سرویس دهنده اینترنت

سرویس دهنده اینترنت

سرمایه , مراکز ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP)، خدمات متعددی نظیر پست الکترونیکی و دستیابی به اینترنت را در اختیار متقاضیان قرار می دهند. زمان انتخاب یک ISP باید فاکتورهای متعددی را بررسی کرد. امنیت، نوع و کیفیت سرویس های ارائه شده و قیمت ارائه خدمات از جمله فاکتورهای مهم زمان انتخاب یک ISP است. […]

سرمایه , مراکز ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP)، خدمات متعددی نظیر پست الکترونیکی و دستیابی به اینترنت را در اختیار متقاضیان قرار می دهند. زمان انتخاب یک ISP باید فاکتورهای متعددی را بررسی کرد. امنیت، نوع و کیفیت سرویس های ارائه شده و قیمت ارائه خدمات از جمله فاکتورهای مهم زمان انتخاب یک ISP است. «آی اس پی» چیست یک Internet Service Provider (ISP) شرکتی است که امکان دستیابی به اینترنت و سایر سرویس های وب را فراهم می کند. مراکز ارائه دهنده خدمات اینترنت علاوه بر نگهداری و پشتیبانی از یک خط مستقیم به اینترنت، فعالیت های متعدد دیگری نظیر نگهداری و پشتیبانی از سرویس دهندگان وب را نیز انجام می دهند. مراکز فوق با ارائه نرم افزارهای لازم (در صورت ضرورت)، یک رمز عبور حفاظت شده و یک شماره تلفن برای تماس با شبکه، امکان استفاده از اینترنت و مبادله نامه های الکترونیکی را در اختیار متقاضیان قرار می دهند. مراکز ISP دارای ابعاد و اندازه های متفاوتی هستند. برخی از آنان توسط افرادی اندک اداره می شوند و تعدادی دیگر شرکت هایی بزرگ هستند که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می دهند. برای انتخاب یک ISP پارامترهای متعددی باید مورد بررسی قرار گیرند: امنیت: آیا ISP انتخابی از رویکردهای مناسب امنیتی در جهت حفاظت اطلاعات استفاده می کند؟ آیا از رمزنگاری و SSL به منظور حفاظت اطلاعات ارسالی شما نظیر نام و رمز عبور استفاده می شود؟ محرمانگی: آیا ISP انتخابی دارای یک سیاست تعریف شده در خصوص رعایت حریم خصوصی کاربران است؟ آیا خیال شما از این بابت راحت است که چه افرادی به اطلاعات شما دستیابی دارند؟ نحوه برخورد و استفاده آنان از اطلاعات به چه صورت است؟ سرویس ها: آیا ISP انتخابی سرویس های مورد نظر شما را ارائه می کند؟ آیا سرویس های ارائه شده تامین کننده نیاز شما هستند؟ آیا پشتیبانی لازم به منظور ارائه سرویس ها در اختیار شما گذاشته می شود؟ قیمت: آیا قیمت ارائه خدمات توسط ISP قابل قبول است؟ آیا قیمت ارائه شده با توجه به تعداد و نوع سرویس های ارائه شده منطقی است؟ آیا به منظور دریافت خدمات ارزان تر، از کیفیت و امنیت چشم پوشی می کنید؟ اعتمادپذیری: آیا به سرویس های ارائه شده توسط ISP انتخابی می توان اعتماد داشت یا در اغلب موارد سرویس های مورد نظر به دلایل متفاوتی نظیر پشتیبانی و نگهداری، تعداد زیاد کاربران و… غیرفعال بوده و عملاً امکان استفاده از آنان وجود ندارد؟ در صورتی که به دلایل متفاوتی لازم است برخی از سرویس های ارائه شده غیرفعال شوند، آیا این موضوع با استفاده از مکانیسم های خاصی به شما اطلاع داده می شود؟ پشتیبانی کاربران: آیا ISP انتخابی دارای بخش پشتیبانی کاربران است؟ نحوه برخورد پرسنل بخش پشتیبانی به چه صورت است؟ آیا آنان دارای دانش لازم به منظور پاسخگویی منطقی به سوالات شما هستند؟
سرعت: سرعت اتصال ISP انتخابی به اینترنت چگونه است؟ آیا این سرعت به منظور دستیابی شما به نامه های الکترونیکی و استفاده از وب کافی است؟

سکانس تکان‌دهنده سریال پایتخت ۵ + فیلم
حاشیه های بازیگر زن سینمای ایران فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
سامسونگدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
بازیهای رایانه ای موثر در …
بازیهای رایانه ای موثر در …
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
سامسونگدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام