فال روزانه سه شنبه بیستم بهمن ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال روزانه خود را مشاهده کنید. همچنین با کلیک کردن بر منوی زیر قادر به مشاهده ی فال روزانه فردا و فال روزانه پس فردا ی خود خواهید بود ، شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما فال روزانه سه شنبه بیستم بهمن ماه سال 1394
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
فروردین

امروز زهره به برج شما مي رود. احساس و ظاهري عالي داريد. چند روز آينده بهترين روزها را با همسرتان سپري خواهيد كرد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اردیبهشت

امروز زهره به برج حمل می رود. بار دیگر قوه تخیل غریزه و حس ششم شما بر تمام حواس دیگر افزایش می یابد. سعی کنید از این شرایط نهایت استفاده را ببرید. زیرا این اتفاق زیاد پیش نمی آید. شاید یک با یک نفر در محل کار خوب و صمیمی صحبت کنید . باور کنید که این کار خوب نیست به زودی دیگران متوجه این رفتار شما می شوند.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
خرداد

امروز، زهره به برج حمل مي رود بر روابط شما و آشنايان تاكيد دارد. اگر متولد فروردين در اطراف خود داريد، كمي حساس و عصبي هستند. بنابراين اگر مي توانيد كاري كنيد كه آرام شوند آنها مطمئناً‌ هميشه از شما ممنون خواهند بود ببينيد چه كاري مي توانيد انجام دهيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
تیر

به محض اینکه مریخ از برج حمل می رود سیاره زهره به برج حمل می رود.وضعیت کاری تان بسیار عالی است.مراقب مشاجره با همکاران باشید.دوست دارید صلح کنید اما وقتی به خانه می روید همه چیز را فراموش کرده اید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مرداد

امروز ونوس به بخشي از جدول بهمن شما وارد مي شود كه حاكم بر تحصيلات عاليه، سفر و مذهب شماست. در حال حاضر شما از انجام تمامي اين فعاليت ها لذت مي بريد. اگر يك شير تنها هستيد، ممكن است شخص جديدي را ملاقات كنيد كه افق هاي زندگي تان را گسترش دهد. اگر به تعطيلات مي رويد، به نظر مي رسد كه با دست تقدير و يافتن شخصي در آن جا، در دام عشق مي افتيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
شهریور

زهره به برج حمل می رود.با دوستان صمیمی هماهنگ تر می شوید.می توانید با افرادی که به آنها اعتماد دارید رابطه خوبی برقرار کنید مخصوصاً می توانید اختلافات را با آن ها حل کنید.شهریوری های مجرد همسر خوبی پیدا می کنند.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مهر

علی رغم توانایی اخیر شما در شاد نگه داشتن مردم،امروز موضوعی اوضاع را تلخ می کند.ممکن است بحثی تند و تیز با کسی که دوستش دارید داشته باشید خصوصاً اگر او کاری که انجام می دهد همیشه شما را ناراحت می سازد و باعث می شود بی حوصله و بی علاقه شوید.آماده باشید که حقایقی را بشنوید و حقایقی را نیز بگویید.اگر نیاز دارید که جو را پاکسازی کنید پس این کار را بکنید ولی سعی کنید خودتان را کنترل کرده و حرفتان را از روی پشت بام اعلام نکنید تا بعداً خود را به خاطر گفتن این حرفها سرزنش کنید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آبان

امروز احساس ناامنی و بی اعتمادی دارید اما سعی کنید راحت باشید وهمه چیز را ساده بگیرید.رفتن به جاهای ناشناخته برای تان ترس و هیجان می آورد،اما مسائل زیادی هستند که مطمئناً باید آن ها را حل کنید.شاید به خاطر این است که اصلاً شما انعطاف پذیر نیستید،اکنون زمان آن رسیده که آرام باشید تا به اهداف تان برسید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آذر

امروز به هيچ وجه پيشرفت هاي اساسي در همه جنبه هاي زندگي از نظرتان ناپديد نمي ماند. در مورد هر پيشنهادي ذهن خود را باز نگهداريد حتي اگر در ابتدا جالب به نظر نمي رسد. رفتار مثبت شما پشتيباني خيلي ها را بطرفتان جلب مي كند، و بخصوص خيلي كمكتان خواهد كرد اگر سعي داريد كه يكنفر را به مسير فكري خود نزديكتر كنيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
دی

اكنون ونوس به سمت برج حمل حركت كرده و شما بايد مهر و محبت و گرماي آن را در محيط خانه احساس كنيدو اين درست همان چيزي است كه دوست داريد. اين طور نيست؟ وقت آن رسيده كه بعد از اين همه مشاجره و ناراحتي هاي طولاني مدت، آرام گرفته و در فضايي صميمانه و مهرآميز استراحت كنيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
بهمن

امروز پول زیادی بدستتان می رسد چه از طریق ثروت با آورده یا پولی که برای مدتی پرداخت نشده است . عاقل باشید و پول هایتان را برای روز مبادا نگه دارید ( به جای این که در خرج کردن آنها زیاده روی کنید ) هرگز متوجه نمی شوید که شاید در آینده نه چندان دور به پول نقد احتیاج پیدا کنید و در آن زمان است که اگر صندوقتان خالی باشد از خود ناراضی می شوید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اسفند

زهره به حمل و قسمت وفادار به سرمایه های خصوصی تان نقل مکان می کند . شما البته با عجله بیرون رفته و در ساعت ناهار یک هدیه برای خودتان بخرید. اما اگر از قوه ابتکارتان استفاده می کنید می توانید راهی پیدا کنید که چطور نشت چکه چکه پولتان را از حساب بانکی تان متوقف می شود.


گردنبند سریال شهرزاد
ایستگاه سلامت نیک صالحی
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
X