امروز پنجشنبه ، 10-7-93 کارت شارژ شارژ مستقیم همراه اول RSS تماس با ما تبلیغات در سایت آگهی رایگان تالارگفتمان صفحه اصلی
زناشویی همسرداری سبک زندگی روانشناسی دین و احکام استخاره پزشکی و سلامت تغذیه و سلامت خانمها آقایان کودکانه خانه داری زیبایی و آرایش آموزش آشپزی داستانهای کوتاه مطالب اختصاصی
اخبار ایران و جهان اخبار ورزشی اخبار حوادث اخبار اجتماعی اخبار اقتصادی اخبار فرهنگی فرهنگ و هنر سینما سرگرمی انواع فال طالع بینی گوناگون تصویری جالب اس ام اس خنده دار
آخرین خبرها پربیننده های اخبار

وبگردی
سمبل ماه نام ماه فال جمعه یازدهم مهر ماه سال 1393
فروردين راحت بايد بگويم كه امروز از جمله روزهايي است كه نمي توانيد هر كاري مي خواهيد انجام دهيد. اگر تلاش كنيد شرايط را بدتر مي كنيد و باعث دعوا مي شويد. نمي توانيد آن طور كه مي خواهيد و دوست داريد زندگي كنيد.
ارديبهشت اکنون به کمی تفریح و احساسات نیاز دارید تا این جو جدی را بهتر کنید.در این زمان می توانید در کارها زیاده روی و افراط کنید و بیش از حد کار کنید.دوست دارید کار جدیدی انجام دهید و از کارهای تکراری و معمولی که جذاب نیستند فرار می کنید.انجام یک کار جدید برایتان لذت بخش است .
خرداد امروز اعتماد به نفستان بالا مي رود اما به اين معنا نيست كه بخواهيد از شرايط و مردم ايراد بگيريد. احتمالاً مي توانيد پيشرفتكنيد . اما اگر هم مراقب نباشيد در آينده نزديك براي خودتان مشكل تراشي مي كنيد.
تير شاید بخواهید اتفاقات اخیر را فراموش کنید . مخصوصاً اگرموضوع جدیدی در زندگی تان پیش آمده باشد . شاید غریزه تان بگوید که این تنها یک موضوع گذرا است. اما دوست ندارید درحال حاضر آن را از دست بدهید .
مرداد امروز گرفتار هوسي و احساساتي شديد شده ايد كه كنترل آنها براي شما مشكل است. هم چنين ممكن است متوجه شويد كه در حال حاضر قلبتان است كه به سرتان حكومت مي كند و بعيد است، بتوانيد كاري در اين رابطه انجام دهيد. اگر مي دانيد كه ممكن است از مسئله اي ناراحت و عصبي شويد، بهترين روش اين است كه به نحوي سر خودتان را گرم كنيد.
شهريور امروز محبوبیت شما بیشتر می شود و فعالیت های اجتماعی زیادی دارید.شاید هم به چند مهمانی دعوت شوید که باید یکی را انتخاب کنید.آن هایی که مجرد هستند بهتر است بدانند که شاهزاده یا ملکه خوشبختی خود را در این ماه پیدا می کند.
مهر سیاره حاکم شما ونوس امروز خانه خود را تغییر داده و تقریباً در ادامه این ماه از شما فردی بسیار رمانتیک می سازد.شما فرصت خلوت کردن یا فرد مورد علاقه تان را آن هم به دور از دنیا خواهید داشت.هم چنین این احتمال وجود دارد که شما در گیر کسی شوید که با شما خیلی صادق نیست و ممکن است احساسات شما را جریحه دار کند و قلب تان را بشکند پس مراقب باشید!
آبان امروز شما و همسرتان اشتیاق و علاقه زیادی به هم داریدواحتیاج به انرژی زیادی دارید.کاری غیرمعمول انجام دهید به جای این که به کارهای روزمره و عادی تکیه کنید.
آذر ورود ونوس بداخل خانه شهريور كه خانه شغلي شماست باعث زياد شدن حس جاه طلبي شما مي شود. يك خانم ممكن است نقش بسيار موثري در زندگي شما در اين زمان ايفا كند و مي توانيد انتظار حمايت از طرف افرادي كه به استعدادهاي شما معتقدند داشته باشيد. موقعيت هاي جديد در رابطه با ارتقاء شغلي و يا يك شغل جديد مسير راه شما مي شود. شما قطعاً در اين زمان طرفداران زيادي داريد.
دي امروز فرصت داريد در خانه گشتي بزنيد و خودتان را سرگرم كاري كنيد. البته كاري كاملاً دنيوي است مثلاً تميز كردن كمدتاناما از جمله كارهايي است كه احتياج به فكر ندارد و با آن آرامش مي گيريد.
بهمن امروز ونوس به طرف شهریور می رود که به قسمت روابط و شراکت مالی چارت شما مربوط می شود. هیچ شکی نیست که شما می خواهید به اهداف شخصی خود دست یابید و برای دستیابی سریع به هر چیزی که عمیقاً به آن معتهد هستید تلاش زیادی می کنید.در حال حاضر اعتماد به نفس دارید و به عبارتی دیگر هیچ مشکلی برای پیشرفت یا دفاع از عقاید خود ندارید.
اسفند هیچ یک از ایده های غیرمعمولی یا مسخره را که ناگهان به مغزتان خطور می کند رد نکنید.دیگران امکان نداردبخواهند شما را جدی بگیرند اما آنها خواهند دید برخلاف آنها شما در موقعیت اخیر می توانید سرمایه گذاری کنید.
  ایستگاه سلامت نیک صالحی
سرگرمی
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
عکس های دیدنی
جدیدترین خبرهای امروز
Copyright (c) 2003-2014 Niksalehi.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق متعلق به سایت نیک صالحی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .