چند نکته کوتاه و خواندنی

چند نکته کوتاه و خواندنی

سرمایه ,شاید بسیاری از دوستان به بازار گوشی های تلفن همراه دل خوش نباشند و امید چندانی بدان نداشته باشند اما همراهی با تغییرات اعمال شده در گوشی ها خبرهای جالبی در بطن خود دارد. به عنوان مثال از تکنولوژی های کارآمدی در گوشی های جدید استفاده می شود که در وهله اول چندان جالب […]

سرمایه ,شاید بسیاری از دوستان به بازار گوشی های تلفن همراه دل خوش نباشند و امید چندانی بدان نداشته باشند اما همراهی با تغییرات اعمال شده در گوشی ها خبرهای جالبی در بطن خود دارد. به عنوان مثال از تکنولوژی های کارآمدی در گوشی های جدید استفاده می شود که در وهله اول چندان جالب نشان نمی دهند اما اگر شما چند صباحی را با آن امکان سر کنید، بدون شک از عشاق سینه چاکش خواهید شد. تعداد تکنولوژی های که چند وقتی است در مدل های مختلف مورد استفاده قرار گرفته بسیار زیاد است. این موضوع را از این منظر مطرح کردم تا در انتخاب دستگاه های خود دقت نظر بیشتری روا دارید. به عنوان مثال بسیاری از گوشی هایی که دوربین درست و درمون دارند از تکنولوژی PictBridge پشتیبانی می کنند. به کمک این تکنولوژی می توانید گوشی تلفن همراه خود را از طریق کابل USB به چاپگر متصل کرده و عکس های دلخواه خود را بدون واسطه کامپیوتر چاپ کنید. به عنوان مثالی دیگر می توان از کنترل موسیقی برخی مدل ها با تکان دادن گوشی در دست یاد کرد که برای طرفداران موسیقی گزینه جالبی خواهد بود. امکان استفاده از دو سیم کارت نیز در برخی مدل های جدید فراهم شده است. اگر خوب دقت کنید امکانات بی شماری را مشاهده خواهید کرد که پیش از این مورد توجه شما قرار نگرفته بودند. حراج نمایشگرهای LCD باور کنید آدم وقتی قیمت نمایشگرهای جدید ۱۷ و ۱۹ اینچی LCD را با این امکانات و قابلیت ها که می بیند حتی اگر کامپیوتر هم در منزل نداشته باشد هوس می کند دار و ندار خود را بفروشد و یکی از مدل های فاخر را ابتیاع کرده و در طاقچه منزل قرار دهد. اگر پیش از این با قدری احتیاط درباره خرید مدل های CRT صحبت می کردیم اکنون به ضرس قاطع می توان گفت که خرید نمایشگرهای درد وبلاگرفته CRT با عقلانیت کنونی بشر در تضاد فلسفی است. وقتی می توان با ۱۲۰ هزار تومان یک مدل ۱۵ اینچی یا با ۱۴۰ هزار تومان یک مدل ۱۷ اینچی یا با ۱۶۰ هزار تومان یک مدل ۱۹ اینچی را تهیه کرد چرا باید دست به دامان مدل های لگن الشکل قدیمی شد. با چشمان خود مهربان باشید و از قابلیت های نمایشگرهای LCD لذت ببرید. قیمت محصولات AOC، LG، Samsung و برخی از مدل های BenQ برای خرید فوق العاده است.
دیگر اینکه
در رابطه با تلویزیون های LCD هم هفته آینده صحبت و گزینه های مناسب برای خرید را معرفی خواهم کرد. فقط بدین نکته اشاره ای کوتاه داشته باشم که افرادی که تمام عمر خود را پای نمایشگر کامپیوتر صرف می کنند شاید لازم نباشد تلویزیون مستقل خریداری کنند. ایشان می توانند یکی از نمایشگرهای ۲۲ اینچی LCD را ابتیاع کنند که در خود تونر تصویری داشته و احتیاجات آدمیزاد را مرتفع خواهد ساخت. کاربران دیگر که به این قابلیت علاقه پیدا کرده اند می توانند یکی از این کارت های DVB را خریداری کرده و از کانال های تلویزیونی استفاده کنند و الکی پول برای دستگاه مستقل تلویزیون نپردازند. امکان ضبط برنامه های تصویری، یکی از قابلیت های کارت های DVB است.

سکانس تکان‌دهنده سریال پایتخت ۵ + فیلم
حاشیه های بازیگر زن سینمای ایران فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
سامسونگآیسان پروزازدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
بازیهای رایانه ای موثر در …
بازیهای رایانه ای موثر در …
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
سامسونگآیسان پروزازدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام