جمع آوری معتادان خیابانی

جمع آوری معتادان خیابانی

رییس اداره پیشگیری و درمان و سوء مصرف مواد وزارت بهداشت از آغاز طرح جمع آوری معتادان خیابانی از ابتدای خرداد ۸۶ خبر داد و گفت: در این راستا وزارت بهداشت برای درمان معتادان پرخطر آمادگی کامل دارد. به گزارش خبرنگار «بهداشت و درمان» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر محمد باقر صابری زفرقندی با اعلام […]

رییس اداره پیشگیری و درمان و سوء مصرف مواد وزارت بهداشت از آغاز طرح جمع آوری معتادان خیابانی از ابتدای خرداد ۸۶ خبر داد و گفت: در این راستا وزارت بهداشت برای درمان معتادان پرخطر آمادگی کامل دارد. به گزارش خبرنگار «بهداشت و درمان» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر محمد باقر صابری زفرقندی با اعلام این خبر در نشست مطبوعاتی گفت: حفظ و ایجاد امنیت از وظایف ذاتی نیروی انتظامی است. بنابراین جمع آوری معتادان خیابانی با محوریت وزارت بهداشت فرصت طلایی برای معتادان محسوب می‌شود تا هر معتاد نیازمند خدمات درمانی به طور رایگان و یا حداقل هزینه درمان شود.
زفرقندی در ادامه با این توضیح که هر معتادی که برای درمان مراجعه نکند به علت ایجاد اختلال در امنیت شهر مجرم شناخته می‌شود، گفت: این مجرمان در دادگاه‌های درمان مدار محکوم به درمان هستند.
وی با اشاره به تامین اعتبارات لازم برای اجرای این طرح، گفت: طرح اردوگاه‌ها از ابتدای خرداد در تهران آغاز می‌شود.
به گفته وی، ۸/۷ میلیارد تومان اعتبار برای این طرح منظور شده است.
زفرقندی با اشاره به وجود ۱۲ مرکز DIC در سال ۸۴ در کشور در ادامه افزود: تعداد این مراکز در سال ۸۵ بالغ بر ۶۰ مرکز شده است.

همچنین بخوانید :  هشدار دانشمندان به سيگاري‌ها
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x