قدردانی از زحمات مادربورد

قدردانی از زحمات مادربورد

iritn-از کار افتادن بخش های اصلی مانند چیپ صدا یا چیپ شبکه یا حتی موتور گرافیکی مادربوردهایی که در ادبیات خیابانی Onboard خطاب می شوند نگرانی های بسیاری برای دارندگان آن ایجاد می کنند. هنگامی که این بخش ها با اختلال مواجه می شوند می توان در اسرع وقت و پیش از پایان مهلت گارانتی […]

iritn-از کار افتادن بخش های اصلی مانند چیپ صدا یا چیپ شبکه یا حتی موتور گرافیکی مادربوردهایی که در ادبیات خیابانی Onboard خطاب می شوند نگرانی های بسیاری برای دارندگان آن ایجاد می کنند. هنگامی که این بخش ها با اختلال مواجه می شوند می توان در اسرع وقت و پیش از پایان مهلت گارانتی به شرکت ارائه خدمات پشتیبانی مراجعت کرد و صحت رفع مشکلات را به دقت پیگیری کرد. اما بسیار پیش آمده است که مهلت گارانتی ماه هاست به اتمام رسیده است. حال چه باید کرد؟ پاسخ شرکت ها در چنین موقعیت هایی از قبل مشخص است. اغلب شرکت هایی که مادربورد را گارانتی می کنند امکان تعمیر نداشته و در بهترین حالت توصیه می کنند از مادربورد دیگری استفاده کنید. آنهایی هم که امکان تعمیر دارند هزار شرط و شروط می گذارند و تنها شرکت های معدودی هستند که می توانید به خدمات پشتیبانی آنها اعتماد و اطمینان داشته باشید. موتور گرافیکی اگر موتور گرافیکی چیپ ست مادربورد شما دچار اختلال شده است، دعا کنید یک شکاف PCIe x16 روی مادربورد نصب شده باشد. در این حالت به سوی بازار روانه شده و یک کارت گرافیک ارزان قیمت ابتیاع می فرمایید و به خانه بازگشته و آن را روی مادربورد نصب می کنید و فقط به خاطر داشته باشید که قبل از بوت شدن سیستم باید با فشردن کلید Del وارد setup شده و موتور گرافیکی داخلی را غیرفعال کنید. صدا روانه بازار شوید و یکی از کارت های صدای موجود در بازار را که به احتمال فراوان از آن Creative است انتخاب کرده و قبل از نصب به شیوه ای که در بالا اشاره شده است عمل کنید. در نظر داشته باشید کارت های صدای جدید کیفیت صدای کم نظیری ارائه می کنند. شبکه شاید ارزان ترین گزینه برای انجام، همین کارت شبکه باشد که اگر دچار اشکال شود با پرداخت هفت، هشت هزار تومان از بازار قابل ابتیاع است. چنانچه از رابط شبکه استفاده نمی کنید خیال تان راحت باشد که نیازی به جایگزینی آن ندارید. و دیگر اینکه چنانچه قطعات دیگر مادربورد دچار اشکال شود، نمی توان آن را با قطعه ای دیگر به شیوه ای که در بالا گفته شد جایگزین کرد و اگر از دستان بخش ارائه خدمات پشتیبانی کاری بر نیاید، چاره ای نیست جز اینکه مادربوردی جدید تهیه کنید. اشاره بدین نکته هم خالی از لطف نیست که گاهی اتفاقاتی که برای مادربوردها رخ می دهد مشابه است و معلوم است که اشکال در این بنده خدا نیست و مشکل از موجود دیگری مانند منبع تغذیه یا کابینت یا هر چیز دیگری است. این منبع تغذیه را دست کم نگیرید که می تواند مادربورد، پردازنده، حافظه و کارت گرافیک شما را به خاک سیاه بنشاند.

چرا نیوشا ضیغمی خارج از ایران فرزندش را به دنیا می آورد + فیلم
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

قدردانی از زحمات مادربورد

قدردانی از زحمات مادربورد

سرمایه , از کار افتادن بخش های اصلی مانند چیپ صدا یا چیپ شبکه یا حتی موتور گرافیکی مادربوردهایی که در ادبیات خیابانی Onboard خطاب می شوند نگرانی های بسیاری برای دارندگان آن ایجاد می کنند. هنگامی که این بخش ها با اختلال مواجه می شوند می توان در اسرع وقت و پیش از پایان […]

سرمایه , از کار افتادن بخش های اصلی مانند چیپ صدا یا چیپ شبکه یا حتی موتور گرافیکی مادربوردهایی که در ادبیات خیابانی Onboard خطاب می شوند نگرانی های بسیاری برای دارندگان آن ایجاد می کنند. هنگامی که این بخش ها با اختلال مواجه می شوند می توان در اسرع وقت و پیش از پایان مهلت گارانتی به شرکت ارائه خدمات پشتیبانی مراجعت کرد. و صحت رفع مشکلات را به دقت پیگیری کرد. اما بسیار پیش آمده است که مهلت گارانتی ماه هاست به اتمام رسیده است. حال چه باید کرد؟ پاسخ شرکت ها در چنین موقعیت هایی از قبل مشخص است. اغلب شرکت هایی که مادربورد را گارانتی می کنند امکان تعمیر نداشته و در بهترین حالت توصیه می کنند از مادربورد دیگری استفاده کنید. آنهایی هم که امکان تعمیر دارند هزار شرط و شروط می گذارند و تنها شرکت های معدودی هستند که می توانید به خدمات پشتیبانی آنها اعتماد و اطمینان داشته باشید. موتور گرافیکی اگر موتور گرافیکی چیپ ست مادربورد شما دچار اختلال شده است، دعا کنید یک شکاف PCIe x16 روی مادربورد نصب شده باشد. در این حالت به سوی بازار روانه شده و یک کارت گرافیک ارزان قیمت ابتیاع می فرمایید و به خانه بازگشته و آن را روی مادربورد نصب می کنید و فقط به خاطر داشته باشید که قبل از بوت شدن سیستم باید با فشردن کلید Del وارد setup شده و موتور گرافیکی داخلی را غیرفعال کنید. صدا روانه بازار شوید و یکی از کارت های صدای موجود در بازار را که به احتمال فراوان از آن Creative است انتخاب کرده و قبل از نصب به شیوه ای که در بالا اشاره شده است عمل کنید. در نظر داشته باشید کارت های صدای جدید کیفیت صدای کم نظیری ارائه می کنند. شبکه شاید ارزان ترین گزینه برای انجام، همین کارت شبکه باشد که اگر دچار اشکال شود با پرداخت هفت، هشت هزار تومان از بازار قابل ابتیاع است. چنانچه از رابط شبکه استفاده نمی کنید خیال تان راحت باشد که نیازی به جایگزینی آن ندارید. و دیگر اینکه چنانچه قطعات دیگر مادربورد دچار اشکال شود، نمی توان آن را با قطعه ای دیگر به شیوه ای که در بالا گفته شد جایگزین کرد و اگر از دستان بخش ارائه خدمات پشتیبانی کاری بر نیاید، چاره ای نیست جز اینکه مادربوردی جدید تهیه کنید. اشاره بدین نکته هم خالی از لطف نیست که گاهی اتفاقاتی که برای مادربوردها رخ می دهد مشابه است و معلوم است که اشکال در این بنده خدا نیست و مشکل از موجود دیگری مانند منبع تغذیه یا کابینت یا هر چیز دیگری است. این منبع تغذیه را دست کم نگیرید که می تواند مادربورد، پردازنده، حافظه و کارت گرافیک شما را به خاک سیاه بنشاند.
و آخر اینکه
درباره انتخاب قطعات مطمئن بارها توضیح داده ام و اگر خدا بخواهد در فرصت های بعدی اشاره دوباره ای بدان ها خواهم داشت. تا بعد.

دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
چرا نیوشا ضیغمی خارج از ایران فرزندش را به دنیا می آورد + فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
سامسونگآیسان پروزازدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
بازیهای رایانه ای موثر در …
بازیهای رایانه ای موثر در …
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
سامسونگآیسان پروزازدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام