با نصب یک قاب مانیتور تان لمسی می شود!

با نصب یک قاب مانیتور تان لمسی می شود!

به همت مخترع ایرانی با نصب یک قاب می‌توان مانیتور معمولی را به مانیتور لمسی تبدیل کرد. مهدی نژاد قلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس گفت: این مبدل یک قاب است که با استفاده از مادون قرمز کار می‌کند و مانیتورهای معمولی را به لمسی تبدیل می‌کند. وی تصریح کرد: در این قاب از […]

به همت مخترع ایرانی با نصب یک قاب می‌توان مانیتور معمولی را به مانیتور لمسی تبدیل کرد.
مهدی نژاد قلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس گفت: این مبدل یک قاب است که با استفاده از مادون قرمز کار می‌کند و مانیتورهای معمولی را به لمسی تبدیل می‌کند.
وی تصریح کرد: در این قاب از یک سری تیودهای مادون قرمز استفاده شده که بر اساس الگویت خاصی مکان دست را تشخیص می‌دهد و این قاب به وسیله کابلی به کامپیوتر وصل است.
این مخترع ایران افزود: روی کامپیوتر برنامه‌ای نصب می‌شود که اطلاعاتی را که از طریق کابل ارسال می‌شود را پردازش می‌کند و حرکاتی را که با موس و کیبورد انجام می‌شود را انجام می‌دهد.
وی افزود: این طرح هم برگزیده جشنواره خوارزمی بوده و هم به تأیید بنیاد نخبگان رسیده است، اما تاکنون ما هیچ نوع حمایتی را برای ادامه این پروژه تحقیقاتی دریافت نکرده‌ایم.
انتهای پیام/ر

همچنین بخوانید :  ورود نسل جديد بازيهاي كامپيوتري به بازار
بد شدن حال ترانه علیدوستی در فرودگاه + فیلم
دختر ایرانی که یک شبه قد بلند شد !
برچسب ها:
اخبار مرتبط :

فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرام
دکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرام
دکتر دین محمدی
فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچیسامسونگدکتر تاجبخشعضویت در تلگرامدکتر بتول طاهریمهر پروازشارژعضویت در تلگرامدکتر دین محمدیعضویت در تلگرامبلیط

x