نخستین نمایشگر دو طرفه

نخستین نمایشگر دو طرفه

یک شرکت کره‌ای از تولید نمایشگر “ال‌سی‌دی” جدیدی خبر می‌دهد که دارای قابلیت نمایش همزمان دو تصویر مختلف در دو سوی مختلف خود است. به گزارش بخش خبر شبکه فناوری اطلاعات ایران، این نمایشگر که توسط شرکت “سامسونگ” تولید شده دارای ابعاد ‪ ۲/۲‬اینچ و کیفیت تصویر ‪ ۲۴۰‬در ‪۳۲۰‬ پیکسل، ویژه استفاده در تلفنهای […]

یک شرکت کره‌ای از تولید نمایشگر “ال‌سی‌دی” جدیدی خبر می‌دهد که دارای قابلیت نمایش همزمان دو تصویر مختلف در دو سوی مختلف خود است. به گزارش بخش خبر شبکه فناوری اطلاعات ایران، این نمایشگر که توسط شرکت “سامسونگ” تولید شده دارای ابعاد ‪ ۲/۲‬اینچ و کیفیت تصویر ‪ ۲۴۰‬در ‪۳۲۰‬ پیکسل، ویژه استفاده در تلفنهای همراه است.
شرکت “سامسونگ” اعلام کرده‌است این نمایشگر “ال‌سی‌دی” دو طرفه امکان تولید موبایلهایی حتی نازکتر و ظریفتر از ناکترین موبایلهای فعلی موجود در بازار را ممکن خواهد کرد زیرا بسیاری مدلهای جدید گوشی‌های موبایل دارای یک نمایشگر در بیرون و روی در و یک نمایشگر دیگر در داخل گوشی هستند اما با استفاده از نمایشگر دو طرفه “سامسونگ” می‌توان از یک “ال‌سی‌دی” برای نمایش تصاویر هم در بیرون و هم درون گوشی‌های موبایل استفاده کرد.
استفاده از تنها یک نمایشگر برای نمایش تصاویر در بیرون و نیز درون گوشی‌های موبایل به سازندگان تلفنهای همراه اجازه می‌دهد با حذف نمایشگر داخلی، از فضای خالی ایجاد شده در موبایلها برای گنجاندن قابلیتهای جدیدتر و بهتر استفاده کنند.
به گفته “آوی گرینگارت” کارشناس شرکت تحقیقات بازار “کارنت آنالیز”، حتی برخورداری از یک میلیمتر فضای بیشتر در موبایلهای پیشرفته امروزی برای سازندگان موبایل ارزش زیادی دارد و به طور مثال به آنها اجازه می‌دهد از باتری‌های ضخیم‌تر و پر عمرتری در گوشی‌های تولیدی خود استفاده کنند و یا تراشه‌های متنوع‌تری را در آنها جای دهند.
شرکت “سامسونگ” هنوز اعلام نکرده است در کدامیک از مدلهای جدید گوشی‌های خود از این نمایشگر دو طرفه استفاده خواهد کرد.

همچنین بخوانید :  حراجي آنلاين eBay به فروشندگان جايزه مي‌دهد
بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x