیشتر وقتها مانند امروز نیست. اگر جواب این سوال را می دانستیم دنیای خیلی بهتری می داشتیم. فعلاً فقط از روز لذت ببرید.
ایستگاه سلامت نیک صالحی
سرگرمی
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
عکس های دیدنی
جدیدترین خبرهای امروز
Copyright (c) 2003-2014 Niksalehi.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق متعلق به سایت نیک صالحی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .