تمامی آزمایشات ویندوز ۷ متوقف شد

تمامی آزمایشات ویندوز ۷ متوقف شد

شرکت مایکروسافت دیروز اعلام کرد تمامی آزمایشات ویندوز ۷ و ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 را متوقف کرده است.به گزارش فارس به نقل از آرس تکنیکا، مایکروسافت با ارسال ایمیل برای افراد آزمایش کننده ویندوز ۷ به آنها اعلام کرد با توجه به تکمیل بررسی های ضروری ویندوز ۷ تمامی آزمایشات در دست اجرا بر روی […]

شرکت مایکروسافت دیروز اعلام کرد تمامی آزمایشات ویندوز ۷ و ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 را متوقف کرده است.به گزارش فارس به نقل از آرس تکنیکا، مایکروسافت با ارسال ایمیل برای افراد آزمایش کننده ویندوز ۷ به آنها اعلام کرد با توجه به تکمیل بررسی های ضروری ویندوز ۷ تمامی آزمایشات در دست اجرا بر روی ویندوز ۷ به پایان می رسد.
بر همین اساس تمامی محتویات غیرضروری مربوط به این آزمایشات پاکسازی شده و این امر بارگذاری ها، تحقیقات مرتبط، کلیدهای بتا و غیره را شامل می شود.
تمامی گروه های خبری مربوط به آزمایشات پاک می شوند و تنها استثناء در این زمینه، برخی اطلاعیه های ضروری است. علاوه بر این ارسال گزارش در مورد هرگونه حفره و باگ نیز غیرممکن خواهد شد.
قرار است آزمایش کنندگان ویندوز ۷ برخی گزارشات ضروری خود را نیز نهایی کرده و برای مایکروسافت ارسال کنند تا در نهایت این گزارش ها مورد استفاده قرار گیرد.
انتهای پیام/ح

همچنین بخوانید :  هشدار به نوجوانان درباره فيس‌بوك
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x