فال روزانه دو شنبه دهم خرداد ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال روزانه خود را مشاهده کنید. همچنین با کلیک کردن بر منوی زیر قادر به مشاهده ی فال روزانه فردا و فال روزانه پس فردا ی خود خواهید بود ، شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما فال روزانه دو شنبه دهم خرداد ماه سال 1395
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
فروردین
به جاي اين كه كارهاي مثبت را علني انجام دهيد در پشت پرده اين كار را مي كنيد كه البته به انتخاب خودتان بستگي دارد. اگر ديگران مشكلاتي دارند تا قبل از اين كه از شما كمك نخواسته اند خودتان را دخالت ندهيد.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اردیبهشت
اکنون متوجه رفتار بی ادبانه یک نفر می شوید . بهتر است با وی به آرامی و منطقی رفتار کنید. مجدداً به همدیگر قول می دهید و دوباره با هم عهد می بندید و به تمایلات احساسی تان می رسید.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
خرداد
سعي مي كنيد زودتر از هميشه برويد خانه، زيرا مي خواهيد در كنار همسرتان باشيد. در حال حاضر بدون شك احساساتتان بالا رفته است و مي توانيد باوفاترين و دوست داشتني ترين همسر باشيد. امشب مي توانيد براي كساني كه برايتان مهم هستند سورپرايز درست كنيد.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
تیر
ایده فوق العاده ای به ذهن تان خطور می کند.اگر مشغول انجام کاری هستید سعی کنید آن ایده را فراموش نکنید تا بعداً به خوبی در موردش فکر کنید.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مرداد
جناب شير! همه مي دانند كه شما قلب بزرگي داريد، و امروز اين امر واضح تر است. شما در حالتي هستيد كه بسار سخاوتمنديد و با خوشحالي و رضايت از خودتان مي گذريد تا به ديگران كمك كنيد. اگر كسي محتاج يك فنجان چاي و كمي همدردي است، در يك چشم به هم زدن شما آن جا خواهيد بود!
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
شهریور
خوب است فعالیت هایی را انجام دهید که از انجام آن ها لذت می برید.می توانید با افرادی معاشرت کنید که برای تان مهم هستند.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مهر
یک بار دیگر شما روحیه ای خوش مشرب و اجتماعی پیدا کرده اید و می خواهید هر جایی که می روید مانند خورشید بدرخشید.اگر می توانید که انتخاب کنید که وقت تان را با چه کسی بگذارنید،مایل به کسانی هستید که کمی غیرمعمول،چند ملیتی ویا بسیار با فرهنگند.اگر متولد مهری هستید که مجردید و به دنبال عشق می گردید.احتمالاً امروز شخصی بسیار جذاب را ملاقات خواهید کرد.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آبان
امروز می توانید نقشه های بزرگ بکشید.از آن جایی که اعتماد به نفس بالایی دارید هر چه قدر نقشه هایتان بزرگتر باشد بهتر است.حتی ایده های که قبلاً بی اهمیت بودند اکنون اهمیت زیادی پیدا می کنند.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آذر
اين زمان عالي براي اين است كه بدنبال آنچه مي خواهيد برويد چون به نظر مي رسد در حال حاضر مانعي در كار نيست. گرچه شما به كسي يا چيزي پشت نمي كنيد، ولي در حال حاضر بهتر است فقط بدنبال خواسته هاي خود باشيد حتي اگر كمي خودخواهانه به نظر مي رسد.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
دی
امروز شخصي نياز دارد كه رهبر و مسئول فعاليت ها باشد واگرنه روزتان را خراب مي كند. اگر تصميم گرفتيد كه اين نقش را به وي واگذار كنيد، چنانچه برنامه ها مطابق ميلتان نبود، ايراد نگيريد. حتي اگر هم پيشنهاداتي بدهيد يا با نقشه هاي ديگران كنار بياييد باز هم راضي نيستيد.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
بهمن
امروز کاملاً بی تعصب باشید و گرنه تمام فرصت هایتان را از دست خواهید داد . اگر هم اکنون از این فرصت ها با خبر هستید حتماً باید بدانید که برای استفاده از آنها باید خطر کنید . اما اگر یک بهمنی واقعی باشید از این که به طرف ناشناخته ها بروید بسیار خوشحال می شوید.
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اسفند
اجازه ندهید هیچ اذیت و آزاری به دوست یا همکارتان برسد تا تعطیلات آخر هفته خراب نشود. بعضی مواقع شما زیاد ایجاد مزاحمت می کنید که باعث اذیت و آزار و عصبانیت می شوید و می تواند شما را عقب نگه دارد . نیروی تان را تلف نکنید. خراب کردن در حقیقت هیاهوی بسیار برای هیچ است . زندگی خیلی کوتاهتر از آن است که حسادتها تحمل شوند.
درمان بیماری های بواسیر ، هموروئید ترومبوزه ، شقاق ، کیست مویی ، آبسه و فیستول
پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
ایستگاه سلامت نیک صالحی
X
X