div align="center">
امروز یکشنبه ، 10-12-93 کارت شارژ شارژ مستقیم همراه اول RSS تماس با ما تبلیغات در سایت آگهی رایگان تالارگفتمان صفحه اصلی
زناشویی همسرداری سبک زندگی روانشناسی دین و احکام استخاره پزشکی و سلامت تغذیه و سلامت خانمها آقایان کودکانه خانه داری زیبایی و آرایش آموزش آشپزی داستانهای کوتاه مطالب اختصاصی
اخبار ایران و جهان اخبار ورزشی اخبار حوادث اخبار اجتماعی اخبار اقتصادی اخبار فرهنگی فرهنگ و هنر سینما سرگرمی انواع فال طالع بینی گوناگون تصویری جالب اس ام اس خنده دار
وبگردی
سمبل ماه نام ماه فال  یک شنبه دهم  اسفند ماه سال 1393
فروردين موضوعي خصوصي در زندگي تان ذهن شما را به خود مشغول كرده است و مشكل مي توانيد اين افكار را از خودتان دور كنيد. اگر بتوانيد به حرف هاي ديگران گوش كنيد از احتمال جر و بحث كم مي كنيد.
ارديبهشت منتظر فرصت مناسبی بوده اید تا تصمیمی بگیرید از آن جایی که همه منتظر شنیدن حرف های شما هستند بنابراین اکنون زمان مناسبی است . در مورد مسائل شخصی به نظر می رسد در حال حاضر ابهاماتی وجود دارد سعی کنید تا جایی که می توانید احیتاط کنید.
خرداد اگر مراقب نبايد در يك دردسر مالي يا شغلي گير مي كنيد كه باعث تضاد علاقه هاي شما مي شود. خوشبختانه مصمم هستيد كه بر مشكلات پيروز شويد. توجه شما به زندگي خصوصي و مسائل عشقي تان هم زياد مي شود.
تير امروز،آخرین روزسال کبیسه است.در این روز خانمها می توانند از آقایان تقاضای ازدواج کنند.تعداد زیادی از متولدین تیر می توانند امروز جوابشان را بگیرند.
مرداد امروز شما بسيار منطقي صحبت مي كنيد و اين تنها چيزي است كه ديگران احتياج دارند، اگر به آن توجه كنند. مردم تنها زماني به راهنمايي هاي شما ارزش مي گذارند كه قبلاً از شما درخواست كرده باشند. هم چنين در مورد مسايل مالي بايد حواستان را جمع كنيد.
شهريور امروز احساس خوب و مثبتی دارید و عقل تان بیش از دیروز کار می کند.فرصت خوبی است تا به نقشه های آینده رسیدگی کنید و در مورد آنها با یک نفر بهتر صحبت کنید.سعی کنید ایده هایتان را یادداشت کنید تا آن ها را فراموش نکنید.
مهر امروز منطقی تر و معقول تر از دیروز شده اید پس موقعیت بهتری دارید که به وضعیت فعلی خود بچسبید و راجع به همه چیز به صورتی درست فکر کنید اگر فکر نمی کنید که نیاز دارید با خودتان بلند بلند صحبت کنید،همین حالا این کار را بکنید و ببینید که به زودی آرامش و اعتماد به نفس بیشتری خواهید یافت.به علاوه احساس می کنید که نیاز دارید با مشکلاتی که بر سر راه تان است مواجه شده و مقابله کنید و نگذارید آنها از مقابل تان گذشته و در ته ذهن تان باقی بمانند.
آبان امروز در رابطه با قرارها و برنامه ریزی های تان انعطاف پذبر باشید زیرا ممکن است در لحظات آخر تغییر کند.تلاش برای انجام هر مسئله ای کار بیهوده ای است،بنابراین بپذیرید واجازه دهید همه چیز سیر طبیعی خود را در پیش بگیرد.بنابراین هشداری که شما دادم باعث می شود تا برای این شرایط آمادگی پیدا کنید.
آذر در حال حاضر مهمترين بخش زندگي شما در ارتباطات هستند. اين بدليل اين است كه شروع كرده ايد از خود بپرسيد چقدر خوشحاليد در زندگي و اين كه آيا از نظر احساسي و عاطفي ارضاء هستيد يا نه. براستي دليلي ندارد در رابطه اي كه از تاريخ مصرفش گذشته (قديمي شده) بمانيد، ولي در عين حال بخشي از وجود شما به گذشته متصل است. به قلب خود رجوع كنيد و نگذاريد كه بدليل خواسته هاي يكنفر ديگر در زندگي سازش كنيد و از خواسته هاي خود بگذريد.
دي مطابق رسوم، در چني روزي د رسال كبيسه، زن مي تواند از مرد خواستگاري كند. بعضي از شما با اين كه در مورد آداب و رسوم سخت گير هستيد، ممكن است دوست داشته باشيد كه از اين موقعيت استفاده كنيد.
بهمن امروز بسیار بی احتیاط هستید بنابراین اگر رانندگی می کنید خیلی مراقب باشید . علت دستپاچگی ممکن است همه کارهایتان را خراب کند. بنابراین آرام باشید و حتی قبل از اینکه حرفی بزنید خوب فکر کنید.
اسفند سال کبیسه دی برادر زن سنتی است که ازدواج پیشنهاد می کند. من مطئمن هستم که شما حوتی های مونث پاکتر از آن هستید که این کار را انجام دهید.اما شما معشوقه های دست عالی هستید(‌لو نمی دهید) و امروز احتمال دارد که چند تایی از شما دوست پسرتان را به درخواست ازوداج هدایت کنید.
ایستگاه سلامت نیک صالحی
سرگرمی
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
عکس های دیدنی
جدیدترین خبرهای امروز
Copyright (c) 2003-2014 Niksalehi.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق متعلق به سایت نیک صالحی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .