امروز دوشنبه ، 10-6-93 کارت شارژ شارژ مستقیم همراه اول RSS تماس با ما تبلیغات در سایت آگهی رایگان تالارگفتمان صفحه اصلی
زناشویی همسرداری سبک زندگی روانشناسی دین و احکام استخاره پزشکی و سلامت تغذیه و سلامت خانمها آقایان کودکانه خانه داری زیبایی و آرایش آموزش آشپزی داستانهای کوتاه مطالب اختصاصی
اخبار ایران و جهان اخبار ورزشی اخبار حوادث اخبار اجتماعی اخبار اقتصادی اخبار فرهنگی فرهنگ و هنر سینما سرگرمی انواع فال طالع بینی گوناگون تصویری جالب اس ام اس خنده دار
آخرین خبرها پربیننده های اخبار

وبگردی
سمبل ماه نام ماه فال دوشنبه دهم شهریور ماه سال 1393
فروردين شايد كمي شك و ترديد داشته باشيد. بسياري از سوالات بدون جواب پاسخ داده مي شود.
ارديبهشت جذب موسیقی رمانتیک و ادبیات می شوید . رفتارهای عجیبی دارید که اطرافیان متعجب می شوند . شاید هم دچار کم خوابی شوید.
خرداد در محل كار بسيار مفيد هستيد و به نظر مي رسد از يك نفر به نفع خودتان استفاده مي كنيد. شايد با يك نفر قرار داشته باشيد، اگر اين شخص جنس مخالف است، جذابيت او را زياد جديد نگيريد زيرا اين عشق واقعي نيست.
تير به نظر می رسد که هر چقدر بیشتر کار می کنید،پول کمتری به دست می آورید.اگر با دقت نگاه کنید می بینید که این طرز فکر اشتباه است زیرا یک نفر در کارش اشتباه کرده است و درآمده شما را کم کرده است و یا حقوق تان را کمتر داده است.متاسفانه این اشتباه به ضرر شما بوده است.
مرداد امروز روزي است كه شما نياز داريد با مردمي كه نسبت به شما احساس همدردي و همفكري دارند و به شما آرامش مي دهند وقت بگذرانيد. شما هيچ انرژي، براي مقابله با افرادي كه غير دوستانه يا موضع گيرانه عمل مي كنند، نداريد و ترجيح مي دهيد به جاي درگير شدن در دعواي خواسته هاي آنها، از آنها فاصله بگيريد. ممكن است برخي مردم از اين حالت بي خيالي شما، سوء استفاده كنند ولي شما به زودي آنها را خواهيد شناخت و نهايت تلاش خود را مي كنيد كه در دسترس آنها نباشيد.
شهريور معمولاً فردی تنبل نیستید اما ماه سپتامبر را به آرامی شروع می کنید.تنها کارهایی را که لازم است اکنون انجام شوند،به پایان برسانید.اگر به مقدار کافی پول دارید،چیزی بخرید که از آن لذت می برید.اما گران نباشد.
مهر امروز بسیار مهربان و همدرد دیگران شده اید و با تمام وجود تبدیل به گوشی شده اید که درد دل دیگرانی که احتیاج به توجه دارند را گوش می دهید. هم چنین امروز روزی است که میتوانید در آن استعدادهای خلاق و هنری خود را کشف کنید حتی اگر درمواردی عادی باشد امروز عصر، آن قدر هوس رفتن به سینما یا تاتئر می کنید که تقریباً ناممکن است که نروید.
آبان امروز در محل کارتان مورد توجه سایرین هستید.امروز از سلامتی خوبی برخودار هستید اما اگر نبودید فعالیت را بیشتر کنید و هر کاری انجام دهید تا انرژی تان را به دست آورید.
آذر هر آنچه امروز بگوئيد، يكنفر عصباني خواهد شد ولي بهشان اجازه ندهيد كه به شما اين احساس را بدهند كه شما در اشتباه هستيد فقط به اين دليل كه از آنها حمايت زباني نكرديد. شما بيش از آنچه فكر مي كنيد را مي توانيد با توسل به حقيقت و نه با پشت كردن به آن، آن هم فقط به دليل بدست آوردن صلح و آرامش. حل و فصل كنيد.
دي ‌امشب را با كسي كه دوستش داريد، بگذرانيد. زندگي با سرعت نور شروع به حركت مي كند. اگر مي خواهيد كه همسرتان در آينده با شما دعوا نكند سعي كنيد رفتار خوبي داشته باشيد.
بهمن امروز زمانی را صرف فکر کردن به وضعیت فعلی ارتباط های تان می کنید . شاید لازم باشد به شخصی اعتراض کنید با به آنها بفهمانید که آماده نیستید مسائل را آن طوری که پیش می روند بپذیرید . حتی شاید مجبور باشید از شخصی خداحافظی کنید . با وجود این اکنون زمانی است که روابط کاری با موفقیت پی می روند . به خصوص اگر از هر دو طرف رابطه تلاش کنند .
اسفند شما اگر تعهدات زیادی گردن بگیرید خودتان را در وضعیت خوبی خواهید دید. کارهای روزانه تان را اولویت دهید و بگذارید که بقیه روی صندلی انتظار بمانند . بدترین روش این است که کار را نیمه کاره انجام دهید تا این که یکی دو تا کامل .
  ایستگاه سلامت نیک صالحی
سرگرمی
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
عکس های دیدنی
جدیدترین خبرهای امروز
Copyright (c) 2003-2014 Niksalehi.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق متعلق به سایت نیک صالحی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .
esam