فال روزانه پنج شنبه چهارم شهریور ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال روزانه خود را مشاهده کنید. همچنین با کلیک کردن بر منوی زیر قادر به مشاهده ی فال روزانه فردا و فال روزانه پس فردا ی خود خواهید بود ، شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما فال روزانه پنج شنبه چهارم شهریور ماه سال 1395
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
فروردین

به دوستان جذب مي شويد اما نه به خاطر منفعت شخصي خودتان. سرگرمي جديدي پيدا مي كنيد. اگر لازم باشد اطرافيان را نصيحت مي كنيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اردیبهشت

عطارد به برج اسد می رود . این قسمت از چارت شما به خانواده مربوط می شود . بهترین زمان برای دور ریختن وسایل به درد نخورد پاکسازی منزل است .

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
خرداد

در رابطه با آرزوهاي كاري شما تغييرات زيادي صورت مي گيرد. اطلاعات زيادي در مورد يك همكار جديد به دست مي آوريد. به طور جدي جذب يك نفر مي شويد كه ارتباط كاري با او داريد، اما اگر متاهل هستيد بدانيد كه برايتان مشكل ساز مي شود. انتخاب كاملاً با شماست. اما يك خردادي نمي تواند مدت زيادي به يك موضوع خاص فكر كند و اين يك مشكل است.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
تیر

عطارد به برج اسد می رود.مسائل مالی اهمیت خاصی پیدا می کند.بنابراین اگر همسرتان اخیراً رفتار غیرعادی با شما داشته است می توانید علت اش را بفهمید.اگر در ابهام قرار گرفته اید عصبانی نشوید.به هر حال اگر دو فکرداشته باشید بهتر از یک فکر است.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مرداد

حتي اگر شما هميشه از رك بودن و اين كه مي دانيد دقيقاً راجع به چه چيزي صحبت مي كنيد، به خود مي باليديد، در روزهاي باقيمانده از آگوست، چندان راجع به آن مطمئن نخواهيد بود. اين بدين علت است كه عطارد در مسير بازگشتي خود، پيش مي رود و مجدداً به علامت شما يعني شير وارد خواهد شد. پس منتظر نابه ساماني ، در طي چند روز آينده باشيد. به علاوه تمام سعي خود را بكنيد تا اوضاع آرام باقي بمانند.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
شهریور

عطارد پس روی می کند و سپس دوباره به برج اسد برمی گردد.درچند روز آینده مراقب حرف زدن خود باشید شاید رازی را برملا کنید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مهر

مری کوری هنوز در مسیر بازگشت به سر میبرد و در این مسیرمجدداً وارد خانه شیر میشود.این امر بر روی روابط دوستی و زندگی اجتماعی شما تاثیر خواهد گذاشت پس هراز چند گاهی آماده اختلالاتی در این زمنیه باشید . میتوانید با گذاشتن قرارهای ملاقات از قبل و چک کردن نظر موافق همه در مورد ، تاریخ،زمان و مکان از بروز این اختلالات جلوگیری کیند. چرا که این اختلالات جزئی در طولانی مدت منجر به اذیت شما شده و تبدیل به مشکل بزرگ خواهند شد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آبان

با خودتان روراست باشید و به حرف های دیگران توجه نکنید و نگذارید باعث بی اعتمادی شما به خودتان شوند.باید تصمیم بگیرید که در یک رابطه موثر خواهد بود.این موضوع را به کمک یک نفر آدم با تجربه بررسی کنید.کسی که تاثیر بدی بر تصمیم شما نگذارد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آذر

امروز روش هر آنچه پيش آيد خوش آيد را در پيش گيريدو از هر موقعيتي طلا بسازيد. شايد امروز با مسايل مختلفي روبرو باشيد ونياز به نظم و سازماندهي داريد. اگر سازماندهي داشته باشيد، در مقابل همه چيز با آرامش بيشتري روبرو مي شويد و كارهايتان موثرتر خواهند بود.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
دی

مي توانم بگويم كه در انتظار يك سورپرايز باشيد اما حتماً واقع بين باشيد. اگر برنامه مسافرت و بليت هاي خود را به خوبي بررسي نكنيد شايد از قطار يا هواپيما جا بمانيد. بنابراين امروز براي مسافرتتان حسابي وقت بگذاريد و خيلي زودتر در محل موردنظر باشيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
بهمن

بهمنی عزیز شما نیاز شدیدی به آزادی شخصی در زندگی خود دارید یعنی با شخصی که سعی می کنید شما را اسیر کند با فعالیت های تان را محدود کند با مهربانی برخورد نمی کنید. بهترین روز برای کادو خریدن می باشد . اما اگر این کار را به خواسته خود انجام دهید خوشحال نخواهید شد اگر متوجه شوید که دیگران از شما متوقع هستند .

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اسفند

تشویق از بخش غیرمنتظره ای می آید و شما واقعاً شگفت زده و سرشار از لذت می شوید . تلاش های تیمی و فعالیت های باشگاهی در چند روز آینده مد نظر قرار می گیرد. و شما در بحبوبه عمل خواهید بود.

درمان بیماری های بواسیر ، هموروئید ترومبوزه ، شقاق ، کیست مویی ، آبسه و فیستول
پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
X