فال روزانه دوشنبه نهم آذر ماه

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال روزانه خود را مشاهده کنید. همچنین با کلیک کردن بر منوی زیر قادر به مشاهده ی فال روزانه فردا و فال روزانه پس فردا ی خود خواهید بود ، شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما فال روزانه دوشنبه نهم آذر ماه سال 1394
فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
فروردین

اگر در قسمتي از زندگي مشكل داريد نبايد فكر كنيد تمام زندگي همين طور است. اكنون بهترين زمان براي مرور و سازماندهي مجدد كارهاست.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اردیبهشت

امکان دارد بین شما و یکی از همکاران اختلافی ایجاد شود. اجاز ندهید این مشکل بر شما اثر بگذارد. به خاطر داشته باشید که گاهی اوقات حرف های دیگران را به دل می گیرید و امروز یکی از آن روزهاست. در حالی که آنها فراموش کرده اند که چه چیزی گفته اند و شما ناراحت و پریشان هستید.بهتر است توجه خود را به مسائل دیگر معطوف کنید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
خرداد

شايد احساس كسالت كنيد زيرا ديشب زياده روي كرده ايد. اگر اين طور است، سعي كنيد امروز بيشتر استراحت كنيد. اگر ديگران با عجله كارهايشان را انجام مي دهند، شما نگران نباشيد. تنها يك جا بنشينيد و براي آينده برنامه ريزي كنيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
تیر

عطارد مجدداً پس روی میکند و با این کار پرده ای ازابهام بر نقشه های شما می کشد. اما تسلیم نشوید و سعی خودتان را بکنید . اگر سعی کنید منصف باشید و هر قراردادی را امضا نکنید همه چیز به خوبی پیش می رود.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مرداد

امروز عطارد وارد مدار برگشتي مي شود و باعث ايجاد وقفه هايي در زندگي اجتماعي شما مي شود. تمام قرار و مدارهايي كه داريد مجدداً چك كنيد وگرنه ممكن است متوجه شويد كه تاريخ ملاقات را اشتباه يادداشت كرده ايد و زماني مطل شخصي شده ايد كه ديگر بر نمي گردد. هم چنين اگر خيلي مراقب نباشيد ممكن است با اشخاصي كه دوست داريد درگير شويد، پس تمام سعي خود را بكنيد كه تا حد ممكن رك و راست باشيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
شهریور

عطارد پس روی می کند.بنابراین قرارها کمی به هم می خورد.انتظار نداشته باشید همه هر کاری را که شما می خواهید،انجام دهند.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
مهر

مرکوری امروز وارد مدار بازگشتی خواهد شد که خبر بدی برای همه روابط شما در بر دارد.سعی نکنید از روی شانس راجع به اوراق کاری و مداری مهم عمل کنید و مراقب باشید بسته های پستی را گم نکنید.هم چنین زمانی که راجع به خود توضیحی را می دهید باید بسیار مراقب باشید و چیزی را جا نیاندازید تا دیگران با قوه تصور خود آن را بسازند و گرنه ممکن است مطالبی مسخره و نه چندان جالب را به آن اضافه کنید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آبان

عطارد پس روی می کند.بنابراین اگر فکر می کنید در راهی حتماً موفق هستید با مشکل روبرو می شوید اما همیشه راهی برای فرار از مشکلات وجود دارد و شما می توانید این راه ها را کشف کنید.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
آذر

امروز مركوري دوباره حركت پس گرد دارد پس انتظار داشته باشيد كه در 3 هفته آينده براي هر قدمي كه به جلو مي گذاريد يك قدم به عقب برگرديد. حداقل به شما از قبل هشدار داده شده بود و اين انشاءالله يك روش فيلسوفانه تري را در زندگي به شما مي دهد. البته ما در گرفتارترين زمان سال هستيم پس بدون شك شما در مورد قدرت تان براي آرام و خونسرد ماندن امتحان خواهيد شد. شما مثل همه چيزهاي ديگر در زندگي موفقيت ها و شكست هائي خواهيد داشت.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
دی

امروز عطارد پس روي مي كند. اين قسمت از چارت شما به فعاليت هاي پشت صحنه مربوط مي شود. شخصي تصميم دارد كارها را برايتان خراب كند، بنابراين گاهي اوقات كنترل اوضاع مشكل مي شود. به نداي درونتان اعتماد كنيد و سعي كنيد همه كارها را با صداقت و آشكارا انجام دهيد.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
بهمن

امروز عطارد حرکت قهقرایی دارد و این موضوع می تواند باعث ایجاد اضطراب شود و همچنین می توانید بدترین اتفاقات را تصورکنید. می توانید در هفته های آینده انتظار تاخیر در انجام کارها و سردرگمی را داشته باشید.اما امروز اجازه ندهید که این مسائل شما را مضطرب کنند. سعی کنید اوقاتی را به استراحت اختصاص دهید تا تنشهای شما درمان شود.

فال امروز ، فال روز ، فال روزانه
اسفند

آشفتگی در کار و یا حتی آشفتگی سر راهی که برای عطارد برای بازگشت به قهقرا مقرر شده است. فقط تمرین را به یاد بیاورید.ترتیبات را باز بینی کنید- مدارک مهم اداری را امضاء نکنید.روی جاده ها مواظب باشید . در این صورت شما خوب خواهید بود.

عضویت در تلگرام نیک صالحی
ایستگاه سلامت نیک صالحی
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
X