سمبل ماه نام ماه فال شنبه سیزدهم  تیرماه سال 1394
فروردين مشكلات قديمي دوباره ظاهر شده اند و واقعاً خسته شده ايد. فكرتان مملو از ايده هاي خوبي است كه شما را پولدار تر مي كند. نبايد انتظار داشته باشيد همه شما را حمايت كنند.
ارديبهشت از شرکت در مذاکرات ملاقات ها و صحبت ها یا امضای قراردادها سود می برید.ایده های شما بکر و تازه و الهام شده هستند و اگر از این خصوصیت استفاده کنید در واقع باعث موفقیت خودتان می شوید.
خرداد امروز تنها به دنبال مسائل ” متفاوت و عجيب“ هستيد و به حرف هاي ديگران هم اهميت نمي دهيد. فرصتي داريد تا تمام دعوت هاي غير منتظره يا فرصت هاي عشقي را بپذيريد. سعي كنيد حقايق را بپذيريد هر چه قدر هم برايتان مشكل باشد. فوق العاده جذاب هستيد بنابراين از اين روز به خصوص خوب استفاده كنيد. مسائل مالي نيز در اوج خود هستند.
تير هوای تازه در خانه وجود دارد و اکنون تابستان است.بیرون رفتن از خانه فکر بسیار عالی می باشد.از آن جا که رویا پرداز خیلی خوبی هستید.مطمئن اید که می توانید بدون مشکل کارها را بسیار عالی انجام دهید.
مرداد امروز كسي آماده است كه شما را زير بال و پر خود گرفته و از شما مراقبت كند و شما از اين موضوع خوشحاليد. در حال حاضر او شما را تحت حمايت خود دارد و خيرخواه واقعي شماست. هم چنين يكي از آن روزهائيست كه نمي توانيد جلوي پول خرج كردنتان را بگيريد. اگر اين انگيزه آن قدر قوي بود كه نتوانستيد با آن مقابله كنيد، ممكن است بخواهيد براي مدت زماني، خريد خود را به صورت مخفي از بقيه نگه داريد.
شهريور امروز زمانی را برای فکر کردن به نقشه های آینده قرار دهید.خوش بین و با اعتماد به نفس هستید.دوستان نیز شما را تشویق می کنند و فرصتی به دست می آورید که قبلاً آن را از دست داده بودید.از اتفاقاتی که در حال حاضر می افتد خوشحال می شوید.
مهر امروز مری کوری وارد علامت آتشین شیر شده که حاکم بر روابط دوستی ،مطالب روحی و آرزوهای شما برای آینده است.این ترقی بزرگی برای زندگی اجتماعی شما می باشد و شما از پیوستن با گونه های متفاوت افراد،لذت خواهید برد.اگر متولد خرداد یا شهریوری رامی شناسید،آنها در این زمان نقش زیادتری در زندگی شما بازی می کنند وشما را کاملاً مشغول نگه می دارند.
آبان امروز تمایل دارید در کنار خانواده و دوستان و نزدیکان باشید زیرا بیشترین زمان ماه جولای را صرف مسائل کاری خواهید کرد بنابراین نمی توانید آن قدر که دوست دارید با افراد مورد علاقه تان باشید.
آذر امروز مركوري خانه خود را عوض مي كند و بدرون خانه آتشين مرداد كه خانه نقشه هاي طولاني مدت و يادگيري آموزشهاي عالي است. عجيب نيست كه اين خيلي بگوشتان خوش آيند است. به شما اين فرصت داده شده كه بزرگ فكر كنيد و بدنبال يك روياي خود در زندگي برويد و اين مفهوم واقعي زندگي است براي شما.
دي شايد تمايل داريد كه پول هايتان را كمي خرج كنيد اما حتماًً مطمئن شويد كه پول خودتان باشد. اگر در پولي با يكي از دوستان شريك هستيد، پولش را مي خواهد. مي توانيد براي خرج كردن آن پول شريكي، دوستان را هم با خودتان ببريد.
بهمن عطارد به مرداد می رود امروز شما را تحت تاثیر قرار می دهد و به نظر می رسد که این موضوع در زندگی عشقی شما تاثیر خوبی داشته باشد. در حقیقت به نظر می رسد که رابطه ای بین شما و دیگران برقرار می شود که همدیگر را به خوبی درک می کنید. اگر اخیراً‌ با همسرتان مشکل داشته اید با تشکر از ارتباط صادقانه و روراست فی مابین همه چیز جبران می شود و همدیگر را می بوسید .
اسفند شما ممکن است بعد از آشفتگی دیروز خودتان را ملامت کنید اما نمی توانید روز را در خانه مخفی شوید. بهترین شرط بندی شما قرار است از پذیرش خطا سربار زند (‌خطار را قبول نکند ) هر چند که این شیوه شما نیست . شما وقتی عصبانی می شوید خیلی جذاب و ملیح به نظر می رسید پس این را به عنوان زینت تان استفاده کنید.
ایستگاه سلامت نیک صالحی
سرگرمی
جدیدترین خبرهای امروز
تازه های نیک صالحی در یک نگاه
عکس های دیدنی
جدیدترین خبرهای امروز
شانست رو امتحان کن
رهایی از بیماری های نشیمنگاهی
تغیرر سایز اندام ها
لباس های شب و مجلسی
بهترین هدیه یرای فرزند دلبند شما
تور لحظه اخری انتالیا
جراحی زیبایی
رژیم لاغری آنلاین
بهترین جایگزین تاتو
Copyright (c) 2003-2015 Niksalehi.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق متعلق به سایت نیک صالحی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .