سمبل ماه ماه تولد شما فال دوشنبه دوازدهم مرداد ماه سال 1394
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
فروردین

طبيعت بشر اين است كه چيزي را كه نداده، مي خواهد. به دنبال تجربه اي جديد و متفاوت هستيد. مي توانيد با كمك ستارگان اين حس را به دست آوريد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اردیبهشت

بیشتر از همیشه دوست دارید اعتبارتان را بالا ببرید.بنابراین خیلی تلاش می کنید تا برای اطرافیان مفید و مسمر ثمر باشید . اگر به کسی خوبی می کنید اول شخص را بشناسید بعد این کار را انجام دهید. امشب بهترین زمان برای ماجراجویی است و هر چه قدر بیشتر تفریح کنید بیشتر به شما خوش می گذرد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
خرداد

از جهات مختلف امروز، روز شادي بخشي است و از آنجايي كه هر از گاهي بدخلق و بي حوصله هستيد اكنون زمان خوبي است. انرژي بيشتري داريد تا به خودتان خوش بگذرانيد، شايد نگران باشيد كه به روابط احساسي با همسرتان علاقه اي نداريد. اگر اين طور است دليلش را پيدا كنيد. شايد فكرتان جاي ديگري است واين مي تواند دليلي بر آن باشد. اگر اين طور نيست بنابراين پيدا كردن دليل آن به خودتان بستگي دارد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
تیر

مسوولیت بیشتری را پذیرفته اید و جالب تر این که از آن لذت می برید.اما اگر شروع کنید به دستور دادن به دیگران نتایج بدی متوجه شما خواهد شد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مرداد

امروز سخاوت ، جزئي از نام شماست و از خريدن هدايايي كوچك براي افراد زندگي تان لذت خواهيد برد! اگر به دنبال هديه اي براي كسي هستيد و احتمالاً براي تولدش مي خواهيد آن را بخريد، ممكن است بسيار دست و دلباز شده و بيش از حد معمول، هزينه كنيد. تنها تا زماني كه او را شرمنده نسازيد و يا از لارژ بودن شما احساس راحتي نكند، اين هديه شما را حمل بر مهرباني و لطف شما خواهد گذاشت!

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
شهریور

بهتر است از رفتار خوب تان استفاده کنید تا از شرایط بد خلاص شوید.سعی کنید دیگران را مجبور کنید طرف خنده دار مسائل را ببیند و با آن ها شوخی کنید و نشان دهید که جدی نیستید.در حال حاضر خنده تنها چیزی است که مشکلات را حل می کند.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مهر

امروزکار سخت جزئی از برنامه شماست و شما آماده اید که هر کاری که سر راه تان قرار می گیرد را انجام دهید.شما به این که امروز موثر و برنامه ریز هستید ، افتخار می کنید و در انجام کارها سعی می کنید نهایت توان خود را به کار گیرید.در حال حاضر بسیرا تاثیرگذار شده اید و شخصی که دارای قدرت و مقامی است بزودی متوجه شما خواهد شد.این خبری عالیست خصوصاً اگر در این زمان منتظر بالا رفتن مقام و یا حقوق خود بوده اید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آبان

امروز غرق در دنیای خودتان هستید،بنابراین اگر می خواهید تغییری در خودتان ایجاد کنید،اکنون زمان خوبی برای این کار است اما اگر سعی دارید شخص دیگری را هم زیر نظر بگیرید کمی برای تان مشکل می شود.اگر احساس خستگی می کنید،سعی کنید بیرون بروید و کاری انرژی زا انجام دهید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آذر

اوه خداي من، يكنفر امروز قصد دارد به شما بي اعتنائي كند. آنها ممكن است انتقادگر باشند و يا بخواهند شما را طرد كنند و گرچه اين كار آنها خصوصيات بد آنها را نشان مي دهد ونه شما را ولي مي تواند مضراتي براي شما داشته باشد. خوشبختانه خيلي ها در زندگي شما هستند كه به شما اعتقاد دارند پس شما اجازه ندهيد فقط نظر يكنفر احساس منفي از خودتان را به شما بدهد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
دی

امروز همه برنامه ها اجرا مي شود و ديگران ايده هايتان را جدي مي گيرند. همه نظر شما را مي پرسند. خيلي تملق نمايانه است. اين طور نيست؟ در انتهاي روز واقعاً خسته هستيد اما خيلي هم راضي و خوشنود.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
بهمن

امروز کاملاً درگیر نگرانیهای خود هستید به طوریکه از محیط اطراف بی خبر می مانید . مانعی ندارد اگر زمانی را برای صحبت کردن درباره مشکلات شخصی خود اختصاص دهید . تنها مشکل این است که اگر از احساسات بی خبر باشید دیگران را ناراحت می کنید چون هیچ گونه علاقه ای به آنها نشان نمی دهید . همچنین در نظر داشته باشید که امروز تحت تاثیر افکار و عقاید درونی خود هستید . بنابراین امروز روز مناسبی برای تصمیم گیری های منطقی نیست .

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اسفند

تعادل زندگی خصوصی و مسوولیت حرفه ای یک تخصص و یک استعداد است . زمان بعضی از درخواست کمک هاست . شما ممکن است فراموش کرده باشید اما همیشه کسی هست که شما می توانید به کمک او تکیه کنید. اما خوش قلبی آنها را مسلم فرض نکنید.

بنوشیدو لاغر شوید
ایستگاه سلامت نیک صالحی
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
جدیدترین خبرهای امروز
X