حمایت از معتادان بهبود یافته

حمایت از معتادان بهبود یافته

ایسکانیوز: سازمان بهزیستی کشور با هدف حمایت از معتادانی که در مراکز بهزیستی تحت درمان و یا بهبود یافته اند، بن کالاهای اساسی ویژه این افراد را توزیع می کند. به گزارش روز سه‌شنبه گروه اجتماعی ایسکانیوز، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان بهزیستی کشور، دکتر فرید براتی سده مدیر کل دفتر اعتیاد […]

ایسکانیوز: سازمان بهزیستی کشور با هدف حمایت از معتادانی که در مراکز بهزیستی تحت درمان و یا بهبود یافته اند، بن کالاهای اساسی ویژه این افراد را توزیع می کند. به گزارش روز سه‌شنبه گروه اجتماعی ایسکانیوز، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان بهزیستی کشور، دکتر فرید براتی سده مدیر کل دفتر اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت: مساله اساسی درمان اعتیاد، حمایت اجتماعی از افراد پاک شده است که سازمان بهزیستی با درک اهمیت این مساله، برنامه ریزی برای حمایت اجتماعی از معتادان بهبود یافته و پیشگیری از بازگشت به اعتیاد را در دستور کار خود قرار داده است.
وی افزود: در همین راستا علاوه بر معرفی معتادان بهبود یافته نیازمند برای دریافت سهام عدالت، این بار ۱۵۰ هزار نفر از معتادان بهبود یافته که از مراکز بهزیستی استفاده کرده اند. همانند سایر افراد تحت پوشش، بن کالاهای اساسی دریافت می کنند.
توزیع کالا برگ و بن مددجویان بهزیستی از دهه فجر آغاز شده است در این طرح معتادان کالا برگ ویژه برای دریافت اقلام اساسی دریافت می کنند.
وی افزود: سهمیه مشخص شده برای توزیع بن کالاهای اساسی به معتادان یکصد و ۵۰ هزار نفر است.

همچنین بخوانید :  جمعيت تولد دوباره
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x