خداحافظی با فتوشاپ؟

خداحافظی با فتوشاپ؟

بزرگراه فناوری , احسان موحدیان- دیگر دوران خرید و نصب نرم‌افزارهای ویرایش عکس و استفاده آفلاین از آن‌ها سپری شده است. شما از این پس قادر خواهید بود بدون نصب نرم‌افزار، از طریق اینترنت و به طور آنلاین انواع تغییرات را روی تصاویر خود اعمال کنید. اگر به اینترنت پرسرعت دسترسی دارید و از سوی […]

بزرگراه فناوری , احسان موحدیان- دیگر دوران خرید و نصب نرم‌افزارهای ویرایش عکس و استفاده آفلاین از آن‌ها سپری شده است. شما از این پس قادر خواهید بود بدون نصب نرم‌افزار، از طریق اینترنت و به طور آنلاین انواع تغییرات را روی تصاویر خود اعمال کنید. اگر به اینترنت پرسرعت دسترسی دارید و از سوی دیگر عکاسی یکی از علایق شما محسوب می‌شود، مطلب زیر را دنبال کنید تا با چند سرویس آنلاین ویرایش عکس آشنا شوید. به طور خلاصه با استفاده از این ابزارها قادر خواهید بود عکس‌های خود را بدون نصب هیچ‌گونه برنامه‌ای، ویرایش کنید.pixenate.com: این سایت با مراجعه به حساب کاربری شما در سایت به اشتراک‌گذاری عکس فلیکر، عکس‌ها را ویرایش می‌کند و از این لحاظ تفاوت‌هایی با دیگر سرویس‌های ویرایش عکس دارد. به هر حال اگر فلیکرباز هستید بد نیست سری به این سایت بزنید.
splashup.com: این سایت رابط کاربری جالبی برای ویرایش تصاویر دارد. شما می‌توانید تصاویر خود از فیس بوک، پیکاسا، فلیکر یا آدرس‌های دیگر را وارد این ابزار کنید و به ویرایش آن‌ها بپردازید. سایت مذکور شباهت ظاهری زیادی به فوتوشاپ دارد و امکانات آن گسترده است.
picnik.com: پیکنیک سایت معروفی به شمار می‌رود که با امکاناتی که ارایه می‌کند، طرفداران زیادی پیدا کرده است. این سایت سرویس‌هایش را در دو حساب کاربری مجزا، اعم از رایگان و غیر رایگان ارایه می‌کند. سرویس‌های رایگان این سایت در حد مطلوبی هستند و برای کارهای معمولی کارایی بالایی دارند.
fotoflexer.com: این سایت برخی از امکانات را که پیکنیک به صورت رایگان ارایه نمی‌کند، در اختیار کاربران می‌گذارد. برای مثال، شما می‌توانید تصاویر مورد نظر خود را با فرمت png و به صورت شفاف و با کیفیت بالا ذخیره کنید. flauntr.com: این سایت نیز از امکانات عادی بسیاری از نرم‌افزارهای ساده برای ویرایش عکس برخوردار است. برای امور ساده مانند تنظیم رنگ و نور می‌توانید از امکانات سایت یاد شده بهره ببرید.
phixr.com: نقطه قوت این سرویس در سرعت عمل آن است. برای شروع کار با آن باید کمی وقت خود را صرف نحوه کار با این سرویس کنید زیرا نحوه دسترسی به خدمات آن کمی با دیگر سرویس‌ها فرق می‌کند.
photoshop.com/express/landing.html: در ماه مارس گذشته شرکت ادوبی، Photoshop Express را معرفی کرد. این سایت رابط کاربری کاربرپسندی دارد، ابزارهای خوبی را ارایه می‌کند و کار با آن ساده است. توضیحات بیشتر در مورد این ابزار را می‌توانید در سایت مذکور مشاهده کنید.
lunapic.com/editor: این سایت ابزاری ساده برای ویرایش فایل‌ها در اختیار کاربر می‌گذارد، اما رابط کاربری جالبی ندارد و بیشتر برای کارهای سریع و ساده قابل استفاده است.
drpic.com: این سایت همان‌طور که از نامش پیداست، دکتر عکس‌ها به شمار می‌رود. سایت مذکور امکانات متنوعی را ارایه می‌کند که قرائت تصاویر از سرویس‌های مختلف وب و ویرایش آن‌ها از جمله این امکانات است.

سکانس تکان‌دهنده سریال پایتخت ۵ + فیلم
حاشیه های بازیگر زن سینمای ایران فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
سامسونگدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
معرفی رایانه های انقلابی در جهان
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
اینترنت وایمکس یا ADSL؟
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
پرشین‌بلاگ از دسترس خارج شد
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
صفحه‌کلید با تمام امکانات رایانه عرضه می‌شود
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
کارت حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شد
بازیهای رایانه ای موثر در …
بازیهای رایانه ای موثر در …
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد پسورد برای محافظت از پوشه ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
چگونگی ایجاد Signatures برای ایمیل‌ها
سامسونگدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پروازعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامشارژعضویت در تلگرام