کروم؛ سریع‌ترین مرورگر اینترنتی

کروم؛ سریع‌ترین مرورگر اینترنتی

آزمایش جدیدترین نسخه های عرضه شده از مرورگرهای مختلف اینترنتی نشان می دهد مرورگر کروم گوگل کماکان سریع تر از مرورگرهای موجود اینترنتی است. به گزارش فارس به نقل از آی دی جی، بررسی پی سی ورلد تایید می کند که اگر چه سرعت مرورگر فایرفاکس ۳٫۵ افزایش قابل ملاحظه ای یافته است، اما کروم […]

آزمایش جدیدترین نسخه های عرضه شده از مرورگرهای مختلف اینترنتی نشان می دهد مرورگر کروم گوگل کماکان سریع تر از مرورگرهای موجود اینترنتی است.
به گزارش فارس به نقل از آی دی جی، بررسی پی سی ورلد تایید می کند که اگر چه سرعت مرورگر فایرفاکس ۳٫۵ افزایش قابل ملاحظه ای یافته است، اما کروم هنوز رتبه اول را در اختیار دارد.
متوسط سرعت باز کردن صفحات توسط کروم ۱٫۶۹۹ ثانیه است. این رقم در مورد فایرفاکس به ۱٫۷۶۲ ثانیه و در مورد Internet Explorer 8 و Safari 4 به ترتیب به ۱٫۸۳۳ و ۱٫۹۶۴ثانیه می رسد.
بدترین رتبه نیز متعلق به مرورگر اپراست که با فاصله کمی بعد از همه این مرورگرها قرار می گیرد.
سرعت مرورگرهای اینترنتی در باز کردن صفحات وب یکی از مهم ترین شاخص هایی است که برای بررسی کارآیی آنها مورد توجه عموم و متخصصان قرار می گیرد.
انتهای پیام/ح

همچنین بخوانید :  آلوده شده 57 هزار وب‌سايت
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x