فشرده سازی فایل های آفیس به

فشرده سازی فایل های آفیس به

سرمایه ,مجموعه نرم افزارهای موجود در بسته نرم افزاری Microsoft Office امروزه یکی از پرکاربردترین ابزارهایی به شمار می رود که مورد استفاده اکثر کاربران قرار گرفته است. بسیاری از افرادی که از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند این مجموعه نرم افزاری را روی کامپیوتر خود نصب می کنند. و به وسیله ابزارهای موجود […]

سرمایه ,مجموعه نرم افزارهای موجود در بسته نرم افزاری Microsoft Office امروزه یکی از پرکاربردترین ابزارهایی به شمار می رود که مورد استفاده اکثر کاربران قرار گرفته است. بسیاری از افرادی که از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند این مجموعه نرم افزاری را روی کامپیوتر خود نصب می کنند. و به وسیله ابزارهای موجود در آن می توانند نیازهای مختلف خود را در زمینه هایی همچون مدیریت برنامه های الکترونیکی، نوشتن یادداشت ها و متون مختلف، طراحی صفحات وب (در نسخه هایی قدیمی که دارای نرم افزار FrontPage بودند)، ایجاد بانک های اطلاعاتی، صفحات گسترده کاربردی، مدیریت حساب ها و… برطرف سازند. هر یک از این برنامه ها که در این بسته نرم افزاری موجود است یک ساختار مجزا از یکدیگر داشته و فایل های هر یک از آنها نیز دارای فرمت خاصی است. حجم این فایل ها با توجه به نوع آنها و اطلاعاتی که در آنها ذخیره شده متفاوت است. نگهداری از فایل های این مجموعه در مدت زمان طولانی و انباشته شدن این فایل ها موجب می شود میزان زیادی از فضای هارددیسک به اشغال این فایل ها درآید. همچنین حجم بالای یک فایل از برنامه های این مجموعه ممکن است محدودیت هایی را نیز برای کاربران ایجاد کند از جمله این محدودیت ها می توان به عدم انتشار راحت فایل های حجیم در محیط هایی همانند وب اشاره داشت.در این مطلب نرم افزاری را برای رفع این مشکل به شما معرفی می کنیم.
Neuxpower NXPowerLite نام نرم افزاری قدرتمند برای کاهش حجم و فشرده سازی فایل های مجموعه نرم افزار Office به شمار می رود. این نرم افزار از ویژگی های دیگری نیز برخوردار است که از میان آنها می توان به قابلیت هایی همچون پشتیبانی کامل از فایل های PowerPoint 2007, Word 2007, Excel 2007، پشتیبانی از فرمت های DOCX, XLSX و PPTX، فشرده سازی عکس ها و دیگر اجزای موجود در فایل ها، آماده سازی فایل ها برای ارسال به همراه نامه های الکترونیکی، دارای ابزار جست وجوی پیشرفته برای فایل های مختلف برنامه های Office روی کامپیوتر و شبکه و… اشاره داشت.
گفتنی است این نرم افزار قدرتمند محصولی از شرکت Neuxpower Software به شمار می رود.
به هرحال اگر شما جزء کاربران نرم افزار توانای آفیس هستید به شما توصیه می کنیم حتماً با توانایی های نرم افزار Neuxpower NXPowerLite نیز آشنا شوید که برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص این نرم افزار و همچنین دانلود رایگان آن کافی است یک کلیک کوچک روی نوار آدرس سایت www.p30world.com داشته تا به راحتی به این نرم افزار قوی جهت فشرده سازی فایل های خود دسترسی پیدا کنید.

سکانس تکان‌دهنده سریال پایتخت ۵ + فیلم
حاشیه های بازیگر زن سینمای ایران فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
سامسونگآیسان پروزازدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
بازیهای رایانه ای موثر در …
بازیهای رایانه ای موثر در …
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
سامسونگآیسان پروزازدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام