هشدار: مراقب تله هکرها برای آفیس باشید

هشدار: مراقب تله هکرها برای آفیس باشید

همشهری آنلاین , کاربران نرم‌افزار مایکروسافت آفیس در معرض حملات هکرها از طریق وب‌ هستند.روز گذشته شرکت مایکروسافت همزمان با انتشار بسته به‌روزرسانی جدیدی برای آفیس اعلام کرد که هنوز کاربران نسخه XP، ۲۰۰۳ و ۲۰۰۷ این نرم‌افزار در معرض حملات هکرها از طریق وب هستند. هکرها با ایجاد تله برای کاربران آفیس در وب‌سایت‌های […]

همشهری آنلاین , کاربران نرم‌افزار مایکروسافت آفیس در معرض حملات هکرها از طریق وب‌ هستند.روز گذشته شرکت مایکروسافت همزمان با انتشار بسته به‌روزرسانی جدیدی برای آفیس اعلام کرد که هنوز کاربران نسخه XP، ۲۰۰۳ و ۲۰۰۷ این نرم‌افزار در معرض حملات هکرها از طریق وب هستند.
هکرها با ایجاد تله برای کاربران آفیس در وب‌سایت‌های مختلف، از حفره‌های امنیتی این نرم‌افزار برای نفوذ به کامپیوتر آن‌ها و به خدمت درآوردن آن برای انجام حملات کامپیوتری استفاده می‌کنند.
کاربران می‌توانند با ورود به بولتن امنیتی مایکروسافت از ابزار “Fix it” برای حل این مشکل اقدام کنند.
هم‌اکنون نرم‌افزارهای شرکت مایکروسافت و ویندوز- پایه به دلیل بالا بودن تعداد کابرانشان بیشتر از هر نرم‌افزار دیگری مورد حمله هکرها و مجرمان سایبر قرار می‌گیرد.

همچنین بخوانید :  LMS چیست؟
بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x