امروز دوشنبه ، 28-7-93 کارت شارژ شارژ مستقیم همراه اول RSS تماس با ما تبلیغات در سایت آگهی رایگان تالارگفتمان صفحه اصلی
زناشویی همسرداری سبک زندگی روانشناسی دین و احکام استخاره پزشکی و سلامت تغذیه و سلامت خانمها آقایان کودکانه خانه داری زیبایی و آرایش آموزش آشپزی داستانهای کوتاه مطالب اختصاصی
اخبار ایران و جهان اخبار ورزشی اخبار حوادث اخبار اجتماعی اخبار اقتصادی اخبار فرهنگی فرهنگ و هنر سینما سرگرمی انواع فال طالع بینی گوناگون تصویری جالب اس ام اس خنده دار
آخرین خبرها پربیننده های اخبار

وبگردی
سمبل ماه نام ماه فال دوشنبه بیست و هشتم مهرماه سال 1393
فروردين گاهي اوقات لازم است كه به خواسته هاي ديگران توجه كنيد و آن ها را بپذيريد. بعد از گذشت اين چند روز مي توانيد مشكلات را به طور منطقي حل كنيد.
ارديبهشت تازه متوجه می شوید که تا چه اندازه اطرافیان برایتان مهم هستند. مشکلاتی در زمینه مادیات است که باید حل شوند و می توانید نقشه های بسیار خوبی بکشید. به نظر می رسد که یک دوست صمیمی دارید که نهایت سعی خود را می کند تا از شما در همه شرایط حمایت کند.
خرداد در مورد جزئيات بي مورد مردد هستيد در حالي كه بايد حركت بزرگي انجام دهيد. نمي توانيد يك جا آرام بمانيد و بنابراين بهتر است كار را فراموش كنيد. زيرا در حال حاضر به توجه و دقت زيادي نياز داريد. امروز بايد برويد بيرون و انرژي تان را مصرف كنيد.
تير هم چنان در مورد راه حال مشکلات با هم دیگر صحبت میکنید . اگر همسرتان تاخیری در یکی از برنامه های تان ایجاد کرده است شاید بخواهید راه تان را به تنهایی ادامه دهید.
مرداد امروز خيلي طول نمي كشد كه احساس خستگي و نااميدي مي كنيد. به نظر مي رسد كه نگراني ها به ذهن شما هجوم آورده و شروع به كار گرفتن ذهن شما كرده اند، مگر اين كه شما در اين مورد بسيار جدي عمل كنيد و اجازه ندهيد. هم چنين ممكن است شما با شخصي مواجه شويد كه راجع به درست و غلط، خيلي اظهار عقيده مي كند و راجع به اين مورد يك سخنراني به راه خواهد انداخت.
شهريور امروز همسرتان به توجه شما نیاز دارد.سعی کنید کلمات را طوری به کار ببرید که ناراحت نشود و ا زدست تان نرنجد.در مورد مسائل خانوادگی و گذشته کمی حساس هستید.به کارهایی که مهم نیستند اهمیت ندهید.
مهر امروز بسیار بدخلق شده اید و احساس می کنید که بار همه دنیا روی شانه شماست.گر چه به نظر می رسد همه چیز در این زمان به خوبی پیش می رود شک های بی گاه باعث اثر بدی در ذهن شما می شود.مشکل می شود فهمید که ترسهای شما به جا هستند یا این که شما از کاه کوه ساخته اید.سعی کنید حتماً استراحت کنید که به نظر می رسد نصف مشکل شما همین عدم استراحت است.
آبان امروز احساس می کنید که هر کاری انجام دهید و هر حرفی بگویید اشتباه است بنابراین می ترسید.دوست دارید حقیقتی را بیان کنید اما آن قدرها هم که فکر می کنید راحت نیست.پیامد آن حتماً ناراحتی پیش می آید اما فکر می کنید گفتن این حقیقت ضروری است.
آذر امروز ستاره ها اين فرصت را به شما مي دهند كه عميقاً به احساس خود و ديگران دست يابيد. ولي امروز بنفع تان است كه خيلي به ديگران اعتماد نكنيد. شما دوست داريد كه خوبي درون ديگران را پيدا كنيد. از ديگران پيغامهاي متضادي مي گيريد كه گيج تان مي نمايد .بهرحال امروز زماني نيست كه به قضاوت خود اعتماد كنيد، پس هيچ نوع تعهد احساسي يا مالي، با هيچكس در حال حاضر نبنديد.
دي با يك شخص خاص مشكل پيدا مي كنيد. اگر سعي كنيد آن را ناديده بگيريد، متوجه مي شويد كه آن فرد خودش نيز پشيمان مي شود و تقاضاي شروع مجدد دوستي را از شما مي كند و شما نيز متعجب مي شويد.
بهمن در محل کار مراقب باشید زیرا به نظر می رسد شخصی گرفتاری فکری دارد و تصمیم دارد که زندگی دیگران را تا جایی که می تواند مشکل کند.هر چه قدر برنامه تان سختر و کسل کننده تر باشد بیشتر به آزادی تمایل خواهید داشت.بنابراین سعی کنید به روشهای مثبت این کار را انجام دهید تا همه چیز به یکباره از بین نرود.
اسفند پی می برید که آن یک روش همکاری همکاران است.(( بلکه روی تمام کسانی که در یک فهرست اجتماعی هستند به نظر می رسد))خوب گاهی شما می توانید بدون هرگونه خسارتی بی وقفه کار کنید این طور نیست؟
  ایستگاه سلامت نیک صالحی
سرگرمی
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
عکس های دیدنی
جدیدترین خبرهای امروز
Copyright (c) 2003-2014 Niksalehi.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق متعلق به سایت نیک صالحی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .