فال روزانه چهارشنبه پانزدهم مهر ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال روزانه خود را مشاهده کنید. همچنین با کلیک کردن بر منوی زیر قادر به مشاهده ی فال روزانه فردا و فال روزانه پس فردا ی خود خواهید بود ، شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما چهارشنبه پانزدهم مهر ماه سال 1394
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
فروردین

دوستان و آشنايان كمي بي حوصله و عصباني هستند، اگر از آن ها درخواستي داريد بهتر است 24 ساعت صبر كنيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اردیبهشت

امروز کمی زورگو و عجول هستید.شما باید رفتارتان را کنترل کنید.اگر موضوعی به طور کامل اشتباه شده است همین الان آن را درست کنید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
خرداد

گاهي اوقات آسان گيري باعث مي شود تا مسائل راحت تر حل شوند اما امروز اين اتفاق نمي افتد. اگر از قصد و نيت دوستان و همكاران مطمئن نباشيد، حتماً شرايط مالي با اختلاف رو به رو مي شوند.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
تیر

احساس بدی دارید اما به این طریق به آن نگاه کنید . یک دوست واقعی از شما سوالی نمی کند که دروغ بشنود. و تحت هیچ شرایطی نمی خواهید کسی متوجه دروغ شما شود. بنابراین به این دوست بفهمانید که از سئوال پرسیدن و کنجکاوی او خوش تان نمی آید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مرداد

مجموع تاثيرات سيارات امروز از شما فردي بسيار جدي مي سازد. هر نوع نگراني و مشكلي كه در پس ذهن شما وجود دارد، امروز خود را نشان مي دهد و بخش اعظم فكر شما را به خود اختصاص مي دهند. به جاي اين كه خود را ناراحت كنيد، به خود يادآوري كنيد كه شما از مطالبي كه به سادگي گذرا بوده اند، يك تراژدي بزرگ ساخته ايد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
شهریور

امروز جدی هستید مخصوصاً در مورد برنامه های آینده.از آنجایی که نمی خواهید کاری را اشتباه انجام دهید و یا تصمیم غلطی بگیرید پیش از آنکه به آن اقدام کنید در موردش مشورت می کنید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مهر

امروز یکی دیگر از آن روزهایی است که شما مورد لطف شخصی قرار می گیرید که نفوذ و قدرت زیادی دارد.او خیلی دقیق این پیام را به شما مخابره می کند.او از آن دسته افرادی است که امر می کند و شما باید اطاعت کنید.به خصوص اگر شما در زندگی تان به نوعی به این شخص وابسته باشید.شما که نمی خواهید خانه و محل کار خود را از دست بدهید،می خواهید؟

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آبان

هر چه قدر تلاش می کنید که یک نفر را راضی کنید فایده ای ندارد شما نیز نمی توانید علت این خشکی و سرسختی ها آن ها را بدانید و از غیرقابل انعطاف بودن آن ها متعجب هستید.تا زمانی که خودشان تصمیم نگیرند که عوض شوند ناراحتی شما بی فایده است.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آذر

اخيراً به شما پيشنهاد شد كه در مصرف پول خود را كنترل كنيد و امروز هم همين موضوع در مورد شما صدق مي كند. ممكن است در مورد مقدار پول در حساب بانكي تان خود را گول بزنيد و فكر كنيد پول زيادي ذخيره داريد و براساس آن تصميم بگيريد. يك نفس عميق بكشيد و دريابيد موقعيت مالي شما دقيقاً چگونه است چون هر چه بيشتر روي خود را برگردانيد و موقعيت مالي خود را ناديده بگيريد مشكل بدتر مي شود.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
دی

متاسفانه، يك نفر از اعضاي خانواده، به شدت از شما ناراحت است. آيا قول داده بوديد كه زود به خانه بياييد اما آن قدر سرگرم كار كردن شديد كه به كلي از ياد برده ايد؟ خوب، اين كاملاً به خودتان بستگي دارد. اگر فكر مي كنيد كه مسائل احساسي مانع از پيشرفتتان مي شوند، يكي از اين موقعيت ها را حذف كنيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
بهمن

امروز لازم است که کاری را با انرژی و یا علاقه انجام دهید و باید از انرژی تان به خوبی استفاده کنید زیرا اگر برای وقتتان برنامه ریزی کنید همه کارهایی را که خیلی دوست دارید انجام خواهند شد. اگر شانس داشته باشید فکری را که در ذهنتان دارید بیشتر لذت بخش است تا خسته کننده اما حتی اگر مجبور باشید با کاری روبرو شوید که به صبر زیاد نیاز داشته باشد طرز فکر مثبت شما آن کار را برایتان لذت بخش تر خواهد کرد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اسفند

اگر یک عنصر خونسردی در در یک دوست مونث مشاهده کردید آن را خیلی شخصی برداشت نکنید- بعضی مواقع ما همه در حالت بدخلقی قرار می گیریم و تمایل داریم آن را سر کسی که دم دست داریم خالی کنیم.برای مدتی صبر کن . شما در کتاب خویش خواهید برگشت .

بنوشیدو لاغر شوید
ایستگاه سلامت نیک صالحی
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
X
X