نرم‌افزار مخرب جدید با موضوع آنفولانزای خوکی

نرم‌افزار مخرب جدید با موضوع آنفولانزای خوکی

کارشناسان امنیتی هشدار دادند نرم‌افزار مخرب جدیدی با بهره‌برداری از هراس مردم از آنفولانزای خوکی در اینترنت منتشر شده است. به گزارش سرویس فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بر اساس گزارش شرکت امنیتی F-Secure، تروژانی که دارای قابلیت بک دور و کی لاگر است به شکل سند ورد در ایمیلی که ظاهرا دربردارنده اطلاعاتی […]

کارشناسان امنیتی هشدار دادند نرم‌افزار مخرب جدیدی با بهره‌برداری از هراس مردم از آنفولانزای خوکی در اینترنت منتشر شده است. به گزارش سرویس فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بر اساس گزارش شرکت امنیتی F-Secure، تروژانی که دارای قابلیت بک دور و کی لاگر است به شکل سند ورد در ایمیلی که ظاهرا دربردارنده اطلاعاتی از سوی مرکز کنترل بیماری آمریکا است، منتشر شده است. فایل آلوده کننده در این ایمیل با نام Novel H1N1 Flu Situation Update.exe به شکل آیکونی است که آن را شبیه یک فایل سند ورد کرده و به کاربرانی که به دام افتاده و آن را باز می‌کنند، یک سند نمایش می‌دهد؛ این تروژان از سوی F-Secure به عنوان Agent-AVZQ طبقه‌بندی شده است.

پس از شناسایی فایل PDF حاوی نرم‌افزار مخرب که به شکل پرسشنامه‌ای درباره بیماری واگیردار آنفولانزای خوکی بود، این نخستین هشدار امنیتی مربوط به آنفولانزای خوکی در هفته‌های اخیر به شمار نمی‌رود.

همچنین بخوانید :  جلوگيري از فروش نرم افزار ورد

این اپیدمی همچنین مورد بهره‌برداری هرزنامه‌پراکنانی قرار گرفته که همواره از موضوعات و حوادث مورد توجه عموم برای فریب کاربران اینترنت و کشاندن آن‌ها به وب سایت‌های کلاهبرداری یا فروش محصولات استفاده می‌کنند.

انتهای پیام

دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x