فال روزانه شنبه هشتم آبان ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال روزانه خود را مشاهده کنید. همچنین با کلیک کردن بر منوی زیر قادر به مشاهده ی فال روزانه فردا و فال روزانه پس فردا ی خود خواهید بود ، شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما فال روزانه شنبه هشتم آبان ماه سال 1395
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
فروردین

به خاطر سلامتي و مسئوليتي كه داريد مي توانيد به شدت كار كنيد. البته فكر نكنيد ديگران بايد شما را حمايت كنند زيرا آن ها نيز افكار و كارهاي خودشان را دارند.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اردیبهشت

زهره به برج میزان می رود این قسمت از چارت شما به کارتان مربوط می شود .اگر خلاق هستید سعی کنید در چند هفته آینده از آن استفاده کنید و قدرش را بدانید.این کار به شما احساس خوبی می دهد.فکر می کنم زمانی که به خانه می روید حرف های زیادی برای گفتن به همسرتان دارید. به او هم اجازه بدهید حرف بزند.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
خرداد

اگر احتياج به كمك يك فرد با تجربه داريد اكنون زماني است كه بايد تقاضا كنيد. شخصي كه اخيراً‌ نزديك شدن به او برايتان مشكل بود اكنون به راحتي تجربه هايش را در اختيارتان مي گذارد. بعضي از ايده هايتان قديمي هستند. اما مي توانند به شما در رسيدن به موفقيت كمك كنند.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
تیر

امروزه،زهره به برج میزان می رود. اگر در محل کارتان زیاد کار کرده اید اصلاً دوست ندارید در خانه بحثی پیش بیاید. زهره نشان می دهد که همسرتان همه موانع را بر می دارد تا تعطیلات آخر هفته خوبی داشته باشید

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مرداد

ونوس، امروز وارد علامت ميزان شده و اين به آن معني است كه در زمينه هاي اجتماعي شما بسيار مشغول خواهيد شد. امروز مسائل داخلي به شما اجازه نمي دهد كه مانند هميشه عالي بدرخشيد، پس، فرصت خوبي است كه وقتتان را با همسايگان و افراد نزديك بگذرانيد. هم چنين توانايي اين كه سخناني شيرين و زيبا به زبان بياوريد خواهيد داشت كه اتفاقاً خيلي راحت به زبان شما جاري خواهند شد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
شهریور

امروز زهره به برج میزان می رود.پول تان را برای وسایل زیبا خرج کنید.اگر قرار است پولتان را پس انداز کنید بهتر است مراقب باشید زیرا هر موقع که کسل و بی حوصله باشید دوست دارید پول خرج کنید تا سرحال شوید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مهر

حاکم شما ونوس امروز وارد علامت خودتان یعنی میزان می شود و این به این معناست که شما هم چنین در صدر محبوبیت قرار دارید.می توانید در چند هفته آینده با اعتماد به جلو نگاه کرده و خواستار چیزهایی زیادی باشید نه تنها از دوستان و افراد فامیل بلکه از کسی که فکر نمی کنید شما باعث شده اید دوباره دنیایش زیبا شود.همه چیز شما را در این زمان شگفت زده خواهد ساخت.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آبان

ونوس وارد برج میزان می شود،مرموزترین قسمت چارت شما،روابط دوستانه شما حالت مرموز به خود می گیرد.شاید رویا را به حقیقت ترجیح دهید.سعی کنید با انجام یک کار خلاق روح تان را تسکین دهید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آذر

امروز سياره ونوس به خانه هوائي مهر وارد مي شود كه به معناي اين است كه ديگر جاي نگراني نيست. مخالفت، با ديگران به جائي نخواهد رسيد و شما از ديپلماسي براي اين كه دوستي ديگران را داشته باشيد استفاده مي كنيد. در ضمن امكان دارد كه بطرف انجام كار خلاقي روي آوريد چون پر از الهام هستيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
دی

هر چه قدر امشب فرزندانتان را بيش تر دوست داشته باشيد، باز هم شما را گيج مي كنند. قبل از اين كه بخواهيد نظم را رعايت كنيد به ياد داشته باشيد كه زماني خودتان هم جوان بوديد. بايد امشب دوري از آن ها را جبران كنيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
بهمن

امروز ونوس به طرف مهر با عنصر هوا می رود که به قسمت مطالعه و مسافرت چارت شما مربوط می شود. بهترین زمان برای برنامه ریزی می باشد زیرا برنامه هایی که مطرح می کنید برای مدتی طولانی سودمند خواهد بود.و اگرتصمیم دارید که از حالا تا اواسط نوامبر مسافرت کنید حتماً منتظر هیجان باشید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اسفند

ذهنتان را در جریان حس ـ کار و خدمت حفظ کنیدـ مخصوصاً اگر در حال رانندگی هستید.یک رانش متمایل به سمت بیرون است . و شما پی می برید.تمرکزتان در حال فروش است اگر ذهنتان آماده نیست با اتوبوس بروید والا ممکن است بابت خسارت به ماشین تان با خودتان بپردازید.

درمان بیماری های بواسیر ، هموروئید ترومبوزه ، شقاق ، کیست مویی ، آبسه و فیستول