کنترل عیب های گرامری به کمک نرم افزار

کنترل عیب های گرامری به کمک نرم افزار

سرمایه , شاید شما نیز در دسته کاربرانی باشید که با توجه به نیازهای مختلف خود در اینترنت نیازمند گفت وگو با افراد خارجی باشید و این کار را به وسیله نرم افزارهای مختلف گفت وگو انجام می دهید یا ممکن است شما تایپ متون انگلیسی را به صورت گسترده انجام دهید یا این کار […]

سرمایه , شاید شما نیز در دسته کاربرانی باشید که با توجه به نیازهای مختلف خود در اینترنت نیازمند گفت وگو با افراد خارجی باشید و این کار را به وسیله نرم افزارهای مختلف گفت وگو انجام می دهید یا ممکن است شما تایپ متون انگلیسی را به صورت گسترده انجام دهید یا این کار را به صورت غیرحرفه ای و برای رفع نیازهای شخصی خود به انجام رسانید. به هر حال لازمه انجام چنین عملی دانش زبان انگلیسی است زیرا اکثر کاربران خارجی از این زبان برای گفت وگوهای خود استفاده می کنند یا خوانندگان متون شما تسلط کامل بر زبان انگلیسی دارند. کاربران فارسی زبان امروزه با زبان انگلیسی آشنایی داشته و اکثریت آنان نیز بر آن تسلط کاملی دارند اما حتی افراد حرفه ای نیز گاهی دچار اشتباه سهوی می شوند و در هنگام نوشتار با مشکلات فراوان املایی روبه رو هستند. صحبت به زبان دوم همیشه راحت تر از نوشتن آن است و دلیل بروز چنین مشکلاتی همین موضوع است و بیشتر کاربران برای رفع این مشکل خود از دیکشنری های موجود کامپیوتری بهره می گیرند. بدین شکل که با استفاده از نرم افزار ترجمه و مقایسه کلمه مورد نظر با کلمه نوشته شده توسط خود سعی در خطایابی جملات خود دارند که این کار بسیار زمان بر است که برای رفع این مشکل نرم افزارهایی تعبیه شده است که در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید به راحتی مشکلات املایی خود را در هنگام گفت وگوها یا تایپ متون کشف و برطرف کنید. GrammarCheck Anywhere نام نرم افزاری است که شما به کمک آن می توانید کلماتی که به صورت اشتباه در گفت وگوها و متن های تایپ شده خود در اختیار دیگران قرار می دهید را اصلاح کنید. این نرم افزار برای برنامه های گفت وگوی اینترنتی و بسیاری دیگر از نرم افزارها و محیط های نگارش متنی از جمله Windows Vista & XP ، Email ،ت Outlook Express & Outlook ،MSN Explorer Hotmail، AOL،Windows Mail،YahoMail، Incredimail،Eudora، Notepad،WordPad،Word ، Excel ،PowerPoint، Internet Explorer، Publisher ،Instant Messengers ،MS Access ، Skype،Web و دیگر نرم افزارهای ویندوزی طراحی شده است. این برنامه با کنترل کلمات نوشتاری شما در هنگام بروز اشتباه املایی آن را به شما گزارش می دهد و املای صحیح آن را برای شما به نمایش در می آورد و کاربر با یک کلیک می تواند کلمه درست نوشته شده را با کلمه اشتباه تعویض کند. این نرم افزار محصولی از شرکت Holbrook است.
از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره داشت:
– قابلیت کنترل کامل کلمات انگلیسی و رفع مشکلات املایی
– نمایش کلمه صحیح جایگزین در یک منوی فوری و جایگزینی آن با کلمه اشتباه تنها با یک کلیک
– قابلیت غیرفعال کردن نرم افزار در مواقع غیر لزوم
– پشتیبانی از نرم افزارهای مشهور گفت وگو مانند Yahoo Messenger،Skype .Miranda IM به هرحال اگر شما مایل به داشتن این نرم افزار قوی هستید و به نوعی می خواهید با امکانات و اطلاعات بیشتر در خصوص آن آشنا شوید کافی است سری به سایت www.p30world.com بزنید.

سکانس تکان‌دهنده سریال پایتخت ۵ + فیلم
حاشیه های بازیگر زن سینمای ایران فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
سامسونگدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
بازیهای رایانه ای موثر در …
بازیهای رایانه ای موثر در …
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
سامسونگدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام