منفورترین شرکت‌های فناوری دنیا

منفورترین شرکت‌های فناوری دنیا

به‌تازگی لیست منفور‌ترین شرکت‌های فناوری دنیا از منظر کاربران و مشترکان منتشر شده که در این لیست نام شرکت‌های صاحب نامی همچون مایکروسافت نیز به چشم می‌خورد. به گزارش بخش خبر شبکه فن آورری اطلاعات ایران ،از پی‌سی‌ورلد، گروه تحقیقاتی شرکت رسانه‌ای پی‌سی‌ورلد به تازگی با انجام یک بررسی جامع نام ده شرکت منفور در […]

به‌تازگی لیست منفور‌ترین شرکت‌های فناوری دنیا از منظر کاربران و مشترکان منتشر شده که در این لیست نام شرکت‌های صاحب نامی همچون مایکروسافت نیز به چشم می‌خورد.
به گزارش بخش خبر شبکه فن آورری اطلاعات ایران ،از پی‌سی‌ورلد، گروه تحقیقاتی شرکت رسانه‌ای پی‌سی‌ورلد به تازگی با انجام یک بررسی جامع نام ده شرکت منفور در حوزه فناوری را منتشر کرد و در این خصوص اظهار داشت که این شرکت‌ها به واسطه خدمات و فناوری‌های خود، از نگاه کاربران به عنوان بدترین شرکت‌های فناوری معرفی شده‌اند.
البته به طور کلی، این شرکت‌ها را نمی‌توان کاملا بد دانست و باید به برخی خدمات و فناوری‌های محبوب آن‌ها نیز اشاره کرد. اما در کل، برآیند فعالیت‌های این شرکت‌ها از نگاه کاربران چندان رضایت‌بخش نبوده است. در زیر لیست منفورترین شرکت‌های فناوری دنیا آورده شده است:
۱- شرکت Classmates.com: این شرکت در زمینه ارایه خدمات پست الکترونیکی فعالیت می‌کند و با وجود روی کار آمدن سرویس‌های پیشرفته رایگان پست‌الکترونیکی، همچنان خدمات خود را به صورت پولی و با امکانات قدیمی، غیرایمن و ناکافی در اختیار کاربران می‌گذارد.
۲- شرکت The Cable Company: این شرکت که به ارایه خدمات مخابراتی کابلی مشغول است، سرویس‌های ضعیف خود را در کنار شرکت‌های توانمندی از جمله AT&T، وریزون با کیفیت پایین در اختیار کاربران آمریکایی می‌گذارد.
۳- شرکت AOL: این شرکت که بزرگترین عرضه کننده خدمات اینترنتی Dial-up در آمریکا محسوب می‌شود، حدود ۳۴ میلیون مشترک دارد. این شرکت زیرمجموعه شرکت بزرگ “تایم وارنر ” محسوب می‌شود و قرار است که از این شرکت جدا شده و فعالیت‌های خود را به صورت مجزا دنبال کند. نظرسنجی‌های انجام شده روی این شرکت نشان می‌دهد که بیشتر مشترکان از خدماتی که دریافت می‌کنند رضایت ندارند و در حال تغییر مرکز سرویس‌دهنده اینترنتی خود هستند.
۴- شرکت Best Buy: این شرکت در زمینه توزیع خدمات و محصولات فناوری فعالیت می‌کند. شرکت Best Buy در طول سال‌های گذشته هیچ ارتقائی در سیستم‌ها و خدمات خود نداشته و موجب ناراحتی کاربران شده است.
۵- شرکت مایکروسافت: مایکروسافت بزرگترین تولیدکننده نرم‌افزار در دنیا محسوب می‌شود، اما طی چند سال اخیر به واسطه برخی اقدامات با کاهش محبوبیت جهانی مواجه شده است. پس از گذشت چندین سال خدمات موتورجست‌وجوی اینترنتی این شرکت ارتقا چندانی پیدا نکرده است، سیستم‌عامل ویندوز ویستا با انتقادات شدید کاربران همراه بوده و مرورگر اینترنتی IE6 حفره‌های امنیتی فراوانی داشته که کاربران را دچار مشکل کرده است.
۶- شرکت AT&T: شرکت AT&T به عنوان بزرگترین شرکت مخابراتی آمریکا محسوب می‌شود. اما به گفته کاربران، در قبال پولی که دریافت می‌کند، خدمات مناسبی ارایه نمی‌دهد. این شرکت که تنها عرضه کننده گوشی آیفون در آمریکا محسوب می‌شود، به دنبال ورود مدل جدید این گوشی با نام iPhone 3GS نتوانست سرویس MMS در این گوشی را فعال کند.
۷- شرکت اپل: اپل با محصولاتی نظیر مکینتاش، دستگاه قابل‌حمل iPod و گوشی آیفون محبوبیت جهانی کسب کرده است. اما به اعتقاد کاربران، تعداد محصولات ناکارآمد و مشکل‌دار اپل از تعداد محصولات مفید آن بیشتر است. از جمله محصولات اپل که مورد انتقاد شدید کاربران قرار گرفته می‌توان به کنسول بازی Pippin، موشواره hockey puck و سرویس Macintosh TV اشاره کرد.
کاربران معتقدند، مشخص نبودن فناوری‌های آتی اپل، سست بودن امنیت سیستم‌عامل مک و نبودن برنامه‌های کافی برای این سیستم‌عامل، مهم‌ترین مشکلات اپل محسوب می‌شود.
۸- شرکت Ticketmaster: این شرکت بلیت‌های مربوط به جریان‌های مختلف، از کنسرت‌های موسیقی گرفته تا سینما و تئاتر را به صورت الکترونیکی و با قیمت‌های مناسب به فروش می‌رساند. اما Ticketmaster قرار است با شرکت Live Nation، بزرگترین برگزار کننده کنسرت‌های موسیقی در آمریکا ادغام شود و کارشناسان اعلام کرده‌اند که این اتفاق، نتیجه مطلوبی برای کاربران به همراه نخواهد داشت.
۹- شرکت Sprint Nextel: این شرکت در زمینه ارایه خدمات مخابراتی و ارتباطی فعالیت می‌کند و وجود مشکلات فراوان در آن باعث شده است تا ۴ میلیون مشترک خود را در سال گذشته از دست بدهد. از زمان ادغام دو شرکتSprint و Nextel، نارضایتی کاربران از این شرکت جدید بیشتر شده است. شرکت Sprint Nextel هم‌اکنون می‌کوشد با عرضه گوشی‌های محبوب و مشهور در بازار، بار دیگر مشترکان از دست رفته را به سمت خود بکشاند.
۱۰- شرکت CompUSA و Circuit City: این دو شرکت از زمانی که زیر نظر شرکت مادر Systemax اداره می‌شوند، خدمات بهتری را در اختیار کاربران قرار داده‌اند. این دو شرکت شعبات فراوانی در سراسر آمریکا دارند، اما کاربران اعلام کرده‌اند که بیشتر کارمندانی که در این شعبات حضور دارند، هیچ دانشی در مورد محصولات موجود ندارند و آن‌ها را گمراه می‌کنند.

دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
چرا نیوشا ضیغمی خارج از ایران فرزندش را به دنیا می آورد + فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
سامسونگآیسان پروزازقصر شیریندکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز
عضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
بازیهای رایانه ای موثر در …
بازیهای رایانه ای موثر در …
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
سامسونگآیسان پروزازقصر شیریندکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
x