شخصی سازی مجازی فضای رایانه ها

شخصی سازی مجازی فضای رایانه ها

iritn-شرکت نرم افزاری RES ابزاری را عرضه کرده که به کارمندان اجازه می دهد فضای ویندوز را بر روی رایانه های مختلف بر مبنای فضای رایانه شخصی و اصلی خود، شخصی سازی نمایند. به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران،از سایت خبرگزاری فارس، این نرم افزار با نام کامل PowerFuse MyWorkspace Edition به […]

iritn-شرکت نرم افزاری RES ابزاری را عرضه کرده که به کارمندان اجازه می دهد فضای ویندوز را بر روی رایانه های مختلف بر مبنای فضای رایانه شخصی و اصلی خود، شخصی سازی نمایند.
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران،از سایت خبرگزاری فارس، این نرم افزار با نام کامل PowerFuse MyWorkspace Edition به کاربران امکان می دهد تا محیط هر رایانه ای را بر مبنای نیازهای محل کار خود شبیه سازی و شخصی سازی نمایند.
نرم افزار یاد شده از پلاتفورم های مختلف طراحی شده توسط شرکت هایی همچون مایکروسافت، Citrix و VMware پشتیبانی می کند. با استفاده از این نرم افزار بسیاری از وظایف یک مدیر شبکه به دیگر کاربران محول می شود.
این نرم افزار هم اکنون برای خرید عرضه شده و قیمت آن به ازای هر کاربر ۳۱ پوند است.

همچنین بخوانید :  تهیه پشتیبان از اطلاعات رایانه
بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x