div align="center">
امروز جمعه ، 8-12-93 کارت شارژ شارژ مستقیم همراه اول RSS تماس با ما تبلیغات در سایت آگهی رایگان تالارگفتمان صفحه اصلی
زناشویی همسرداری سبک زندگی روانشناسی دین و احکام استخاره پزشکی و سلامت تغذیه و سلامت خانمها آقایان کودکانه خانه داری زیبایی و آرایش آموزش آشپزی داستانهای کوتاه مطالب اختصاصی
اخبار ایران و جهان اخبار ورزشی اخبار حوادث اخبار اجتماعی اخبار اقتصادی اخبار فرهنگی فرهنگ و هنر سینما سرگرمی انواع فال طالع بینی گوناگون تصویری جالب اس ام اس خنده دار
وبگردی
سمبل ماه نام ماه فال جمعه هشتم  اسفند ماه  سال 1393
فروردين شايد به حد كافي با خودتان روراست نبوده ايد. سعي كنيد به جاي اين كه مسائل را ناديده بگيريد به اين فكر كنيد كه چه كاري را بايد و چه كاري را نبايد انجام بدهيد.
ارديبهشت اگر همسرتان کمی بی حوصله است و تصمیم دارد مشکل ایجاد کند نفس عمیقی بکشید و خودتان را درگیر نکنیدو به زودی ستارگان آرامش می گیرند و اگر افراط کرده باشید بعداً‌ پشیمان می شوید.
خرداد امروز، روزي نيست كه بتوانيد قانون را ناديده بگيريد. در واقع اين مسئله حتي به ذهنتان خطور هم نمي كند، البته اگر در شرايط خيلي مجبور شويد وسوسه مي شويد اين كار را انجام دهيد اما امروز نبايد اين كار انجام شود زيرا مطمئناً‌ دستگير مي شويد.
تير معلوم نیست چرا یک نفر سعی دارد ایده های شما را بی خود به حساب آورد از همه عجیب تر این که تاکنون فکر می کردید این شخص حامی شماست.اگر نمی توانید علت این رفتار را بفهمید بهتر است آن را پای حسادت بگذارید.
مرداد امروز شما بسيار دوست داشتني هستيد و مورد توجه ديگران قرار مي گيريد. اين امر موجب مي شود شما در هر جمعي كه وارد مي شويد، محبوب باشيد. شير يكي از دو علامتي است كه علامت عشق است و در اين زمان شما از مسير خود خارج مي شويد تا اين امر را به اثبات برسانيد. هم چنين با تمام وجود خود را درگير كاري مي كنيد كه در حال حاضر مشغول انجام آن هستيد. چرا كه در انجام آن از قلب و روح تان مايه مي گذاريد. يادآوري مي كنم، شما از افراد مورد علاقه تان، انتظار داريد كه از شما پيروي كنند.
شهريور یک شخص حرف های جالب و باورنکردنی می زند.زمانی که مطمئن شدید آن ها شما را اذیت نکرده اند و جدی گفته اند تازه می فهمید که جالب تر از آن چیزی هستند که فکر می کردید و آن ها را نادیده گرفته اید.
مهر روابط همیشه با اساس دادن ها و گرفتن ها صورت می گیرد و شما امروز بسیار خوشحال خواهید شد اگر بتوانید در مواقع لزوم سازش و مصالحه را جانشین عمل و عکس العمل سازید.در حقیقت زمانی عالی برای این است که راجع به مسائل با دوستان نزدیک و یا شریک زندگی تان به گفتگو نشسته و این شانس را به همه بدهید که نقطه نظراتشان را ابراز کنند.صحبت درباره تفاوت های تان و گوش دادن به یکدیگر بهترین راه ممکنه برای بهتر ساختن روابط تان می باشد.
آبان زندگی در حال حاضر در جریان است.گاهی اوقات احساسات آبانی شما را تحت تاثیر قرار می دهد و دمدمی مزاج می شوید.اما در حال حاضر بسیار مهربان و رئوف هستید.رفتارهای عشقی،زندگی اجتماعی و روابط نزدیک همه به خوبی جریان دارند.بنابراین از لحظات لذت ببرید.
آذر امروز به راحتي عصباني مي شويد. گرچه اين مسئله برخورنده مي شود، ولي آنچه در ذهن شماست بايد گفته شود. بدون اين كه سعي كنيد در اين مورد مودب باشيد يا قسمتي از حرفتان را نزنيد. در عين حال ارزش آن را ندارد كه زيادي مسئله بزرگي بوجود بياوريد.
دي امروز بعد از تحت كنترل گرفتن نگراني هاي لحظه اي مي توانيد دوباره شروع به تفكر در مورد آينده اي روشن كنيد. اكنون زمان استفاده كردن از آن چه كه در گذشته ياد گرفته ايد و اعتقاد به تصوراتتان مي باشد.
بهمن امروز بسیار موفق هستید از این که نتیجه همه کارها به راحتی انجام می شود و همه چیز بر وفق مرادتان است . امروز در حال و هوای شوخی و تفریح هستید و این شوخ طبعی و قدرت سرگرم کردن دیگران شما را نزد آنها عزیز می کند. امروز توانایی فوق العاده ایی برای بیان استعدادهایتان دارید پس حتماً به آنها اهمیت دهید.
اسفند مادامیکه در نور آفتاب خود را گرم می کنید فکری برای شریک زندگیتان کنید البته اگر کسی را که دوست داشتید شما را به علت این که او را فراموش کرده اید ببخشد.امشب یک هیاهوی مخصوص از آنها درست کنید. اگر این کار را بکنید خیلی خوشحال خواهید شد.
ایستگاه سلامت نیک صالحی
سرگرمی
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
عکس های دیدنی
جدیدترین خبرهای امروز
Copyright (c) 2003-2014 Niksalehi.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق متعلق به سایت نیک صالحی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .