شنود مکالمات تلفنی به کمک نرم افزار

شنود مکالمات تلفنی به کمک نرم افزار

سرمایه , در دنیایی که تکنولوژی با زندگی مردم عجین شده است و هر روز انواع و اقسام نرم افزارها پا به میدان می گذارند بسیاری از کارهای غیرممکن به راحتی امکان پذیر شده تا آنجا که امروزه سرک کشیدن در اطلاعات افراد به راحتی به کمک نرم افزارها صورت می گیرد. تا آنجا که […]

سرمایه , در دنیایی که تکنولوژی با زندگی مردم عجین شده است و هر روز انواع و اقسام نرم افزارها پا به میدان می گذارند بسیاری از کارهای غیرممکن به راحتی امکان پذیر شده تا آنجا که امروزه سرک کشیدن در اطلاعات افراد به راحتی به کمک نرم افزارها صورت می گیرد. تا آنجا که باید گفت امروزه بسیاری از نرم افزارها را می توان یافت که به کمک آنها می توان در سیستم های دیگران نفوذ کرده و اطلاعات آنها را به سرقت برد. در میان این نرم افزارها بسیاری از ابزارها نیز برای ذخیره سازی اطلاعات کاربران موجود است. به عنوان مثال keylogger ها که وظیفه ذخیره سازی کلیه کلید های استفاده شده توسط دیگر کاربران را دارند که در میان این کلید های استفاده شده می توان رمزهای عبور، نام های کاربری و دیگر اطلاعات شخصی را نیز مشاهده کرد. همچنین نرم افزارهای جاسوسی کمی پای خود را فراتر گذاشته و قابلیت جاسوسی در محیط اطراف سیستم را نیز به کاربران می دهند. استفاده از وب کم ها و دوربین های متصل به سیستم، اتصال سیستم به مودم ، تلفن و… از جمله مواردی است که نفوذگران می توانند به آنها نفوذ کرده و از آنها سوءاستفاده کنند. به هرحال هر چند شنود مکالمات دیگران یک امر بسیار ناپسند به شمار می آید اما در مواقعی در محیط خانواده در بعضی از مسائل، پیش می آید که نیاز است مکالمات تلفنی یکی از اعضای خانواده مورد شنود قرار گیرد که برای این کار نیاز به یک ابزار جاسوسی روی سیستم خود دارید که در این مطلب شما را با این نرم افزار آشنا خواهیم کرد. Modem Spy نام نرم افزاری است که به وسیله آن شما می توانید مکالمات تلفنی خود و دیگران را ضبط کرده به صورت فایل های صوتی ذخیره کنید. همچنین به کمک این نرم افزار با استفاده از امکان Caller ID شماره های تماس های ورودی را نشان می دهد.
اگر شما از یک شبکه استفاده می کنید، می توانید برنامه را طوری تنظیم کنید که هنگام تماس با تلفن شما روی تمامی کامپیوترهای شبکه پنجره ای باز شده و شماره شخص تماس گیرنده را به شما نشان دهد. این برنامه دارای امکانات مختلف دیگری نیز است که در این میان می توان به این مورد اشاره داشت که به وسیله این نرم افزار شما می توانید نام دوستان و شماره تلفن های آنها را در دفترچه تلفن برنامه ذخیره سازی کنید تا هنگام تماس آنها نام آنها به همراه مشخصات روی صفحه نمایش ظاهر شود.در مجموع باید گفت Modem Spy یک نرم افزار قوی است که شما می توانید از آن استفاده ای غیرشنود داشته باشید چراکه نگاه شما کاربرد این نرم افزار را تعیین می کند در مجموع اگر تمایل به بارگذاری این نرم افزار در سیستم خود دارید و همچنین مایل هستید به نوعی اطلاعات بیشتر در خصوص این نرم افزار کسب کنید، کافی است سری به سایت www. p30world. com بزنید.

حاشیه های بازیگر زن سینمای ایران فیلم
آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
سامسونگپک ضد ریزش مودکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری

مهر پروازعضویت در تلگرام
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
بازیهای رایانه ای موثر در …
بازیهای رایانه ای موثر در …
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
سامسونگپک ضد ریزش مودکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرام