فال روزانه یک شنبه بیست و پنجم بهمن ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال روزانه خود را مشاهده کنید. همچنین با کلیک کردن بر منوی زیر قادر به مشاهده ی فال روزانه فردا و فال روزانه پس فردا ی خود خواهید بود ، شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما فال روزانه یک شنبه بیست و پنجم بهمن ماه سال 1394
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
فروردین

اگر به شخصي بيشتر از شما توجه شد عصباني نشويد. سعي كنيد اين عصبانيت وزودرنجي را به اشتياق تبديل كنيد. با اين كار هيچ كينه اي هم نداريد

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اردیبهشت

بهتر است بیشتر حامی فرزندانتان باشید.به نظر می رسد کمی بیشتر از همیشه انرژی دارند و ممکن است برایشان اتفاقی بیفتد . اما تا زمانی که مراقبشان باشید اتفاق خاصی برایشان نخواهد افتاد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
خرداد

واقعاً‌ بايد بعضي از طرحهاي طولاني مدت را به خاطر خودتان به عقب اندازيد. مسلماً‌ بعداً ستاره شناسي زمان مناسب پيشرفت در كارها را به شما مي گويد. اما بهتر است در حال حاضر براي قدم گذاشتن در راهي امن اهداف و نقشه هايتان را بررسي كنيد .دير رسيدن به مقصد بهتر از اين است كه هرگز نرسيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
تیر

امروز حال و هوای همه چیز کمی عجیب است.البته بد نیست اما به نظر می رسد یک اتفاق غیرمنتظره در حال وقوع است مراقب باشید که فرصت های فوق العاده را ازدست ندهید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مرداد

تصوير سياره ها امروز كمي گرفته به نظر مي رسد و شما احساس غمگيني مي كنيد. هم چنين احساس تنهايي و غفلت مي كنيد و اين را دوست نداريد چرا اين گونه است؟ ممكن است شخصي كه عزيز دل شماست به كار ديگري مشغول بوده وشما احساس مي كنيد كه آن طور كه بايد، شما را مورد توجه قرار نداده است. سعي كنيد حواس خود را از اين افكار پرت كنيد، به غير اين صورت در لاك خود فرو مي رويد و اين امر باعث مي شود كه بيشتر از هميشه احساس بدي داشته باشيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
شهریور

امروز در کارها مرتب و منظم هستید و یکی از بهترین روزهای شماست.بیش از حد مراقب همه چیز هستید.قدرتی دارید که مشکلات را حل کنید اما آن مشکلی را حل کنید که در حال حاضر اذیت تان می کند.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مهر

روابط برای شما بسیار اهمیت دارد و اگر فکر کنید که شخصی شما را دوست ندارد احساس ناراحتی خواهید کرد.امروز شما احساس خاصی دارید و حس می کنید که بنا به دلایلی شخصی نسبت به شما بی تفاوت است و چندان با شما همدردی نمی کند.ممکن است آنها پس از صحبت کردن با شما تغییر کنند و یا با گفتن این که شما بسیار مشغول هستید و در حال حاضر وقت برای شما ندارند شرایط را کمی هموارتر کنند.این احتمالاً یک اتفاق موقتی است که لازم نیست نگران آن باشید.در غیر این صورت،بخشی از یکی از آن الگوهای آشنایی است که باید خیلی جدی به آن فکر کنید و ببینید اوضاع از چه قرار است و راجع به آن چه می توانید بکنید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آبان

امنیت احساسی و مالی شما امروز اهمیت زیادی دارد بنابراین از فرصت ها استفاده کنید.زمانی که برنامه ریزی کردید می توانید موفقیت بیشتری به دست آورید.خلاق بودن موضوع جدیدی برای شما نیست اما به کار گرفتن آن و عملی کردن آن چیزی است که بیشتر باید به آن بپردازید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آذر

ستاره ها به شما چراغ سبز نشان مي دهند كه براي خود جشن بگيريد. يك چيز غير عادي برنامه ريزي كنيد و يك آدم خاص را دعوت كنيد كه به شما بپيوندد. اگر آن شخص نمي دانست تا بحال، بزودي تشخيص ميدهد كه شما آدمي نيستيد كه اسير يك زندگي معمولي باشيد و ماجراجو بودن خيلي هيجان انگيزتر است براي شما تا با احتياط زندگي كردن.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
دی

اكنون شما منتظر رسيدن تعطيلات آرامش بخش آخر هفته هستيد. اگر واقعاً نمي خواهيد كه مهمان داشته باشيد بايستي در اين مورد محكم و مصمم باشيد. علي رغم تمام حرف هاي سخت و جدي كه مي زنيد شما گاه فردي نرم و ملايم هستيد به طوري كه دوستان نزديكتان مي دانند كه مي توانند هميشه دور و بر شما باشند.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
بهمن

امروز روز جهانی عشق است از آنجایی که شما در نهایت مهربانی ملاحت و بخشندگی هستید بنابراین امروز روز بسیار خوبی می باشد. اگر مجرد هستید مطمئن باشید تاثیر خوبی بر دیگران می گذارید بنابراین سعی کنید تا جاییکه امکان دارد و توجه دیگران را به خود جذب کنید و می توانید در انتظار رابطه ای گرم و عاشقانه باشید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اسفند

روز والنتین می تواند بسیار رنج آور باشد. اگر شما شریکی برای زندگی تان نداشته باشید. اما شانس ها وجود دارند شما باید از میان کپه های کارت جلو در مبارزه به پیش بروید. حتی اگر شما به دلیلی تنها هستید مطمئن باشید که در نوازش افکار کسی هستید.


گردنبند سریال شهرزاد
ایستگاه سلامت نیک صالحی
تازه های وب
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های وب
X