ورود مادربردهای جدید اسوس

ورود مادربردهای جدید اسوس

اسوس، سبکی نوین از طراحی مادربرد موسوم به Dsigen Xtreme را درسری جدید مادربردهای خود معرفی کرد. به گزارش خبرنگار فناوری فارس به نقل از شرکت اسوس، این سری از مادربردهای اسوس با طراحی Xtreme قادرند تا ضمن افزایش قابلیتهای سیستم کامپیوترهای خانگی، پردازش ومدیریت عملیات کامپیوتری را نیزبه میزان قابل توجهی ارتقاء بخشند. در […]

اسوس، سبکی نوین از طراحی مادربرد موسوم به Dsigen Xtreme را درسری جدید مادربردهای خود معرفی کرد. به گزارش خبرنگار فناوری فارس به نقل از شرکت اسوس، این سری از مادربردهای اسوس با طراحی Xtreme قادرند تا ضمن افزایش قابلیتهای سیستم کامپیوترهای خانگی، پردازش ومدیریت عملیات کامپیوتری را نیزبه میزان قابل توجهی ارتقاء بخشند.
در طراحی جدید Xtreme برسه اصل کارایی، اطمینان پذیری و همینطور امنیت انجام عملیات کامپیوتری تاکید ویژه ای شده است.
یکی از ویژگی های طراحی Xtreme بکارگیری امکان Stack Cool3 به منظورافزایش طول عمر قطعات مادربرد است و این ویژگی در واقع سیستم بهینه شده خنک کننده مسی است که برای نخستین بار در مادربردهای ASUS P5E64 WS به کارگرفته شد.
بر این اساس آغازگر این ابتکار و نوآوری درتکنولوژی های مربوط به خنک سازی نیزاسوس بوده است که معیارهای طراحی مادربرد را تغییر داد.
همچنین درزمینه افزایش کارایی، سری مادربردهای یاد شده از امکان Xtreme Phase سود می‌برند که می‌تواند پایدارترین سیستم تولید و انتقال توان(Power) مصرفی را فراهم آورد.
درهمین زمینه امکان دیگری موسوم به Turbo V به کاربران اجازه می دهد تا سرعت انجام پردازش های کامپیوتری را به صورت دینامیکی و البته آنی و لحظه‌ای ارتقاء ببخشند.
هردوی این ویژگی‌ها درواقع ابزاری هستند برای علاقمندان دنیای سخت افزار و به خصوص مادربرد تا بتوانند نهایت کارایی توان مصرفی را به بهینه ترین شکل و تحت هرمیزان بارگذاری تجربه کنند، این امر درنهایت موجب بهبود انجام پردازش های کامپیوتری تا میزان ۵۱ درصد می شود.
گفتنی است در طراحی Xterme مادربردهای اسوس ،انواع مختلف استانداردهای امنیتی به کارگرفته شده است، از جمله این استانداردها می‌توان به آزمایش مربوط به تداخل امواج الکترومغناطیس (EMI) و همچنین میزان پایین تخلیه الکتریکی الکترواستاتیکی (ESD) وهمینطور یک حفاظ ورودی/خروجی موسوم به Q-Shield اشاره کرد.
لازم به ذکر است اسوس تا کنون زمان قطعی عرضه این سری از مادربردها را اعلام نکرده است اما خبرهای حاصله حاکی از آن است سری Dsigen Xtreme تا پیش از آغاز سال جدید میلادی عرضه خواهد شد.

دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
چرا نیوشا ضیغمی خارج از ایران فرزندش را به دنیا می آورد + فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
سامسونگآیسان پروزازقصر شیریندکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز
عضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
بازیهای رایانه ای موثر در …
بازیهای رایانه ای موثر در …
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
سامسونگآیسان پروزازقصر شیریندکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
x