امروز دوشنبه ، 6-11-93 کارت شارژ شارژ مستقیم همراه اول RSS تماس با ما تبلیغات در سایت آگهی رایگان تالارگفتمان صفحه اصلی
زناشویی همسرداری سبک زندگی روانشناسی دین و احکام استخاره پزشکی و سلامت تغذیه و سلامت خانمها آقایان کودکانه خانه داری زیبایی و آرایش آموزش آشپزی داستانهای کوتاه مطالب اختصاصی
اخبار ایران و جهان اخبار ورزشی اخبار حوادث اخبار اجتماعی اخبار اقتصادی اخبار فرهنگی فرهنگ و هنر سینما سرگرمی انواع فال طالع بینی گوناگون تصویری جالب اس ام اس خنده دار
آخرین خبرها پربیننده های اخبار
وبگردی
سمبل ماه نام ماه فال دوشنبه ششم بهمن ماه سال 1393
فروردين اگر كسي سرسخت به نظر مي رسد تنها مي توانيد بي توجهي كنيد. شما آن قدر روحيه بالايي داريد كه اين سرسختي و تعصب آن ها تاثيري بر شما ندارد. افرادي هستند كه مي خواهند از شما حمايت كنند تنها بايد آن ها را پيدا كنيد.
ارديبهشت اگر چه خودتان باور ندارید که وظایفتان را در خانه نادیده گرفته اید اما افراد خانه این موضوع را بطور واضح به شما می گویند. سعی کنید در کارهایی که انجام می دهید روراست و صادق باشید. و اگر فکر می کنید که دیگران به شما بی انصافی کرده اند اکنون زمان آن است که یک جا بنشینید و با آن ها صحبت کنید و مشکلات را حل کنید.
خرداد عطارد، سياره حاكم بر شما به حركت مستقيم بر مي گردد، مي توانيد به سفرهاي كوتاه برويد، افراد جديدي را ملاقات كنيد وبا ديگران ارتباط برقرار كنيد. اكنون زماني است كه به خوبي مي توانيد پيشرفت كنيد.
تير دوست دارید به کار جدید یا ارتقاء رتبه فکر کنید.فکر کردن به یک موضوع اولین پله برای رسیدن به آن است.اما خوب نیست در محل کار به این موضوع فکر کنید.
مرداد امروز خورشيد به ماه مي پيوندد تا فضايي پر از آرامش و خوشي فراهم كند و شما واقعاً از آن لذت خواهيد برد. بنابراين براي اطرافيان خود و روبه راه شدن كارهاي اجتماعي آنها، دعا كنيد؛ دعا كنيد كه اطرافيان شما امروز به كارهاي اجتماعي بپردازند. امروز دوشنبه است ، ممكن است كسي شما را براي عصر به بيرون دعوت كند و شما بسيار مشتاق باشيد كه اين دعوت را بپذيريد .اگر مجرديد و به دنبال عشقي تازه مي گرديد، ممكن است امروز فرد مورد علاقه تان را پيدا كنيد.
شهريور ستارگان بر روابط شما تاکید دارند.امروز با شخصی آشنا می شوید که در رابطه با موضوعی خوش بین و مشتاق است.شاید کمی ناراحت شوید.زیرا احساس می کنید آنها واقع بین و منطقی نیستند.اگر این موضوع را به آنها بگویید به انسانی تبدیل می شوید که دوست دارد شادی های دیگران را خراب کند!
مهر امروز بسیار مهربان و همدرد دیگران شده اید و با تمام وجود تبدیل به گوشی شده اید که درد دل دیگرانی که احتیاج به توجه دارند را گوش می دهید. هم چنین امروز روزی است که میتوانید در آن استعدادهای خلاق و هنری خود را کشف کنید حتی اگر درمواردی عادی باشد امروز عصر، آن قدر هوس رفتن به سینما یا تاتئر می کنید که تقریباً ناممکن است که نروید.
آبان از انرژی فوق العاده خود برای رسیدن به اوج کارهای برجسته استفاده کنید.دیگران از اراده شما در برداشتن موانع از سر راه درس می گیرند.اما سعی کنید بیش از حد توان تان فعالیت نکنید،درهرصورت امروز روز استراحت است.
آذر ماه با حركت سريع اش به خانه اي از جدولتان كه به بچه ها، عشق واوقات خوشي اختصاص دارد پرتاب مي شود. آذر ماهيهاي مجرد ممكن است احساس كنيد كه يكنفر چشمتان را گرفته ولي مطمئن نيستيد كه احساس دوطرفه باشد. زودجوش بودن و رفتار صميمانه تان قسمتي از جذابيت شماست، پس لطفاً به آن شخص نشان بدهيد كه به او علاقه منديد. اگر آن شخص توجهي به علامت دادن شما نكرد آنوقت حداقل تكليف خود را مي دانيد،‌مگه نه؟
دي از آنجايي كه ا مروز محيط خانه شما را ناآرام مي باشد. رفتن به محيط كار مي تواند سبب شادي و رضايت شما شود. يك راه كنار آمدن با مشكلات و نگراني ها، به كار پناه بردن است ولي همان طور كه مي دانيد اين راه حل درستي نيست، به خاطر داشته باشيد كه شما گاه تبديل به شخصي بدبين مي شويد، خوب نيست كه كمي هم مثبت فكر كنيد؟
بهمن ستارگان به شما خط مشی می دهند و نباید هر موضوع جزیی ناراحت کننده شما را از کار باز دارد یا محدودتان کند . همه چیز خوب و عالی است اما کاملاً‌ به مسائل مالی جزیی بی توجهی نکنید زیرا حتی اگر امروز حوصله آنها را ندارید باید یک جوری با آنها کنار بیاید.
اسفند اگر هوشیار باشید فرصت ها آماده بهره برداری هستند. بنابراین مسائل در سایه و خیالی را دور بریزید و رویاهایتان را برای بعد نگهدارید.
  ایستگاه سلامت نیک صالحی
سرگرمی
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
عکس های دیدنی
جدیدترین خبرهای امروز
Copyright (c) 2003-2014 Niksalehi.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق متعلق به سایت نیک صالحی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .